PDA

View Full Version : :(



Въпросче за аналния секс
07-30-2007, 15:42
Срам ме е,от въпроса ми и знам ,че е смешно и тъпо ,но не знам как се прави анална промивка и дали мога сама да я правя, живея в малък град и всички се познаваме не мога да отида при козметици или и аз не знам.
Видях темата на онова момиче ,но не видях точен отговор и за това моля ,който е на ясно да ми обясни.
Благодаря ви и всичко хубаво на всички :)

marina star
07-30-2007, 15:44
ima TAKIVA TEMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


HILQDIIIIIIIIII

07-30-2007, 15:45
търсих ,но не мога да намеря,какво коства да кажете. Има 300 страници в тоя форум. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

CuRly_Doll
07-30-2007, 17:53
и аз не знам....
az sa6to.... :-s

nIkOl4OoO
07-30-2007, 17:55
и аз не знам....
az sa6to.... :-s nz...ne sum si pravil [-(

MrAsNiKa
07-30-2007, 17:56
Срам ме е,от въпроса ми и знам ,че е смешно и тъпо ,но не знам как се прави анална промивка и дали мога сама да я правя, живея в малък град и всички се познаваме не мога да отида при козметици или и аз не знам.
Видях темата на онова момиче ,но не видях точен отговор и за това моля ,който е на ясно да ми обясни.
Благодаря ви и всичко хубаво на всички :)

За такова нещо се ходи на лекар а не на козметик да почнем от там... :twisted:

CuRly_Doll
07-30-2007, 17:56
и аз не знам....
az sa6to.... :-s nz...ne sum si pravil [-(
e to i az nz...ama nz i kak staaa...... :-s

F-che
07-30-2007, 19:38
Срам ме е,от въпроса ми и знам ,че е смешно и тъпо ,но не знам как се прави анална промивка и дали мога сама да я правя, живея в малък град и всички се познаваме не мога да отида при козметици или и аз не знам.
Видях темата на онова момиче ,но не видях точен отговор и за това моля ,който е на ясно да ми обясни.
Благодаря ви и всичко хубаво на всички :)

Otiva6 na lekar! Sama ne moje6 da si q napravi6.

Wicked_Kid
07-30-2007, 20:12
Не се ли прави с клизма ?! :-k

SuN4o_F
07-30-2007, 20:54
klizma... makar 4e nikoga ne sam si pravila

Wicked_Kid
07-30-2007, 20:56
Еми щом се прави склизма може и у дома бе, кво го пращате момичето на лекар. Отиваш под душа, напълваш балончето, вкарваш го и стискаш...После всичко си изтича ;) (Лелеее колко извратено звуча :-D :twisted: )

meaning
07-30-2007, 21:31
Ъъ може да си вземеш клизма...Или сама си го правиш или приятеля ти.Какво толкова?Не е необходимо да се ходи на лекар за една клизма.Препоръчително е,но ако не искаш можеш и сама.Купуваш си от аптеката,дават ти медицински сапун,то преставлява едно като помпичка,пъхаш маркучето пускаш водата...и после се чувстваш като прероден.
Клизмата не се прави само за сексуална гледна точка.То се прави за прочивстване на червата,нямаш си и на представа колко добре влияе клизмата на организма.Даже някой доктори препоръчват на хората да си правят клизма 2 пъти в годината,за да се намали натрупването на junk food.

Quasar
07-30-2007, 21:47
Абе не боли ли тва :shock: :shock: :shock: