PDA

View Full Version : PisNa mi ot tozi !!! Nujdaq se ot syvet.



pisnaaaa_mi
07-30-2007, 17:39
Zdraveite na vs.
Napravo da zapo4vam s probelma.Ima edno mom4e,ot koeto mi e pisnalo.Nqmam i nai-malki simpatii kam nego,no toi prodaljava da dosajda.Interesnoto e 4e vednyj mi kazva da izlezem,posle mi natqkva kak az sam go haresvala!Ne sym ot momi4etata,koito rejat gadno.Naprotiv...takti4no se opitah da mu kaja 4e nqma da stane.Oba4e mom4eto si e napravilo izvoda,4e go haresvam i tolkoz.I haide sega go razpravq napred nazad. :? Pisna mi ot toq...napravo neznam.Nakraq se qdosah i go otrqzah maximalno.No ne,toi prodalji.Az sam go haresvala....abe gluposti!Dosadnik!Kakav mu e problema?Kak da se ottyrva ot nego?Iskam kato minavam po ulicata da se pravi 4e ne me poznava,kato vlizam v irc da ne mi kazva ZDR...izobshto ne iskam nishto ob6to s nego.Sega shte kajete:Ami spri da ob6tuvash s nego!....Napravih go...i taka nqkolko meseca,no kydeto se zase4em toi ne spira da dosajda! :smt010 Daite mi syvet...tolkova problemi imam sega,samo mi e do nego.Ne go izdyrjam veche...

Presley
07-30-2007, 17:43
Ми ако случайно се оэовете в една компания кажи му пред всички ,че не го харесваш и че е пълен досадник :-D

^_crazy_^
07-30-2007, 17:48
opredeleno pred vsi4ki mu kaji 4e e gorila kamila typa fitka patka ne6to koeto da go nakara da se po4uvstva gadno,za da ne e v tvoiqta kompaniq kogato tezi vs sa naokolo :-D

pisnaaaaa_mi
07-30-2007, 17:59
Mislila sam si go...ama za kakvo?Ne sym takyv 4ovek.Znam 4e shte se po4uvstva mnogo gadno i polojenieto 6te stane oshte po-netyrpimo,zashtoto sled posledniq pyt kogato go otrqzah veche chuvam i gluposti zad gyrba si :smt011

deem registered
07-30-2007, 18:20
pisna miiii,
на колко години си?

nIkOl4OoO
07-30-2007, 18:43
em sekvi kompleksARI GI IMA :smt013

07-30-2007, 19:25
em sekvi kompleksARI GI IMA :smt013
te tova kak go izmisli :smt011 kakvo mu e kompleksarskoto na tova 4e momi4eto ne iska da ima ni6to ob6to sus toq bojke
po temata ---> kakvo te interesuva gadno li 6te mu e??? nima toi ne te e karal da se 4uvstva6 gadno tolkoz mn puti... horata sa pravi napsuvai go edno hubavo v kompaniqta obidi go na kakvoto se se6ta6 i da se svur6va ako ne stane samo edno mi idva na um... nqkoi po-muskolest tvoi fr da se zaeme... :wink: