PDA

View Full Version : Оргазъм?



4ude6ta se
07-30-2007, 20:31
Хмм~ Въпросче - какво е чувството да изпиташ оргазъм? (аз съм момиче) Често съм маструбирала, ама не съм сигурна дали съм достигала оргазъм. А сега си имам и сериозен приятел и двамата обмисляме следващата стъпка (секс), аз съм девствена и много се притеснявам, че след първите няколко пъти, когато болката отмине, пак няма да мога да позная оргазъма ><

Wicked_Kid
07-30-2007, 20:34
Хмм~ Въпросче - какво е чувството да изпиташ оргазъм? (аз съм момиче) Често съм маструбирала, ама не съм сигурна дали съм достигала оргазъм. А сега си имам и сериозен приятел и двамата обмисляме следващата стъпка (секс), аз съм девствена и много се притеснявам, че след първите няколко пъти, когато болката отмине, пак няма да мога да позная оргазъма >< Е как мастурбираш и не получаваш оргазъм ?! И като не знаеш какво е кога спираш да го правиш? Не усещаш ли да ти става яко на цялото тяло, де да знам...? :smt017

07-30-2007, 20:36
Хмм~ Въпросче - какво е чувството да изпиташ оргазъм? (аз съм момиче) Често съм маструбирала, ама не съм сигурна дали съм достигала оргазъм. А сега си имам и сериозен приятел и двамата обмисляме следващата стъпка (секс), аз съм девствена и много се притеснявам, че след първите няколко пъти, когато болката отмине, пак няма да мога да позная оргазъма ><

Мастурбираш,но не изпитваш оргазъм??? Ти сигурно си на 11 или 12 години,а пък за сериозния ти приятел той пък сигурно е на 13 години...Але кеффф :smt014

Wicked_Kid
07-30-2007, 20:37
Между другото може да не изпитваш оргазъм защото не знаеш какво точно те задоволява или пък си прекалено малка,за да изпиташ.Кажи поне на колко си...

KimBerLy1912
07-30-2007, 20:39
Има доста теми посветени на оргазма... Ползвай търсачката...Лично аз неска написах пост на тема "Оргазъм" .... #-o

4ude6ta se
07-30-2007, 20:40
1. На 17 съм, той е на 18. Изненада! Не вси4ки губят девствеността си на 10 :/ Без тъпи коментари ако оби4ате
2. @ Wicked - ми изпитвам... де да знам, става ми приятно, потрепервам, овлажнявам се, като при голяма възбуда, но не стигам до крясъци и т.н. >< може би съм си изградила гре6на представа за оргазма и заради това не мога да преценя

Wicked_Kid
07-30-2007, 20:43
1. На 17 съм, той е на 18. Изненада! Не вси4ки губят девствеността си на 10 :/ Без тъпи коментари ако оби4ате
2. @ Wicked - ми изпитвам... де да знам, става ми приятно, потрепервам, овлажнявам се, като при голяма възбуда, но не стигам до крясъци и т.н. >< може би съм си изградила гре6на представа за оргазма и заради това не мога да преценя Еми и според мен е така, щом ти става яко, значи изпитваш оргазъм, и аз не съм от шумните и даже може да не си проличи, когато свършвам,така че нямаш проблем :-D

Quasar
07-30-2007, 21:02
Никой не е казал че трябва да врещиш..по принцип оргазма е поредица мускулни спазми и отпускания...затва ти става яко... :)