PDA

View Full Version : otnosno leko kurvene



ani89
07-30-2007, 17:41
izivinete za porednata tema,napisana ot neznanie
mai se paniram izli6no,no za vseki slu4ai re6ix da popitam.dnes s priqtelqt mi kakto se natiskaxme goli4ki u tqx,toi pronikva6e v men s edin prust,be6e nejen taka 4e ne me bole6e,prosto se use6ta6e lek natisk,no zabelqzax 4e po kusno sekreta koito otdelqm /v ovulaciq sam,mislq/ rozovee leko,predpolagam ot malko kruv.ogledax se uj s ogledalce,ni6to mi nqma6e na vxoda na vlagali6teto a i mislq 4e ximenut ne e razkusan/osven ako ne se e prokusal savsem leko/.prosto mi se 6te6e da popitam po zapoznatite ot men dali e ot eventualnoto razkusvane na ximena ili moje bi me e zaka4il leki4ko ot vutre6nata strana na vlagali6teto s nokut.kruv kato kurvene nqma,prosto sekreta rozovee leko i tova go zabelqzvam kato xodq do toaletna,toest po toaletnata xartiq-po belioto ne sam zabelqzala/to dneska puk e i 4erno,nadali moje da se vidi ne6to/.ta bixte li mi kazali ima li nqkakva veroqtnost da e ne6to drugo ?
P.P. znam 4e ima bezbroi drugi temi no mi e malko pritesneno i daje samo tova 4e go napisax me pouspokoi malko,no 6te se radvam da 4uq i va6ite mneniq,momi4eta/i mom4eta s opit bixa mogli da spodelqt/.Blagodarq vi mnogo!

07-31-2007, 15:59
и на мен ми се е случвало, когато бях в овулация един месец, спокойно, не е нишо сериозно. Може и да е леко поразкъсана девствената ти ципа, или да те е ожулил лекичко с пръст, но не е нещо обезпокоително :)

ani89
08-01-2007, 06:45
blagodarq ti,to i bez tova mi mina za edna no6t,ne mislq 4e be6e seriozno,qvno panikata mi e bila izli6na,sega oba4e imam 4uvstvoto 4e me e proturkal leko,no ni6to 6te go prejiveq

loli-po
08-01-2007, 07:34
Здравей!
Имах същото течение преди няколко месеца и отидох на генеколог тъй като незнаех какво става, а лесно се плаша :oops: и той ми обясни че няма никакъв проблем, просто когато си в овулация се отделя повече секрет и понякога той е съвем розов... няма ти нищо не се притеснявай :wink: