PDA

View Full Version : Идеи за дрехи за момиче



07-30-2007, 18:50
Е тука може и момчетата и момичетата да помогнат.
Припечелих малко пари и реших напълно да си обновя гардероба,защото от около година почти нищо ново не съм си вземала.
И тъй като съм много зле със цветово разделяне,дали дадена дреха си подхожда с друга и т.н. се обръщам към вас за идеи за дрехи.Обичам спортно-широки-леко към метълски да бие-тъмни дрехи,но не искам да заприличвам на момче.
Пример ще ви дам какво харесвам-такива маратонки с мнооого дебел език,сиви-бежави прiмерно или черни кецове.Широки гащи с много джобове или карирани гащи.Всякакви тъмни тениски По мене,само дето от цялата тая фешъния не знам как ще си намеря такива дето михаресват.Потници рядко обличам,защото не ми стоят добре и примерно някакви гривни с шипове и мнооого пръстени.Горе-долу знам какво да си купя но можете ли да ми предложите някакви шантави,но не смешни комбинации,или ако имате идеи за още дрехи..или снимки да постнете. :)))

mysi
07-30-2007, 18:52
НЯма как да ти дам идея,по тези обяснения,но една препоръка: Обикаляш колко се може магазини,както се харесаш така излизаш,и копуваш :wink:

miloto na miloto:P
07-31-2007, 06:51
ами..имам идеи,дано ти допаднат..в магазините "натъмно" има мн синпатични гащиризони на каре,може да се носи като обикновен гащиризон или да му смъкнеш надоло презрамките и да го задържиш с колан,сещаш ли се?др идея..мойе да си жземеш някоя къса дънкена пола с кецове и някоя тясна блузка или риза по тялото..мм..кво друго..може да си вземеш някои по-евтини дънки и да ги напръскаш с текстилна боя и да ги поразнищиш на колената..а..друго..мн добре седят два потника един върху друг единият обърнат с предницата другият със задницата,сещаш ли се..др не се сещам..дано помогнх :D