PDA

View Full Version : ? за тревицата



Witch NOT Bitch
07-30-2007, 18:21
Можеш ли да се зарибиш от едно пробване?

^_crazy_^
07-30-2007, 18:39
estestveno 4e DA VSI4KI NARKOMANI TAKA PO4VAT :smt018

dj_seh
07-30-2007, 19:26
Иначе едно масурче ква пара е и ако знаете кажете къде в Търговище мога да си намеря, 10х предварително :)

IdiOtKa
07-30-2007, 21:14
ами от 1 пушене нз... от едно напушване 80% .... първия път като упитах не ме хвана, но на втрория път ме хвана и след това бях сигурна че пак ще пробвам ..

RuKsP1n
07-30-2007, 22:11
70-80% от хората не ги хваща от първия път (незнам що :roll: ) За пристрастяване трудно можем да говорим, но след като пробваш един път със сигурност ще ти се иска да запалиш втори и трети и така нататък. Аз лошо в козчето не виждам стига да е с приятна компанийка \:D/

IlLuSi0nS`
07-31-2007, 10:16
към тревата НЕ се развива нито психическа, нито физическа зависимост.. друг е въпросът, че ще ти хареса мн и ще искаш и пак и пак и отново и отново.. еееех щастлив живот.. аххахахах :smt033

07-31-2007, 13:38
Пуша трева вече пета година редовно. Към днешна дата не съм пушил от около месец... та не, не се зарибяваш от първия масур. :)
НЕ УБИВА ПОСЛЕДНИЯ МАСУР, УБИВА ПЪРВИЯ! (както биха казали "Майки срещу дрогата" ) :D :D :D

COLT
07-31-2007, 13:53
гадни наркоси, да умрете.

Blacklisted
07-31-2007, 14:15
към тревата НЕ се развива нито психическа, нито физическа зависимост.. друг е въпросът, че ще ти хареса мн и ще искаш и пак и пак и отново и отново.. еееех щастлив живот.. аххахахах :smt033

Противоречие. :twisted:

theEXPLOITED
07-31-2007, 15:31
'' 8)............GANJA 6TOM MI PODADAT NE MOGA DA OTKAJA V USTATA SI VEDNAGA 6TE Q SLOJA I MOITA JAJDA 6IBANA ZA MNOO DNI 6TE OTALOJA ZA6TOTO AZ SAM VE4NO GLADEN NO NE SI POMISLQI TI DORI ZA MIG ZA TRAMPLINA GADEN KAM BEZDANNOTO MORE OT DROGAAAAA-JELEKTROJENI-ZNAM KAKVO DA PRAVQ MOGA I KAKVO NEMOGA. 8) VE4E NE POMNQ PU6A OTDAVNA I NEMISLQ DA SPIRAM,ASANSIORA ZA NAGORE LOVQ I SRED OBLACITE SPIRAM........................A 6IBANATA MI ISTORIQ E TAKAVA OBI4AM VSI4KO NAPU6EN DA PRAVQ 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) HAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAAAAAAAAAAAA A

IdiOtKa
07-31-2007, 15:34
"..NEMISLQ DA SPIRAM,ASANSIORA ZA NAGORE LOVQ I SRED OBLACITE SPIRAM........................A 6IBANATA MI ISTORIQ E TAKAVA OBI4AM VSI4KO NAPU6EN DA PRAVQ.."

има нещо вярно в думите на Спенс ..и то доста .. заслужава уважение човека !

theEXPLOITED
07-31-2007, 15:48
"..NEMISLQ DA SPIRAM,ASANSIORA ZA NAGORE LOVQ I SRED OBLACITE SPIRAM........................A 6IBANATA MI ISTORIQ E TAKAVA OBI4AM VSI4KO NAPU6EN DA PRAVQ.."

има нещо вярно в думите на Спенс ..и то доста .. заслужава уважение човека !
RESPECT :smt023

IlLuSi0nS`
07-31-2007, 16:57
към тревата НЕ се развива нито психическа, нито физическа зависимост.. друг е въпросът, че ще ти хареса мн и ще искаш и пак и пак и отново и отново.. еееех щастлив живот.. аххахахах :smt033

Противоречие. :twisted:

не е противоречие, защото ако имаш някаква причина и искаш можеш да спреш да пушиш за какъвто период от време искаш и това няма да срине психиката ти, просто ще ти е леко тъпо и скучно, но нищо повече.. всичко зависи от решението на дадения човек, а не от непреодолима подсъзнателна необходимост от вещество, както е всъщност психическата зависимост и нея и да искаш не можеш да я преодолееш.. а тук става въпрос за личен избор - искаш или не да пушиш.. тфа е.. пийс :mrgreen:

evil_lady_in_black
07-31-2007, 19:11
Аз не съм постоянен пушач , но на купон съм пушила веднъж два пъти малко друсана трева . Но все още не съм се зарибила :wink:

Blacklisted
07-31-2007, 20:07
към тревата НЕ се развива нито психическа, нито физическа зависимост.. друг е въпросът, че ще ти хареса мн и ще искаш и пак и пак и отново и отново.. еееех щастлив живот.. аххахахах :smt033

Противоречие. :twisted:

не е противоречие, защото ако имаш някаква причина и искаш можеш да спреш да пушиш за какъвто период от време искаш и това няма да срине психиката ти, просто ще ти е леко тъпо и скучно, но нищо повече.. всичко зависи от решението на дадения човек, а не от непреодолима подсъзнателна необходимост от вещество, както е всъщност психическата зависимост и нея и да искаш не можеш да я преодолееш.. а тук става въпрос за личен избор - искаш или не да пушиш.. тфа е.. пийс :mrgreen: Ако имаш причина и воля всичко можеш да спреш, по това което ти казваш излиза, че към нищо няма психическа зависимост...

[Lucifer]
07-31-2007, 21:37
Аз лошо в козчето не виждам стига да е с приятна компанийка \:D/

Именно,братле...
Лошо виждат само тези,които никога не са пушили... :P
lo6o vijdat i tezi koito sa pu6ili ;)

MistyMonster/LikeViolence
08-01-2007, 09:41
гадни наркоси, да умрете.

Die poser.

IlLuSi0nS`
08-01-2007, 10:30
към тревата НЕ се развива нито психическа, нито физическа зависимост.. друг е въпросът, че ще ти хареса мн и ще искаш и пак и пак и отново и отново.. еееех щастлив живот.. аххахахах :smt033

Противоречие. :twisted:

не е противоречие, защото ако имаш някаква причина и искаш можеш да спреш да пушиш за какъвто период от време искаш и това няма да срине психиката ти, просто ще ти е леко тъпо и скучно, но нищо повече.. всичко зависи от решението на дадения човек, а не от непреодолима подсъзнателна необходимост от вещество, както е всъщност психическата зависимост и нея и да искаш не можеш да я преодолееш.. а тук става въпрос за личен избор - искаш или не да пушиш.. тфа е.. пийс :mrgreen: Ако имаш причина и воля всичко можеш да спреш, по това което ти казваш излиза, че към нищо няма психическа зависимост...

не е вярно.. има психическа зависимост към някои неща.. и дори аз в момента се боря с една дооооста голяма психическа (че и от части физическа) зависимост към амфетките.. е ако знаеш за кфо става въпрос, ще разбереш, че няма нищо общо с това да спреш козчето за два-три дни.. доста по-различно е.. ами за бонбонките да говорим ли? за онази безкрайна красота, която искаш да испиташ пак и пак.. и ако си преживял някакво такова неудържимо желание и ако си праскал линията, когато цялото ти същество крещи да не го правиш, ще ме разбереш за какво ти говоря.. тревичката е нещо по-лесно, макар и най-красивото.. но все пак.. аз никога не съм спирала да пуша хахахахахахахха може и да не успея.. знам ли хахахаха но и не съм искала, защото тревата е щастие без странични ефекти.. а другото е шит.. промива ти мозъка..

Blacklisted
08-01-2007, 13:26
Е, не знам, винаги ми се е струвала тъпо живота да ти се върти около прахчета, тревички, бонбончета... хей, но това съм аз. :lol: Никога няма да ви разбера и вие мен.. проблема на комуникацията :) Дано се отърсиш от зависимостите си :P

IlLuSi0nS`
08-01-2007, 13:51
Е, не знам, винаги ми се е струвала тъпо живота да ти се върти около прахчета, тревички, бонбончета... хей, но това съм аз. :lol: Никога няма да ви разбера и вие мен.. проблема на комуникацията :) Дано се отърсиш от зависимостите си :P

добре.. мир :smt006

08-02-2007, 15:39
Еми аз принципно пуша трева,макар и не много често и вече от месец не съм пушила и нищо ми няма.Не отричам,че ми са пуши,обаче не съм изпадала в някви агресии.Но принякой хора има влияние и от главно по тея най-зарибените.Бившия ми авер например пушеше всеки ден нон стоп и като му забраних и около седмица не беше пушил и беше мн зле...

08-04-2007, 17:53
taka e da budem razli4ni li4en izbor e tva mi da stanem pederasi basi qkoto glei to ot edin put ebane stava li se pedal dai da vi eba da vidite 4e ne puk i to sega e moderno da si gei 6e vi eba jivota vi 6te e vesel razli4en i moderen kato da vzima6 narkotici kvo mu e lo6oto!Tupi teenove mrete v laina ako darjavata raz4ita na nqkvi kadeto mislqt po cql den za napu6vane tejko ni!poslednata ni nadejda sa skinarite da za6titqt taq durjava

b0Nb0n
08-04-2007, 18:06
гадни наркоси, да умрете.
dano i ti i maikati da umre 4ooobanin mekekek
jointa e rastenie 4aq su6to prevete si izvodi xaxaxa

08-04-2007, 18:21
ei usro sma4kan 4aq bil treva tup guz trevata se izpolzvala i s le4ebna cel mi to i morphina se izpolzva za medicinski celi tup selqk takuv dai da se bodeme i da si injektirame morphin tapak zadrusten maika mu nqma da umre ama ti sled godini sas sogurnost da ne govorim 4e na pogrebenieto ti 6te ima 3-ma 4oveka ako ne i po-malko jalki cigani

b0Nb0n
08-04-2007, 18:30
ne sym napisal 4aq e treva a restenie malumnik i morfina nqma ni6to ob6to s trevata

IlLuSi0nS`
08-04-2007, 20:08
b0Nb0n, знаеш ли, преди и аз се опитвах да обяснявам и т.н., но се убедих, че с такива хора не може да се проведе нормален спор.. те знаят само да псуват и никога нямат аргументи повече от онова, което са чули по телевизията.. те са възприели начинът на мислене, насаден от системата.. остави ги..

b0Nb0n
08-05-2007, 02:51
az kato mi pi6at takiva rabota sa raztfarvam do nqkade 6tot sa nooo prsoti neznaqt ama sporat i sa tvyrdo obedeni 4e e taka i mi staa sme6no :)
sq ako ne6to ne mi razbirate tva e 6tot sym nooo iz6it i po4ti neznam ko govora :D

BaD_GiRl_mL2
08-05-2007, 08:52
Ne, ne mojesh..i da pushish na 2 meseca po 1 pyt, pak ne mojesh..zaribqvaneto stava kato pushish vseki den po 3-4 pyti..pone ot tva razbiram :smt012

08-05-2007, 10:13
da a vie kadeto fuflite i imeto nemoje da si kajete ste genialni aide vseki qko da se na6murka da poumneem moje nobelova nagrada da zemem smurt za narkomanite!!!!!!! :-({|=

b0Nb0n
08-05-2007, 10:56
i ti da umre6 pokrai tqh

08-05-2007, 11:26
az nqma no ti da i se kefq lelel 6te se prusna ot kef kak izmirate v laina i pomiq xaxaxaxa

08-05-2007, 11:26
taka e da budem razli4ni li4en izbor e tva mi da stanem pederasi basi qkoto glei to ot edin put ebane stava li se pedal dai da vi e** da vidite 4e ne puk i to sega e moderno da si gei 6e vi e** jivota vi 6te e vesel razli4en i moderen kato da vzima6 narkotici kvo mu e lo6oto!Tupi teenove mrete v laina ako darjavata raz4ita na nqkvi kadeto mislqt po cql den za napu6vane tejko ni!poslednata ni nadejda sa skinarite da za6titqt taq durjava

Хахаха! Боклук! Нали твойте бръснати идоли се друсат повече и от тъпите тийнове бе! Продават най-евтините хапчоци и са перманентно нажегани. То и това не е такъв проблем - по-страшното е, че са безнадеждно тъпи (ама, като гледам, и тука не изобилства от акъл). Между другото, това ти го казва човек, който е доста десен в политическите си виждания, имай го предвид! Просто си заблуден. Колкото до тревицата, пуфтете си и не занимавайте хората с глупости!

---------------------------------------------------------------
Once again, the power of the Herb opens up the mind,
Seek deep inside and tell me what you find!

b0Nb0n
08-05-2007, 11:30
az nqma no ti da i se kefq lelel 6te se prusna ot kef kak izmirate v laina i pomiq xaxaxaxa
a pak da ti e typo o6te sym jiv nananana xaaxaxaxxaxaxaxaxa

tuka6na
08-05-2007, 12:30
az nqma no ti da i se kefq lelel 6te se prusna ot kef kak izmirate v laina i pomiq xaxaxaxa
:lol: ....простосмъртен....

08-05-2007, 12:40
ti purvo stani nepulnoletna ne govorq za pulnoletna stani nepulnoletna i togava zqi!Xaxaxa te dori i pari gorkite nqmat za ka4estvena droga kompleksari :lol:

b0Nb0n
08-05-2007, 12:46
lol kvo ob6to ima da nqma6 pari za droga i da si kompleksar ? ili moje bi ob6toto e 4e ti si kompleksar i izbiva6 kompleksi kato vika6 na drugite kompleksari

IlLuSi0nS`
08-05-2007, 12:47
абе човек, никой не те кара да се пушиш или да шмъркаш.. като не ти харесва - недей (ест няма как да знаеш ако не си опитал, но това е друг въпрос).. ние сме направили изборът за себе си.. щом ни харесва - го правим.. пак ще кажа за хиляден път може би - нямаш право да съдиш хората за техния живот, всеки решава за себе си и толкова..

08-05-2007, 12:56
mi 4e si kompleksar dori nqma6 pari za ka4estvena droga dori si mislq 4e si probval vednuj dva puti maximum 6toto nqkoi priqtel ti e kazal brrratleee super 4uk mnoo qko brattleee i ti gi slu6a6 posle na nas sa ni promivali mozacite naprotiv dosta po-golqm sum ot teb (15 ti davam max) i pi6a tva det mislq a promitiq mozak si ti i se vliqe6 ot nqkvi tapaci!Poznavam i dilar4eta i vsqkakvi deto 6murkat pu6at vzimat gubki xap4enca i vsqkvi laina i sa tolkova tupi 4e nemogat i izre4enie da vurjat a kato se napu6at napravo mi ide da gi izgromam s edna halba po glavata tupa!A problema vi e 4e po cql den tupata vi glava misli edno i su6to lelee bratleee kak 6e se napu6im ъъъъъ!I za ni6to drugo jalki izpadnali hora s progresivno namalqva6ti moza4ni kletki koito se mislqt za golqma rabota s nikakuv 6ans da napravqt ne6to v jivota hora bez perspektiva!Ti kvo si misli6 we nie za treva neznaem tapak misli6 si 4e otkriva6 toplata voda sme6nik hipitata se drusaxa sega kade sa koi ot tqx e uspql jiv li e nqkoi otgovora e ne!Otkril toplata voda na6iq dri6lio sme6kovci eeexxxx!

b0Nb0n
08-05-2007, 13:10
male tolkova nooo bezmisleni raboti kaza 4e neznam ot kade da te po4na 4estno parvo nemoje da znae6 za kvo si mislq i nikade ne sym spomeval za vyzrast 4e da mi kazva6 4e si po golqm ot men pri polojenie 4e dori neznae6 i na kolko godini sym i moga da ti kaja 4e imam celi v jivota i smqtam da gi postigna a tva s drogata s treva amf i drugite ne6ta tva sa si vremeni ne6ta znam kak da si jiveq po dobre ot kolko si misli6 i znam na kade vyrva i kade iskam da stigna a tva 4e nqma hipita ne e vqrno hipita ima i vinagi 6te ima tva 4e ti neznae6 e tvoi problem i koga sym kazal 4e neznae6 kvo e treva neznam ne6to te zatapvam mai se a i po4vam da me narejda6 za ne6ta koito ne sym kazal a ti si izmislil

tuka6na
08-05-2007, 13:36
:-D нямам сила/нерви/време да се занимавам.Толкова ми е безразлично как ще изживееж живота си,че идея си нямаш,моралист-ентусиастЕ...моля ти се само стига с тия години.Одъртях аз например,да,и какво-гордея се че друсам здравооо,ако те вълнува :smt005 ..Ако пък и ти си наистина на стабилни години,както го изкарваш е наистина жалко ,че си толкова ограничен.А сО здраве ; )

murderer
08-05-2007, 13:54
пушил съм няколко пъти,но не съм зарибен много ... по купони ала бала ... ако има може ама сам в нас ... малко тъпо ... :lol:

08-05-2007, 17:54
i na kolko si we mangal 6e postigne6 edinstvenoto koeto 6te postigne6 e da mi qde6 kura

S_T_E_V_E
08-05-2007, 18:05
Едно въпросче. Отглеждам си от няколко месеца така добре върви, обаче не знам има ли някаква цака как да става качествена. Защото е супер слабичка. Нещо при отглеждането ли не зна м . Кажете pls ?

b0Nb0n
08-05-2007, 19:08
i na kolko si we mangal 6e postigne6 edinstvenoto koeto 6te postigne6 e da mi qde6 "мъжкия полов орган"
ale tva li be6e nai umnoto koeto moje da izmisli6 tva li be6e ploda na tvoite moza4ni kletki koito uj sa nooo are ve nali be6e noo umen i otvoren i golqm tva iz4erenie deto obrazuva go mislqt mom4enca na 10-11 godinki tolkova li sa vyzmojnostite na tvoite moza4ni kletki kato za 10-11 godi6en tctctctc razo4arovan sym ot teb izlaga6 se

pampers
08-05-2007, 19:08
Не може от личен опит :) :-D

tuka6na
08-05-2007, 19:26
i na kolko si we mangal 6e postigne6 edinstvenoto koeto 6te postigne6 e da mi qde6 "мъжкия полов орган"
Бате,обърши си лигата.
тука май няма смисъл да те питам ти на какви години си.И възрастта не е оправдание за това ,че си станал жертва на своята ограниченост.Шибано,нали,ш бано...

08-06-2007, 13:23
Moje vupreki 4e pri trevata se pristrastqva6 malko po trudno ot kolkoto pri narkoticite oba4e kato probva6 1 put i ti haresa 6e iska6 o6te i o6te i ve4e si gotov :-k

08-12-2007, 14:55
зависи ако ти е яко 1-вия път ши искаш пак да ти е яко...аз лично така почнах :) \:D/ \:D/ \:D/ аве късмет ти желая.....:) яко е само да си подходящата компания и метито ти да е яко

08-13-2007, 01:37
гадни наркоси, да умрете.

Abe shibanqk, nie ako tree mreme tiq na herca sho mrut we kreten, trevata pi4 se vodi lek NARKOTIK, ama tfa dali she stanesh utrepka ili propadnqk zavisi ot tfa kolko puti pushish, kuf koz pushish i dali iskash da stanesh utrepka.
Sa ne mi kaai ot treva se po4va, ima hora prosto koito prekalqat i spira da gi hvashta(ili te pone taka si mislqt) i minaat na drugo, ama tfa sa edini4ni slu4ai. Pusheh 4adel po 3 puti na den v prodaljenie na 2-3 meseca (predi tfa sashto ama po 3 puti na sedmica)sa pusha po 1 put na mesec, ako ima s koi i ne priritvam za jonga i ne se mqtam kato epileptik.
Sho ne zemesh da umresh ti, narkosi she vikash na tiq na tejkite neshta....
Ebi se !

Поста от госта
08-13-2007, 10:07
Едно въпросче. Отглеждам си от няколко месеца така добре върви, обаче не знам има ли някаква цака как да става качествена. Защото е супер слабичка. Нещо при отглеждането ли не зна м . Кажете pls ?

Значи пич зависи от семката която си засадил... ако е от мн добър мат'риал значи ще го бъде, а ако е от някъкъв шит нищо добро не може да очкаваш. М/у другото ако още не е почнало да праи глави растението трудно ще разбереш дали е добро. един приятел разправя че ако семката е добра и шумата на растението ще чупи глави ама аз лично не знам дали е така. Ае поздрави и дано излезе някъф чук

emo_girl
08-13-2007, 16:33
oo da moje ne ti preporu4vam posle sled kato probva6 6te si kaje6 za6to ne 6te probvam pak i taka sekiput za6to ne za6to ne i nakraq .... ](*,) 6te si bluska6 glavata v stenata sled kato probva6 trevata posle 6te si kaje6 za6to i da ne probvam da 6murkam pak su6tata iztoriq i pak ](*,) posle 6te po4ne6 da se bocka6 sled mnoo vreme sled tova de i nakraq :smt011 iskam iskam kradene gluposti ... po dobre NEDEI ... [-X e ti si re6ava6 no po dobre ne probvai ... :) dano ti pomognax s ne6to :)

S_T_E_V_E
08-13-2007, 19:38
Мерси човек тя сега е около 3 педи висока хубави ли ста прави ама и на други фр. все от различни места семената ама не става силно масе. Да не би да трябва да цъфне и като озрее тогава да става силна не знам.

b0Nb0n
08-14-2007, 01:22
,,koito dobre q poznava znae 4e druga kato neq nqma takava"

08-14-2007, 01:34
Да определено тва е голям проблем за всички (i mean пушенето на трева и по - 'твърди' наркотици). Пожелавам на всеки който прочете поста ми приятен живот :D

stefko89
08-14-2007, 03:20
savsem razli4no e da pu6i6 treva i da se drusa6 tvardo prosto trevata si e natoralno 4ista nqma gi poluvinata elementi ot mendeleevata tablica v neq kato pri nqkoi tvardi vse pak tva si e rastenie koeto raste v gradina kato domat. sam pricenqvai kolko e vredna

NFW`
08-15-2007, 13:45
,,koito dobre q poznava znae 4e druga kato neq nqma takava"

Спенснята си го е казал много правилно. :)

Наркофоба отгоре - къде се изгуби, бе? Тъкмо взе да ми става интересно каква друга житейска мъдрост може да се пръкне в главата ти, излагаш се. :D

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
08-15-2007, 20:43
еми нз май при всеки е различно щот аз съм пушила доста пъти и нито съм била зарибена нито нищо,напушвах се,защото хората около мен са ми давали...в момента не пуша трева и си ми е перфе(поне от тази гледна точка)

junk
08-15-2007, 23:55
Мн е вероятно първия път изобщо да не те хване.Мен чак след 3 път ме удари яко.Към тревата не се пристрастяваш, кфо остава за 1я масур.После може и пак да искаш да пушиш, ма тфа ше е шото ти е кеф, а не защото си пристрастен.Спирала съм коза с месеци, без никфи проблеми..

NovemberRain
08-16-2007, 00:38
хах мене още първия ме хвана и то мнооогоооо здраво бях окрилена от всякъде
пуша близо 1 година наскоро не бях пушила от 1 месец и не усешах никаква зависимост
отделно е тва кой иска и кой не иска

не можеш да говориш ч е е мн гадно и тн като изобщо не зн, но се пак секи си решава сам за себе си :roll: