PDA

View Full Version : Yamaha Aerox 50



Danger_Boy
07-30-2007, 16:40
Хора някой има ли такъв мотор Yamaha Aerox 50 кубика . Да каже мнение хубави ли са , вървят ли бая , горе -долу колко вдигат и на ква цена вървят :roll: Мерси :-k :D

Lestat357
07-31-2007, 13:24
Хора някой има ли такъв мотор Yamaha Aerox 50 кубика . Да каже мнение хубави ли са , вървят ли бая , горе -долу колко вдигат и на ква цена вървят :roll: Мерси :-k :D

Такъв мотор нямам. Карал съм, обаче Yamaha Virago (1994, мисля) и при все че е рокерски модел (от тези, които основно трябва да шумят) и бая си вървеше. Карал съм го няколко пъти, но в слабонаселени и ненаселени въобще места, при това до мен седеше собственикът. Това уточнение във връзка с евентуални тъпи коментари после. Возил съм се и на Yamaha Fzr (май беше 400кубиковия вариант), а от скутерите на Mint само, доколкото помня. 'Сите вървят яко, но ти трябва да знаеш какво и как да прегледаш преди да го купиш, ако е на старо. Също и да не е на преклонна възраст вече. :) Щом Mint върви, а те са толкова стари и това ще върви. Затова сметнах за необходимо да ти дам примери и с други модели. Цените на Aerox 50 в i.mobile.bg са в диапазона - 500-1000лв. Но това за цените - и сам би могъл да се справиш, мисля! :wink: За това "колко вдигат" също, а дори и без да поглеждаш можеш сравнително успешно да предположиш. Не знам откъде си - ако си от София, на твое място определено не бих си купувал 50 кубиков скутер. Успех!