PDA

View Full Version : Ai da vidim sq



InnocentGirl.
07-30-2007, 18:01
takam.. predlagam slednoto.. poneje si4ki ste tolkoa skipti4no nastroeni otnosno "feshanite" ili po to4no horata koito "nqmat sobstven stil na obli4ane a vsi4ki sa edno stado" , horata koito hodqt s "rozovi bluzki, grozni pri4eski i "moderni o4ilca" " aide molq vi slojete po edin VASH pic da vidim kakvo zna4i za vas da ne ste "kato vsi4ki ostanali" iskam da vidq s kvo ste tolkova razli4ni ot teq "feshani" i kakvo mu e tolkova originalnoto na vashiq /100% unikalen/ stil :-D .. molq teq koito sa puskali mneniq protif "feshanite" da ne sa skatavat ](*,) ::: :mrgreen:

_PuNk`PrInCeSs_
07-30-2007, 18:09
аз трябва ли да си слагам пик???...щото аз съм против надутите фешани, не против си4ки....но не ми е проблем да си пусна снимка...

:arrow: http://i187.photobucket.com/albums/x255/darito217/picture.jpg

аз съм по-голямата мацка :wink:
слагам го на линк, не на снимка, щото е мн голяма[/url]

thefreak
07-30-2007, 18:13
Имат си ситл уе.
Ама изглеждат абсурдно.

InnocentGirl.
07-30-2007, 18:16
Имат си ситл уе.
Ама изглеждат абсурдно.

dobree iskam da vidq za teb koe ne e absurdno :D :P

_PuNk`PrInCeSs_
07-30-2007, 18:20
оф само моля ви не запо4вайте "остри спорове" :roll:

Anf3tamin4o
07-30-2007, 18:27
Браво яка тема :-D

thefreak
07-30-2007, 18:29
Имат си ситл уе.
Ама изглеждат абсурдно.

dobree iskam da vidq za teb koe ne e absurdno :D :P
Ако хората не се заглеждат по тебе повече от два пъти със скрити усмивки, значи си облечен нормално.

_PuNk`PrInCeSs_
07-30-2007, 18:30
право казано :wink:

InnocentGirl.
07-30-2007, 18:33
aa mi na4i pri tva polojenie i metalite sa su6tata raota.. 100% pove4e ot 2 pyti gi zaglejdat sas "skriti usmivki" \:D/ am btw celta mi ne sa ostrite sporove prosto iskam da se razberem vednaj zavinagi :lol:

_PuNk`PrInCeSs_
07-30-2007, 18:34
знам 4е това не ти е целта :lol: едва ли някой нормален 4овек иска да се кара с хората...ама ся пък металите се явление от доста по-старо време \:D/ :smt016 :smt017

InnocentGirl.
07-30-2007, 18:39
e sq kvo zna4enie ima vremeto :lol:

07-30-2007, 18:40
Понеже ми липсва регистрацията ще го кажа така:

Нося кецове Converse chuks от 8 години. Тогава още бяха евтини и не много популярни. Откакто найки ги купиха- всичко се сговняса малко, но пак са си яки.
Носи ги не защото са модерни, или са "фешън", а просто защото са удобни и стават за всичко. Пасват и на официален костюм.

Дънките ми са Levi's 501. И тях ги нося от х години.

Не мога да ви разбера как един сезон ви харесва едно, а друг сезон - друго. Преди 8-9 години се носеха съвсем миниатюрни очилца, а сега - скафандри. Хората, които носеха миниатюрите сега са като мухи.

Готови да дадат куп пари за нещо, само защото е модерно - може другото лято да е супер демоде, ама трябва да го имат.
Всъщност като трябва - трябва. Най.скъпта ми тениска е 45 евро - втора употреба -Diesel - only the brave с индианеца - 3 годинио я нося, преди още 4-5 е носена - държи мама й. Вече не правят такива :cry:

Пилотските очила и те са ми на 4 години- Бе и с дрехи и без дрехи - приятелите могат да ме познаят. Хеле по прическата, която от 6 години не е сменяна.

Някой имаме стил. За другите има мода.

thefreak
07-30-2007, 19:02
aa mi na4i pri tva polojenie i metalite sa su6tata raota.. 100% pove4e ot 2 pyti gi zaglejdat sas "skriti usmivki" \:D/ am btw celta mi ne sa ostrite sporove prosto iskam da se razberem vednaj zavinagi :lol:
Така излиза, да.

sh3_1s_7h3_0n3
07-30-2007, 20:37
пък то к'о? има си цяла тема за снимки във Вси4ко тийн накуп. 8)

tuka6na
07-31-2007, 06:32
пхахах постарала съм се да се виждам ..
Мда-мисля го за странен стила..АААма не че е някак позиорско банален...Просто ме е страх от розово ;/

Presley
07-31-2007, 08:32
Нямам нищо против :-D
Драэни ме само момчетата ,като си эагащат дънките в ботушки :-D А и като си иэрусят една дълга кичара отэад :-D :-D

IKisseDAGirL
07-31-2007, 10:19
Направо ми е писнало от хилядите теми за метъли, фешъни, чалгари, пънкари и какви ли още не..
Това, че си различен от едни, не означава, че не си еднакъв с други. Не схващам за какво е цялото това плюене, след като живеем в свободна държава и всеки има право да си ходи както си иска :-k
На един му допада един стил, на друг - втори и колкото и спорове да се проведат, на никой вкуса няма да се промени и ще си остане същият, така че е напълно безсмислено и глупаво :shock:

stasito77
08-02-2007, 13:43
[-X TVARDO SAM ZA FASHIONITE :) ta nali sam si fashion a fashion NALI ozna4ava moderen ;) ta tva e fashion SAMO FASHIONITEEE OBI4AM VI VSI4KITE FASHION GIRLS AND BOYS !!! :D

IdiOtKa
08-02-2007, 19:39
Мисля, че госта си го каза прекалено ясно


Някой имаме стил. За другите има мода.

чисто и просто с 2 изречения ...и ся сички фешани казват ми такъв ни е стилът ...100% съм сигурна ..

08-03-2007, 03:41
nikoi ne vi spira da izglegdate kato cigani, 6tom tva fi haresav mi dobre togava

08-03-2007, 18:44
дам всеки избира сам дали да бъде един от стадото или да бъде себе си :D е радвам се че съм избрала второто! нося тва дет ми е удобно...през студеното време винаги нося дънки(мразя панталони!)анураци(мразя пуловери!)и маратонки(мразя ботуши) а лятото къси панталонки(полите не са ми удобни) потници(мразя натруфените и с големите деколтета...)и джапанки(мразя чехлички с токчета..а и на такова нещо не мога да ходя...)а що се отнася до аксесоарите от 2 години си нося едни гривни с черни мъниста(носят ми късмет)едни дървени обеци и няколко дървени гривни а коланът ми е съвсем обикновен черен от плат....преди не знаех как да се обличам в смисъл носех тва дето е на мода но не се чувствах добре в тия дрехи от 2 години обаче разбрах че имам нужда от нещо мое в тия дрехи се чувствам перфектно!абе ся кат се замисля ако ми се наложи да ида някъде изтупана...аз няям такива дрехи :-k но се радвам че не ми се налага да ходя по такива места \:D/

AliceSw
08-03-2007, 19:23
Някой имаме стил. За другите има мода.

08-04-2007, 09:30
[-X TVARDO SAM ZA FASHIONITE :) ta nali sam si fashion a fashion NALI ozna4ava moderen ;) ta tva e fashion SAMO FASHIONITEEE OBI4AM VI VSI4KITE FASHION GIRLS AND BOYS !!! :Di az te obi4am du6a :lol:

`Death`Whore``
08-04-2007, 09:33
Омръзна ми да слагам едни и същи снимки...има ги няколко пъти из форума. :) Иначе определено не съм човек без стил.

Axel_f
08-04-2007, 10:18
Всеки си има собствен стил и това, че не е достатъчно екстравагантен, че да се набива на очи, означава,че е смешен фешън, така ли?! Защо по дяволите всички толкова сте се вманиачили да сте "различни", черите овци в стадото...и как пък 80% от форума се оказаха такива уникати,а навън сички си купуват модерни парцалки :lol: И кво, мен пък ме дразнят повече момичета в размъкнати огромни дънки, отколкото такива с натъпкани в ботушките дънки, но да съдиш хората по дрехите е признак точно на това, което така плюете - фешънство и ограниченост, само че в малко по-широк смисъл ](*,) Я се осъзнайте и не дръжте сметка на хората как се обличат :!:

08-04-2007, 17:47
o da sobstven stil da otide6 i da si kupi6 obuvki dc 6tot skeitarite takiva nosqt ei tva e po zle i te imali stil otidi na pametnika gi vij vs ednakvi nikoi nqma stil vseki kopuva drexi ot firma koeto ozna4ava 4e tazi firma proizvejda ne samo za nego a i za drugi taka 4e nqma napulno razli4ni hora nqma sobstven stil sobstven stil e ei sq da trugne6 gol s nqkvi lista po gaza u huq ei tva e sobstven stil ma da si kupi6 osiris i da se pravi6 4e ima6 sobstven stil e super sme6no

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-04-2007, 19:27
пък то к'о? има си цяла тема за снимки във Вси4ко тийн накуп. 8)

мдаа... там можете да слагате вашите пикс :) а и теми за фешъни и подобни... много такива.. ползваи търсачката следващия път :)