PDA

View Full Version : Странно.



07-30-2007, 15:19
Странно ми е ,че едно от момичетата , с които си пиша в Скайп ,уж има приятел ,а пък доста старателно иска да си пишем и след това да излезем.Дори ,когато и пратя :* ,което си е намек ,тя не е като някоя др. да ми пише ок или нещо такова ,а отвръща със същото.Мега странно... #-o

sexy_for_you
07-30-2007, 15:24
А вие познавате ли се с това момиче?И ти изпитваш ли някакви чувства към нея?Тя знае ли? :-D
По темата по скайп се случва какво ли не,някой се представят за други,аз пращам на много хора целувки,на най-добрия си фр също,но това не означава,че го харесва.Просто целувчици.Не знам какво му е странно.Може и да те харесва,но това само ти можеш да кажеш,защото все пак я познаваш(не знам дали на живо се познавате).Излез с нея и ако се получи нещо,супер.Но не разваляй връзката на момичето,ако не я харесваш.Айде успех!

LP_girl_14
07-30-2007, 15:25
Зависи от момичето! Все пак може да ти праща всякви целувки,прегръдки и такива в скайп,но е важно как се държи с теб наживо.Според мен ако те харесваше първо нямаше още да си е с гаджето,второ щеше да ти го покаже по някакъв по-директен начин :wink: Незнам,може и да бъркам,но според мен не е чак толкова странно :-s

Mementomori
07-30-2007, 15:26
Може да те харесва!А и приятелят може да не е сериозен или въобще да няма такъв!

VeSinCe
07-30-2007, 15:46
Еми да ти кажа няма нищо страно в това. Пък тея целувки не е задължително да са от любов :wink: Все пак казваш че си има гадже, но това не пречи да си и приятен и да иска да се видите :wink:

BeBsItO
07-30-2007, 15:54
tva sa kurveta.... az li4no ne go odobrqvam . :mrgreen: a nahalnite mom4enca im tegla po edna i gi poovikam ako mn se natiskat..... no v nikav slu4ei ne otvar6tam

07-30-2007, 16:27
Странно ми е ,че едно от момичетата , с които си пиша в Скайп ,уж има приятел ,а пък доста старателно иска да си пишем и след това да излезем.Дори ,когато и пратя :* ,което си е намек ,тя не е като някоя др. да ми пише ок или нещо такова ,а отвръща със същото.Мега странно... #-o

хм. и когато имам приятел, това не ми пречи да си играя по интернет и да флиртувам... :lol: има момичета, който просто не взимат скайп насериозно и само се забавляват. по-добре ще е да не таиш големи очаквания и да не забравяш, че дори и след време да се окажете заедно, има огромна вероятност тя да продължи да се държи както преди..само че вече ти ще си в ролята на приятеля. замисли се това ли искаш.

и...точната дума е не "странно", а "некоректно".

cashmere
07-30-2007, 16:30
4e kakvo mu e strannoto :smt017 i az katu pi6a na nqkoi pi6a ne6ta koitu na jivo nikoga ne bih napravila, ama na neta e lesnu...

07-31-2007, 20:22
Току що мислех да я поканя да излезем.Е мислех.Изнервих се ,след като видях ,че си е сложила пик заедно с фр. и.Най-странното е ,че тя не ми е казала лично за него.За тва нито ще я каня ,нито нищо.Ако има някво желание да се занимава с мен да ми пише.Ако не много и здраве...Прав ли съм?!

Th3MaN
07-31-2007, 20:25
И кво странно има? Просто си флиртува момичето. Аз права така със всяка. Тва си е нормално. По Интернет е така

07-31-2007, 20:27
И кво странно има? Просто си флиртува момичето. Аз права така със всяка. Тва си е нормално. По Интернет е такаЧети от предния ми пост надолу...Другите нямат значение...

Th3MaN
07-31-2007, 20:33
Току що мислех да я поканя да излезем.Е мислех.Изнервих се ,след като видях ,че си е сложила пик заедно с фр. и.Най-странното е ,че тя не ми е казала лично за него.За тва нито ще я каня ,нито нищо.Ако има някво желание да се занимава с мен да ми пише.Ако не много и здраве...Прав ли съм?!


Ми прав си. И аз така бих постъпил. Спираш ти да я закачаш тя ако те търси значи не си и безразличен ( това не значи 100% че те харесва може да има друга причина). И ако те търси и иска да се видите се вижте. Няма нищо лошо в това. Пък какво като си има гадже. Да се видите не пречи.

MusicIsTheKey
07-31-2007, 20:38
tva sa kurveta.... az li4no ne go odobrqvam . :mrgreen: a nahalnite mom4enca im tegla po edna i gi poovikam ako mn se natiskat..... no v nikav slu4ei ne otvar6tam

Какви курвета те гонят,ти наред ли си?

Имам приятел,но и аз си пиша подобни неща с други момчета.
Всичко е просто закачка,не виждам какъв е проблема? :-s

Girl_Forever
07-31-2007, 20:43
Ами не трябва да ти е толкова странно защото това че има приятел няма значение може да ти праща целувка само като на приятел аз също си имам приятел но от време на време пращам и на някои друг по някоя целивка но само като на приятел.Но! Има и друга страна пак няма значение че си има приятел както обича него така може да има привличане и към теб :). За да разбереш просто я попитай ако имаш смелостта макар че няма от какво да се притесняваш момичетата обичат да говорят за такива работи особено когато се отнася за тях самите :).Успех!

07-31-2007, 20:50
Мерси ,ама чети надолу.Сега за тва понадолу по ми пука :P

07-31-2007, 23:02
:lol:

08-02-2007, 13:31
Ега и некой друг пропише :x

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 13:37
Странно ми е ,че едно от момичетата , с които си пиша в Скайп ,уж има приятел ,а пък доста старателно иска да си пишем и след това да излезем.Дори ,когато и пратя :* ,което си е намек ,тя не е като някоя др. да ми пише ок или нещо такова ,а отвръща със същото.Мега странно... #-o

Всички момичета са такива...Просто иска да те използва и ще се оттърве от тебе... Иска само секс. ;(

g071na7a
08-02-2007, 13:47
EmiI piCh siuRnO Te baZiKAa .. NaPiShI i LofKam Te I vIsh Tq KfooO ShE tI NaPishE .. ;]


I LoVeC SaM I RIBaR SaM Na ZaKoNa mAmATa ebaL Sam ..!

GaNgStAz
08-02-2007, 14:01
tva sa kurveta.... az li4no ne go odobrqvam . :mrgreen: a nahalnite mom4enca im tegla po edna i gi poovikam ako mn se natiskat..... no v nikav slu4ei ne otvar6tam

Какви курвета те гонят,ти наред ли си?

Имам приятел,но и аз си пиша подобни неща с други момчета.
Всичко е просто закачка,не виждам какъв е проблема? :-s


da :-s kfi kurvi, kfi 5 lea...

IKisseDAGirL
08-02-2007, 15:31
Лелеее.. вие сте били много лесни момчетата бе.. една целувка по чата и е отишъл коня в реката :lol:

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 15:42
Лелеее.. вие сте били много лесни момчетата бе.. една целувка по чата и е отишъл коня в реката :lol:
Разкрити сме...

sasha_90
08-02-2007, 16:42
Наистина зависи от момичето.

Reed
08-02-2007, 18:11
Е кое му е толко странното?Мен ми е кофти кат ми пратят целувка и аз да не пратя :lol: т

muhlqsal_4orap
08-02-2007, 20:33
Лелеее.. вие сте били много лесни момчетата бе.. една целувка по чата и е отишъл коня в реката :lol:
Ега ти тъпия кон.
Ето защо било модерно да пътуваш с кола.