PDA

View Full Version : писна ми от неговите игри4ки



sladuranata_891
07-30-2007, 15:24
моята история е следната:тръгнах с едно мом4е което мн оби4ах и още оби4ам,бяхме заедно 2 месеца,след това моята уш приятелка ми го отне разделих се с него с нея ве4е не подържам връзка,защото ме предаде,те ходиха няма и месец и се разделиха защото тя мн му досаждаше и когато се засе4еме тримата някаде в някое заведение той веднага идва при мен и забравя 4е е с оная предателка,след тва си тръгва с мен и я зарязва,но сега той пак се върна при мен,аз му простих като няква глупа4ка,той си мисли 4е когато греши аз винаги ще му прощавам,не не и не няма да стане...снощи разбрах 4е пак е бил с нея прекарали са ноща заедно...писна ми ве4е от това ,страшно мн го оби4ам но немога така ще трябва вси4ко да свърши,но свърши ли вси4ко просто нз как ще продължа напред :smt010 :smt010 ...без 4овека който мн,мн,мн оби4ам...дайте някакво съвет4е :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

cracken
07-30-2007, 15:26
Явно той не изпитва което ти изпитваш към него... ако сам на твое място му бия шута!!!

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 15:29
Тегли му една майна на тоя!Само те използва! [-X

LP_girl_14
07-30-2007, 15:38
Няма смисъл да бъдеш с човек,който обичаш,а знаеш че той не може и не ти отвръща със същото.В твоя случай ти си се научила да му прощаваш,той с ее научил да греши.Заеби го и продължи напред.Въобще няма да ти е ленсо в началото,но по добре да си сама в момента,от колкото с човек който ти се подиграва на чувствата :!:

BeBsItO
07-30-2007, 15:57
nqma da ti kaja zareji go, znam 4e e mn trudno i tejko za teb. se pak go oi4a6. po skoro se opitai da go promeni6, da go ''vazpita6' edin vid. i d ane si misli 4e vinagi 6te e s teb ..... sledkato se prai na laino s izvinenie. rasardi mu se

jyji
07-30-2007, 17:09
моята история е следната:тръгнах с едно мом4е което мн оби4ах и още оби4ам,бяхме заедно 2 месеца,след това моята уш приятелка ми го отне разделих се с него с нея ве4е не подържам връзка,защото ме предаде,те ходиха няма и месец и се разделиха защото тя мн му досаждаше и когато се засе4еме тримата някаде в някое заведение той веднага идва при мен и забравя 4е е с оная предателка,след тва си тръгва с мен и я зарязва,но сега той пак се върна при мен,аз му простих като няква глупа4ка,той си мисли 4е когато греши аз винаги ще му прощавам,не не и не няма да стане...снощи разбрах 4е пак е бил с нея прекарали са ноща заедно...писна ми ве4е от това ,страшно мн го оби4ам но немога така ще трябва вси4ко да свърши,но свърши ли вси4ко просто нз как ще продължа напред :smt010 :smt010 ...без 4овека който мн,мн,мн оби4ам...дайте някакво съвет4е :smt010 :smt010 :smt010 :smt010
sebe si li ybejdava6 ili nas?

ili_l
07-30-2007, 17:50
на твое място бих го оставила пък и шом не му стигаш тии ходи при други какъв е смисала да го търпиш

white_chik
07-30-2007, 18:53
Еми време е да разбереш,че ти за него не значиш нищо.Той идва при теб,когато няма какво да прави и явно не сопделя чувствата ти.С времето ще се научиш да живееш без него,такова момче не те заслужава

sladko_dete
07-31-2007, 10:03
Накараи го да ревнува, от време на време се дръж така, сякаш не ти пука за него, накараи го да разбере, че ти няма да му вървиш след гъза...

BaD_GiRl_mL2
07-31-2007, 10:09
dori i da e sajelqval sled tova koeto e napravil parviq pyt,sled kato go e napravil vtori pyt...ne zaslujava vnimanieto ti..tipichnoto momche,koeto neznae kakvo iska..prosto go zareji i si nameri nqkoi drug.moje da go obichash i da te boli no shte e po dobre..ne iskash da prodaljava da te lyje i izpolzva nali? :-k

class
07-31-2007, 10:41
моята история е следната:тръгнах с едно мом4е което мн оби4ах и още оби4ам,бяхме заедно 2 месеца,след това моята уш приятелка ми го отне разделих се с него с нея ве4е не подържам връзка,защото ме предаде,те ходиха няма и месец и се разделиха защото тя мн му досаждаше и когато се засе4еме тримата някаде в някое заведение той веднага идва при мен и забравя 4е е с оная предателка,след тва си тръгва с мен и я зарязва,но сега той пак се върна при мен,аз му простих като няква глупа4ка,той си мисли 4е когато греши аз винаги ще му прощавам,не не и не няма да стане...снощи разбрах 4е пак е бил с нея прекарали са ноща заедно...писна ми ве4е от това ,страшно мн го оби4ам но немога така ще трябва вси4ко да свърши,но свърши ли вси4ко просто нз как ще продължа напред :smt010 :smt010 ...без 4овека който мн,мн,мн оби4ам...дайте някакво съвет4е :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Сигурна ли си че е прекарал ноща с нея? Някой път хората завиждат ...

Peshito
07-31-2007, 10:57
Просто го зарежи трябваше да не му прощаваш още първия път ще ти мине постави си го за цел не страдай толкова и го зарежи трябва ти малко кораж да го забравиш най-добрия начин е да си намериш друг приятел който да ти помогне да забравиш стария. Както хората казват като те боли главата одари си крака той да те боли да забравиш за главата :)

GaNgStAz
07-31-2007, 11:04
напълно те разбирам.. неа смисъл да продължаваш да бъдеш с него, щото явно не те обича, с теб е само ей така, за да не е сам.. използва те по най гадния начин.. по дууре го зарежи сега, макар, че пак е късно.. после ше те боли още повече.. по дууре да си сама, от колкото с човек, който не те заслужава.. знам, че ф началото ше ти е адски трудно, но после ше разбереш, че си направила правилната постъпка.. от личен опит ти казвам..... :cry:

Soy_tu_mujer
07-31-2007, 19:21
Zarqzvai gi tiq dvamata. Ne te zaslujavat. Da hodqt da se grumnat. Ne se unijavai, produljavai samo napred i gi zabravi. Uspeh

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-31-2007, 19:55
Lelelelelele ... Napravo go zarqzvai toq neshtastnik!!! :!: :!: Ne samo, che ne te zaslugava, ne zaslugava nishto drugo [-( .... Ne se unigavai, ami na miga go otrqzvai toq BOKLUK! [-( Nqmam kakvo poveche da dobavq.. Osven mn da se nadqvam da si otvorish ochite za takuv chovek.... Iskreno se Nadqvam... [-o< [-o< [-o< :!: Pogelavam ti dano da sreshtnesh tozi, koito nqma da te predade i da budesh mn shtastliva O:) [-o< :smt006 Ai, uspeh O:)

LizZz
07-31-2007, 20:55
Lelelelelele ... Napravo go zarqzvai toq neshtastnik!!! :!: :!: Ne samo, che ne te zaslugava, ne zaslugava nishto drugo [-( .... Ne se unigavai, ami na miga go otrqzvai toq BOKLUK! [-( Nqmam kakvo poveche da dobavq.. Osven mn da se nadqvam da si otvorish ochite za takuv chovek.... Iskreno se Nadqvam... [-o< [-o< [-o< :!: Pogelavam ti dano da sreshtnesh tozi, koito nqma da te predade i da budesh mn shtastliva O:) [-o< :smt006 Ai, uspeh O:)
\:D/

Peshito
07-31-2007, 22:15
Точно така надъхайте я добре!

MajeStic
07-31-2007, 23:01
моята история е следната:тръгнах с едно мом4е което мн оби4ах и още оби4ам,бяхме заедно 2 месеца,след това моята уш приятелка ми го отне разделих се с него с нея ве4е не подържам връзка,защото ме предаде,те ходиха няма и месец и се разделиха защото тя мн му досаждаше и когато се засе4еме тримата някаде в някое заведение той веднага идва при мен и забравя 4е е с оная предателка,след тва си тръгва с мен и я зарязва,но сега той пак се върна при мен,аз му простих като няква глупа4ка,той си мисли 4е когато греши аз винаги ще му прощавам,не не и не няма да стане...снощи разбрах 4е пак е бил с нея прекарали са ноща заедно...писна ми ве4е от това ,страшно мн го оби4ам но немога така ще трябва вси4ко да свърши,но свърши ли вси4ко просто нз как ще продължа напред :smt010 :smt010 ...без 4овека който мн,мн,мн оби4ам...дайте някакво съвет4е :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Ако искаш приятел... аз ставам само за това така че... no worries :Р ЛС :Р