PDA

View Full Version : pomosht molq...



AntyGravity
07-30-2007, 20:57
nqkoi moje li da mi kaje kak moga da pomogna na edin moi priqtel koito ne e imal gadje i e super super sramejliv .. dvamata s edno momi4e se obi4at i 2mata gi e sram da si kajat 4uvstvata ](*,) ](*,) na moq fr mu kazah kvo da kaje ko da naprai si4ko mu kazah i se izduni molq pomognete mi shtot tuka staa ne6to strashno .. hah a pokrai nego zeh i az da se.. :smt007 :smt007

Dark_Angel_F
07-30-2007, 21:03
Ох история позната до болка........Харесвах страшно много едно момче , а се оказа че и той мен а знаече ,ч е аз го харесвам но нищо не направи . После когато търгнах с дръг ( пак срамежлив в тая област и аз нз как тръгнахме) искаше да се самоубива. Кажи наприятеля си да деиства защото няма това момиче само него да чака.....Изведи двамата някъде , където е осамотено , крациво и няма много хора . В такава обстановка обикновенно човек се отпусна и току виж станало нещо :)

07-30-2007, 21:06
Ох история позната до болка........Харесвах страшно много едно момче , а се оказа че и той мен а знаече ,ч е аз го харесвам но нищо не направи . После когато търгнах с дръг ( пак срамежлив в тая област и аз нз как тръгнахме) искаше да се самоубива. Кажи наприятеля си да деиства защото няма това момиче само него да чака.....Изведи двамата някъде , където е осамотено , крациво и няма много хора . В такава обстановка обикновенно човек се отпусна и току виж станало нещо :)
ama naish li az si4ko im naglasih prosto da kaje 2 dumi kazah mu kak da podhodi si4ko ostavih gi sami na peika abe strashna raota.. taka e mn tapo kato se polu4i ! haresvat se pak ni6to ne praqt bahti strannite hora !

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-30-2007, 21:08
Говори с момичето да признае първа.Ако тя се навие,когато му каже,той веднага ще си излее душицата =)

AntyGravity
07-30-2007, 21:11
Говори с момичето да признае първа.Ако тя се навие,когато му каже,той веднага ще си излее душицата =)
ami ako ti kaja 4e i momi4eto e super sramejlivo.. #-o

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-30-2007, 21:13
Е тва го прочетох.Обаче ако ти кажа,че момичетата са по-смели в тая област :smt016 Ти пробвай,пък ако не стане.. Ше се вземат все някога.Сега опитай поне заради каузата :-D...

AntyGravity
07-30-2007, 21:17
Е тва го прочетох.Обаче ако ти кажа,че момичетата са по-смели в тая област :smt016 Ти пробвай,пък ако не стане.. Ше се вземат все някога.Сега опитай поне заради каузата :-D...
ok mersi shte probvam vse pak dano da pomogna {} {}

LaDy_DaQnA
07-30-2007, 21:19
ohhh ujs i az bqh taka ni6to nqma da stane ot teq dvamkata imah podobno izjivqvane...

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 21:22
Ох история позната до болка........Харесвах страшно много едно момче , а се оказа че и той мен а знаече ,ч е аз го харесвам но нищо не направи . После когато търгнах с дръг ( пак срамежлив в тая област и аз нз как тръгнахме) искаше да се самоубива. Кажи наприятеля си да деиства защото няма това момиче само него да чака.....Изведи двамата някъде , където е осамотено , крациво и няма много хора . В такава обстановка обикновенно човек се отпусна и току виж станало нещо :)
ama naish li az si4ko im naglasih prosto da kaje 2 dumi kazah mu kak da podhodi si4ko ostavih gi sami na peika abe strashna raota.. taka e mn tapo kato se polu4i ! haresvat se pak ni6to ne praqt bahti strannite hora !

Ццццц....е бива ли такова нещо [-( .ПО-добре кажи на момичето за чувствата на твоя фр,така ще се отпусне и ще потръгнат нещата предполагам :roll:

AntyGravitiy
07-30-2007, 21:25
ama te i 2mata znaqt 4e se obi4at

Quasar
07-30-2007, 21:35
оле боже замеряй ме с Nokia 3310 докато не пукна..като знаят кво чакат...
@Dark Angel ще се самоубие той...колкото баба ми е 4-ти дан :D

Dark_Angel_F
07-30-2007, 21:38
Що пък да се самоубивам ?!

Quasar
07-30-2007, 22:30
Не ти бе просто искаше да ти стане гадно...ТОЙ нямаше да се самоубие...ясно :)

SeXy_NePrILIchNa
07-31-2007, 08:44
S edno mom4e hodehme 5 meseca ,no v edin slan4ev hubav den me zarqza zaradi "u4ili6teto"poneje ne mojel da poddarja vrazka i da bade dobar u4enik!EeE primirih se,vapreki 4e mi be6e mnogo trudno,no ne moga pove4e taka!vse o6te izpitvam nqkakvi 4uvstva. Tri meseca sled tova do kolkoto do4uvam ot priqtelite mu v momenta nqma vrazka s momi4e, no ima simpatii kam edno,koeto ima seriozen priqtel,zatova se ot4aql ot momi4etata!Az mislq 4e trqbva da se namesq to4no sega,da mu priznaq kakvo 4uvstavm i da go nakaram da zabravi drugata!Kakvo 6te me posavetvate???

sasha_90
07-31-2007, 09:20
Кажи на приятелят ти да не се срамува.Нито е крадец,нито обиец,нали? 8) Да признае какво чувства на момичето,нали и тя го харесва.

eXuSe My FrEnCh
07-31-2007, 09:24
S edno mom4e hodehme 5 meseca ,no v edin slan4ev hubav den me zarqza zaradi "u4ili6teto"poneje ne mojel da poddarja vrazka i da bade dobar u4enik!EeE primirih se,vapreki 4e mi be6e mnogo trudno,no ne moga pove4e taka!vse o6te izpitvam nqkakvi 4uvstva. Tri meseca sled tova do kolkoto do4uvam ot priqtelite mu v momenta nqma vrazka s momi4e, no ima simpatii kam edno,koeto ima seriozen priqtel,zatova se ot4aql ot momi4etata!Az mislq 4e trqbva da se namesq to4no sega,da mu priznaq kakvo 4uvstavm i da go nakaram da zabravi drugata!Kakvo 6te me posavetvate???

Да си направиш собствена тема,защото тука няма да ти се обърне кой знае какво внимание.

А по въпроса:Кажи му че все още го обичаш и искаш да сте заедно и че ако е разочарован от онова момиче да не бъде разочарован и от теб. :-D

BaD_GiRl_mL2
07-31-2007, 09:58
nqma ot kakvo da se sramuva.. a ako go e sram prekaleno mnogo, nishto ne mojesh da napravish.kolkoto i da mu kazvash kakvo da pravi,kakvo da kaje..toi ako ne e reshen, nqma da stane rabotata..poveche se postarai za tova da mu vdignesh samochuvstvieto :-)