PDA

View Full Version : Какво да направя?



07-30-2007, 16:30
Ммм sorry че леко тъп въпроса :oops: С моя приятел ходим от 4 месеца, но сега той е на морето от 2 седмици и скоро ще се върне. Има рожден ден след 2 дена и се чудя дали да му купя някакъв подарък, просто не знам той как ще реагира и какво ще си помисли за мен. На 14 съм... имам известен опит с момчетата, но до сега не съм изпадала в такава ситуация. А той става на 15 :? Моля ви, кажете ми според вас какво да направя. И ако му купя нещо, дайте идеи какво да е. Мерси предварително :wink:

AFT
07-30-2007, 16:36
Какво странно има в това едно момиче да купи подарък на приятеля си? Напълно нормално си е, даже ще е глупаво да не му подариш нищо, а после да чакаш той да ти купува на твоя рожден ден! Но нямам кой знае какви идеи, особено за подарък за момче ... аз винаги съм купувала разни парфюми или нещо такова, но ми се струва глупав порадък. Може да му подариш нещо, което ти си изработила, стига да имаш въображение, време и умения.А ако не - сигурно някой друг ще има по-велика идея, а и има сумати такива теми тук - трябва само да потърсиш. :wink:

loshokote
07-30-2007, 16:38
Ми 2 седмици не сте се виждали, най-добрия подарък си ти :wink: