PDA

View Full Version : Защо момчетата бягат от девствени жени



07-30-2007, 15:08
Запознах се с едно страхотно момче преди 2 месеца,което е и много сипматично.Аз съм на 17,а той е на 18.И преди няколко дни се решихме да спим заедно и да правим секс.Започнах да се събличам и му казах,че никога не съм спала с мъж.Той ме изгледа изненадано и както си беше по боксерки,хвана си патналоните ,обу ги и избяга,без да каже и дума.После се опитах да поговоря с него,но той ми каза,че съм негов тип жена.Не обичал сдухани и смотани момичета,които никога не правили секс и т.н.Каза ми,повече да не го търся и така направих.Но все си блъскам главата-какво не ми е наред?Защо момчетата бягат от девствени жени?Не трябвали с това да се гордеят,все пак са първи в живота на момичето?Ох,моля ви дайде някакъв съвет,някакъв отговор,защото аз не мога да разбера какво толкова плаши момчета от такива като мен?

dunapren
07-30-2007, 15:11
Запознах се с едно страхотно момче преди 2 месеца,което е и много сипматично.Аз съм на 17,а той е на 18.И преди няколко дни се решихме да спим заедно и да правим секс.Започнах да се събличам и му казах,че никога не съм спала с мъж.Той ме изгледа изненадано и както си беше по боксерки,хвана си патналоните ,обу ги и избяга,без да каже и дума.После се опитах да поговоря с него,но той ми каза,че съм негов тип жена.Не обичал сдухани и смотани момичета,които никога не правили секс и т.н.Каза ми,повече да не го търся и така направих.Но все си блъскам главата-какво не ми е наред?Защо момчетата бягат от девствени жени?Не трябвали с това да се гордеят,все пак са първи в живота на момичето?Ох,моля ви дайде някакъв съвет,някакъв отговор,защото аз не мога да разбера какво толкова плаши момчета от такива като мен?
девойче този твоя трябва да е бил огромен дебил просто........
няма никакво значение.........
освен ако не дава.... :-D

InnocentGirl.
07-30-2007, 15:11
zashtoto se zabivate samo s nqkvi Zvezdi.. :smt017

BeMyLover
07-30-2007, 15:12
Някои момчета много обичат детсвеници но някой не са такива според мене на него явно не му е приятно да е с момиче което никога не е била с момче или пък и той не е правил и се чуди ако направи някоя беля защото и двамата ще бъдите неопитни може да са всякакъви причините.

Kamuru
07-30-2007, 15:13
mani go toq tikvenik bolite 6i6arkata 4e ne si spala s maj tva nezna4i 4e si smotana sduhana i t.n Keep walking :)

GiRl_
07-30-2007, 15:20
Момчето си е просто.... Лелее да те зареже затова че си девствена.. ](*,) ](*,) ](*,)

Shmatko
07-30-2007, 15:21
Нищо им няма на девствените, само че ги няма никви... :?

MakeMeLaugh
07-30-2007, 15:22
Аз пък точно обратното. Предпочитам аз да съм 1-ви даже. Много по-готинко е :) Предпочитам да се чувствам сепциален за нея както и тя за мен отколкото да съм поредния и тя да ми е пореднаята... пф
И мн се радвам , че съм първи на пр-ката си :)

MakeMeLaugh
07-30-2007, 15:24
Нищо им няма на девствените, само че ги няма никви... :?
Не е вярно.
Няма ги само първите пъти доато ги боли.
Ако ги предразположиш както трябва и се отпуснат.. повярвай ми такива неща си споделят, че.. нз адски е кеф. Отколкото някфи кофи разбииш ли..

07-30-2007, 15:35
Благодаря за отговорите Ви!Може моят бивш приятел го е страх ,че ще ме боли ,няма да му доставя удоволствие,ще изкам по-бързо да свърши,че се срамувам .Поне такива неща ми се въртят из главата.

marina star
07-30-2007, 15:40
za6toto pove4eto maje osaznavat 4e tova da izvestna stepen e otgovornost,4e momi4eto 6te gi presledva nqma da mogat da se razdelqt s neq i t. n.Drugi pak,koito go pravqt samo zaradi sexa a ne sa v po-seriozni otno6eniq s momi4eto,bqgat za6toto sa naqsno 4e momi4eto e neopitno i moje bi nqma da im dostavqt o4akvanoto udovolstvie

MakeMeLaugh
07-30-2007, 15:41
Според мен, не е искал да свърши "черната работа". Не е ислал да се цапа, пък и е искал най-верояно прсото да си направи кефа да поебне ама като е разбрал, че си девствена се е усетрил, че не само ще се мъчи с теб ами и няма да му е хубу.
Просто те е използвал. Ако толков държеше на теб щеше да се радва че ти ев 1-ви..
Радвай се все пак, че не ти е развалил пъреия път ;)

lekomislenia
07-30-2007, 15:44
????????

Shmatko
07-30-2007, 15:46
Аве моме ако ти е толко зор пиши на sladur2000@abv.bg

ili_l
07-30-2007, 17:34
не всички момчета бягат от девствените :-s с мойто гадже ходиме вече от 10 месеца и не ме е оставил а съм девствена явно просто момчето не е било за теб

nIkOl4OoO
07-30-2007, 17:48
ebahti mani go toq ... e verno 4e ne e nai qkoto da otvarq6 nqkoq... ma momi4etata ne se rajdat otvoreni se pak :)

MrAsNiKa
07-30-2007, 17:48
Ами прекалено слаб любовник е :twisted:
Било го е страх, че няма да може да се справи ии после като разкажеш на приятелките си няма да може да спи с тях :roll:
Първия път ее наистина много специален не само като случай, но и като самото нещо което трябва да се направи
Момчето е преценило, че не може да се справи и най вероятно е това
А пък и може някой да му е напълнил главата с разни простотии и да го е страх;)
Абе не е за неопитни некадърници :-D

Unexpected Error
07-30-2007, 18:04
'Щото е бил малоумен. Аз обичам девственици.

MrAsNiKa
07-30-2007, 18:17
'Щото е бил малоумен. Аз обичам девственици.

К'во ли мислят те за теб обаче :twisted:

CuRly_Doll
07-30-2007, 18:33
6ot....ddz...naideq si nqqm... :smt006

ista
07-30-2007, 19:40
просто и той е девствен...
аз като още бях девствена (което беше до скоро) имах доста желаещи:D:D:D имам предвид, не че аз съм някакъв супер модел, просто има доста момчета/мъже, които харесват това.
но явно има и такива, които не... според мен това да си първия на някого е някакси... като привилегия ли, и аз не знам точно. особено ако имате връзка и след въпросния първи път. да знаеш, че този човек е бил само с теб... ммм...=)=)=)

gazarka
07-30-2007, 19:40
za6toto si mislqt 4e momi4eto mnogo 6te se vlubi do poluda v tqh i 6te gi presledva do kraq na dnite im.
p.p e maje tova e palna glupost-ne vsi4ki jeni se vlubvame lesno

Sevt
07-30-2007, 19:49
Защото е твърде голяма отговорност, която повечето не могат да поемат....особено ако са недорасли ;)

nofi
07-30-2007, 19:54
Ми тоя е нещо болен мозък, ако питаш мен! Моя първия беше горд че ми е първи!

Wicked_Kid
07-30-2007, 20:20
И според мен мъжете не бягат от девствени жени...На някои това може да не им хареса най-вече защото очакват, че като са първи и момичето цял живот ше тича подир тях...За мойто гадже не съм сигурна дали му е приятно, че ми е първи, има си и добри, и лоши страни...Хубавото е че момичето е някак си "чисто", лошото е,че в началото е неопитно и се учи върху този, който го е отворил.... :-D

Unexpected Error
07-30-2007, 20:40
'Щото е бил малоумен. Аз обичам девственици.

К'во ли мислят те за теб обаче :twisted:
Незнам какво мислят, но ми се лепат ми се кат' мухи.

Само че аз ги режа, 'щот' вече съм зает.

meaning
07-30-2007, 21:27
Koгато бях девствена и ходих с бившият ми,той само чакаше ме изчука,защото просто ме изнасилваше с поглед толкова се кефеше на девствени.Познавам момчета,който имат ебати фантазиите свързани с девственици.Направо си умират да развратничат с непорочни момичета.
Тъй,че по мое наблюдение и поне това което са ми споделяли,има процентна част,която си умира за девствени момичета.И както някой каза,те наистина напоследък понамаляват.Минеш ли 14,малко повечко те пускат навън,имаш що-годе добър изглеждащ вид..и просто вече си кучка.Има доста голяма част от 13 годишните,който безразборно правят секс...на къде е тръгнало младото поколение.

Dark_Angel_F
07-30-2007, 21:32
Еми,аз си го обяснявам така...той просто се страхува,като правите... да не би да почнеш да се влачиш след него,просто е искал да си поредната в леглото му....не му е пукало особено за теб.
Имаш голям късмет,че не си се дала на такъв тъпак..
Който има истински чувства,винаги ще желае да ти е първия.Запомни това.Внимавай на кого се отдаваш,ако не искаш да си още по-наранена от сега...
Напълно съм съгласна , ако беше спала с него щеше да си прсто поредната броика в списъка му....

bloodranger
07-30-2007, 21:34
izbegal e 6tot e bil dobre s glavata (nz 6to kazaha 4e ne e) pri polojenie 4e e nesposoben da nosi otgovornostta da ti e parviq e napravil mnoo dobre 4e se e iznesal otkolkoto da ostane i da ti ostai lo6i spomeni ot parviq pat


tva e moito mnenie

HopeLesss
07-30-2007, 21:42
Хаха... това ме подсеща за един познат, който каза, че не спи с девственици, защото щял да му се счупи пениса :smt005 :smt005 :smt005

Иначе по темата... защото са страхливци ;)

07-30-2007, 21:55
Еми,аз си го обяснявам така...той просто се страхува,като правите... да не би да почнеш да се влачиш след него,просто е искал да си поредната в леглото му....не му е пукало особено за теб.
Имаш голям късмет,че не си се дала на такъв тъпак..
Който има истински чувства,винаги ще желае да ти е първия.Запомни това.Внимавай на кого се отдаваш,ако не искаш да си още по-наранена от сега...

=D> =D> =D> podkrepqm tova izkazvane...i spored men e taka qvno prosto e iskal seks ot teb...a vse pak tova e otgovornost malko ili mnogo...a i ne mu se e varshela 4ernata rabota...ina4e spored men pove4eto iskat da sa 1-vi na pr-kite si...a ne porednite...