PDA

View Full Version : Болят ме яйчниците



07-30-2007, 16:46
Здравейте! От 4 дни ме болят яйчниците и кръстът, но трябва да ми дойде след най-късно седмица и затова не мога да разбера причината за тази болка.. Знаете ли нещо повече? Възможно ли е да има нещо общо с овулацията (?!).. Или да е просто ПМС? Не знам дали е от значение, но преди около 3 седмици бях пила Escapelle. А за това хапче пишеше единствено, че може да причина разлика в цикъла ми, т.е. може да ми дойде по-рано или да ми закъснее и не мисля, че има нещо общо
Та, наистина имам нужда да ме успокоите :smt012

Cherlotte
07-31-2007, 09:53
Според мен няма място за тревоги. Наистина може да е част от ПМС, а и щом си пила такова хапче преди 3 месеца още повече. Съветът ми е да изчакаш да ти дойде и ще видиш, че след това нищо няма да те боли. :wink: Чак ако тогава има проблем има място за притеснение, но мисля, че всичко ще ти мине. :wink:

08-01-2007, 07:40
Много ти благодаря! :smt006 :hug:

08-06-2007, 16:50
Още не ми е дошло, а гърдите ме болят от доста време вече.. Чудя се какво да правя :/ Страх ме е да си направя тест
Възможно ли е това хапче да ми е объркало целия цикъл?
Плс, ще се радвам на повече коментари :/

Cherlotte
08-06-2007, 21:09
Ами пак аз отговарям. :) Както сега видях от предното ти мнение, всъщност някъде сега трябва да ти дойде, а и от хапчето може да ти закъснее. Все още смятам, че няма за какво да се тревожиш. Изчакай още няколко дни, а после по свое желание си прави тест или се консултирай с някого. Успех! :wink: