PDA

View Full Version : Как ще реагирате?



:)))))))
07-30-2007, 20:57
Momicheta, kak shte reagirate, ako razberete che momcheto, s koeto izlizate otskoro (dori i da ne vi e gaje) e pulen otlichnik v uchilishte - shte si pomislite, che e sduhan zub1r, ili shte si kajete "eh, malko sa no gi ima umnite momcheta" ... ? :?: :-k

AFT
07-30-2007, 21:12
Хъх, първо - щом излизам с него, значи е умен, защото с тъпаци не общувам, и няма да се учудя, че е отличник. Второ - щом излизам с него, значи, че ми е приятен, това, че изкарва само шестици в училище, ще ме зарадва още повече и ще е в негов плюс.

А, бе, как ги мислите тея теми!?? ](*,)

LizZz
07-30-2007, 21:34
К'во мислите,че някои,който учи е зубър или нещо такова...Големи деца сте...А този,който има 3-ки ше им се струва пич и половина,така ли?!?! :smt012 не вярвах,че ше се стигне до там,че да те е срам от това,че учиш...

Seducti0n
07-30-2007, 22:27
Зубър е едно,пълен отличник съвсем друго.Не бих се изненадала,напротив дори ще ми стане приятно,че общувам с интелигентен и начетен човек.Не е необходимо нон-стоп да си над книгите за да изкарваш отлични оценки в училище. :wink:

Novkov
07-31-2007, 07:07
Зубър е едно,пълен отличник съвсем друго.Не бих се изненадала,напротив дори ще ми стане приятно,че общувам с интелигентен и начетен човек.Не е необходимо нон-стоп да си над книгите за да изкарваш отлични оценки в училище. :wink:

Ще те контрирам... не всеки отличник е интелигентен...

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-31-2007, 07:09
от кога зубарите ходят с някое ф :) .. емии ще си помисля че е умен какво др?! ](*,)

IdiOtKa
07-31-2007, 07:27
ще се почувствам доста тъпа и може би ще искам да ми помага по нещо в даскало ! :-D

MistyMonster/LikeViolence
07-31-2007, 08:01
Еми супер,кфо.

Shadow_Walker
07-31-2007, 08:32
Momicheta, kak shte reagirate, ako razberete che momcheto, s koeto izlizate otskoro (dori i da ne vi e gaje) e pulen otlichnik v uchilishte - shte si pomislite, che e sduhan zub1r, ili shte si kajete "eh, malko sa no gi ima umnite momcheta" ... ? :?: :-k
Абе кви са тея теми :shock:
А и аз съм пълен отличник, ок?И никога не съм бил сдухан зубар.
Е, понякога съм бил сдухан :lol:
Та идеята е, че авторке си ограничена.Ако си харесала някое момче какво значение има че бил пълен отличник или че не бил?

sladku_bebzi
07-31-2007, 09:11
Засега не ме интересува кви оценки изкарват хората, с които общувам, пък ако разбера, че са отличници ще се зарадвам.

white_chik
07-31-2007, 09:13
Ако е сдухан зубър и не ми дапада като характер изобщо нямаше да излизам с него,щом е пълен отличник за мен това би било още един плюс в неговия актив,защото напоследък предпочитам малко по-интелигентна среда,а не обичайните простащини.

IKisseDAGirL
07-31-2007, 09:15
От отличник до отличник има голяма разлика. Едно е да учиш умерено и да намираш време да излизаш, да умееш да се забавляваш, и друго е да нямаш други занимания освен уроците. :?

BunnYY_f
07-31-2007, 10:01
От отличник до отличник има голяма разлика. Едно е да учиш умерено и да намираш време да излизаш, да умееш да се забавляваш, и друго е да нямаш други занимания освен уроците. :?
Много правилно!

Reed
07-31-2007, 11:09
Е,какво значение има... 8)
Още по-добре...такива вече рядко се срещат :-D
А и в това,че учи,няма нищо лошо : )

find_m3
07-31-2007, 11:25
Да те....тъпо създание :smt013 леле вбеси ме ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Slave4You
07-31-2007, 11:41
Щом излизам с него и ми е симпатичен значи ми харесва и не може да е "сдухан зубър". Ако беше смотан щях да го усетя още в началото и без да знам кви оценки има и нямаше да се стига до това положение ...

Faithless
08-02-2007, 21:10
Вие сте луди.И кво значи един човек като е отличник значи ще ви е срам от него !До там ли се стигна.Умни и начетени хора да се смятат за по нисши от някви рапърчета дет немогат да си кажат лафа

alkobalko
08-03-2007, 06:29
Бих се зарадвала. Какво по-хубаво от умно момче, с което можеш да говориш за най-различни неща. Когато бях ученичка Ю(не че беше преди толкова много време) и аз бях пълна отличничка. Това обаче не означаваше, е постоянно кисна над уроците. Така, че не бих помислила, че момчето се интересува само от училището и не се забавлява.

mtg1992bg
08-03-2007, 06:42
Това, че е отличник, ще ме радва (само да не се състезава с мене де :smt005 ). Разбира се, щом ще излизам с него, явно неговата компания ми е приятна, а това че е умен си е един голям плюс.

Само да не е от "професорчетата" които постоянно говорят за наука и т.н... #-o

50cent
08-03-2007, 07:28
abe ne e taka ako u4i e zagubenqk tva ne e vqrno az sum troikadjiq oba4e za men tva da si umen nezna4i da ima6 6estici 6tot ima pulni otli4nici kadet se mu4at kato ludi da nau4at urocite za men da si umen e da razbira6 jivota

08-03-2007, 09:41
Момче пълен отличник - че има ли такова чудо?

08-03-2007, 10:42
К'во мислите,че някои,който учи е зубър или нещо такова...Големи деца сте...А този,който има 3-ки ше им се струва пич и половина,така ли?!?! :smt012 не вярвах,че ше се стигне до там,че да те е срам от това,че учиш...
абе кво толкова?и аз съм отличничка, но не съм зубър,Какви хора има на този свят???... :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

08-03-2007, 10:47
К'во мислите,че някои,който учи е зубър или нещо такова...Големи деца сте...А този,който има 3-ки ше им се струва пич и половина,така ли?!?! :smt012 не вярвах,че ше се стигне до там,че да те е срам от това,че учиш...
povqrvai stignalo se e

08-03-2007, 10:53
Momicheta, kak shte reagirate, ako razberete che momcheto, s koeto izlizate otskoro (dori i da ne vi e gaje) e pulen otlichnik v uchilishte - shte si pomislite, che e sduhan zub1r, ili shte si kajete "eh, malko sa no gi ima umnite momcheta" ... ? :?: :-k

ми, супер - ще знае какво ми е. аз нямам избор , трябва ми перфектен успех, понеже съмна стипендия. ще се зарадвам, че най-вероятно няма да ми прави сцени в дните, когато не мога да излизам - преди крайните срокове на приекти, преди речи или изпити. Щото тогава при мен е ад..