PDA

View Full Version : celuvka..



07-30-2007, 21:15
ima edno momi4e koeto mnogo haresvam i mislq da mu predloja tva ne mi e problem a problemat e 4e ne sam se celuval nikoga mojete li da mi pomognete kak da podhodq i kakvo da napravq pls

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 21:17
Има страшно много теми точно за първата целувка,затоова ако седна да ти пиша ще е губене на време.поразрови се малко и ще намериш необходимото.Но момента ще дойде от самосебеси.Не се впрягай да мислиш "охх кога да я целуна"...Момента ще си проличи сам. :-D
Айде успех :mrgreen:

~ShaDoW~
07-30-2007, 21:20
pf wij sq hi4 da ne ti puka! primerno s edin moi fr kat se celunahme i si bee mn mn hubawo... :roll: nakraq se okaza 4e mom4eto do sq ne se be6e celuwalo hi4... izob6to da ne ti puka,otpusni se i se ostawi na instinktite si:}

miss`sunshine
07-31-2007, 12:38
Nqma pravila na celuvaneto!Vajnoto e parvata celuvka da ti e s 4ovek ,koito naistina haresva6,za6toto ina4e vsi4ko se obezsmislq!

sasha_90
07-31-2007, 12:51
Щом като си решил да й предложиш не се отказвай.Нищо,че не си се целувал до сега.Винаги има първи път.

^_crazy_^
07-31-2007, 13:11
"Срамежлива" - тя го целува, като леко движи долната си устна, като че ли се стреми да се откъсне.

"Борба на устните" - и двамата са с полуотворена уста, смучат, леко захапват устните си със зъби.Трябва да се внимава в порив на страст да не си прехапете устната.

"Равна" - той взима устните и в своите, прави "тръбичка" и смуче, стремейки се да се докосне до езика и.

"Игрива" - тя леко захапва неговата устна и с движение на езика в устата му го възбужда към страст.

"Целувка на зъбите" - той в страстен порив смуче устните и, отмятайки главата и все по-назад.

"Страстна" - тя взема езика му в своята уста и едва го докосва със зъби, смуче го, стреми се да го прглътне колкото се може по-дълбоко.

"Нежност" - въртене на езика в устата на партньора.

"Царска" - езикът на партньора се взема зад бузата и леко се притиска със зъби и език.

"Изискана" - езикът леко се докосва до небцето на другия.

"Листче" - той придърпва с ръка долната и устна и си вкарва езика зад бузата и.

deistvai

iv4eto`
07-31-2007, 13:39
az pyk mnogo mraza celuvaneto s ezik
a i nz kak stava
kogato moq priqtetel si vkara ezika v ustata az se 4uda kvo da prava a ponqkoga se dyrpam ili i az si doblijavam moq do negoviq i abstavaaa :roll: :roll: abe nz ko stava

Peshito
07-31-2007, 13:47
Буташ езичето в неяйната уста и почваш въртии сучиии пък нататака сам ще се научиш

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 18:56
ima edno momi4e koeto mnogo haresvam i mislq da mu predloja tva ne mi e problem a problemat e 4e ne sam se celuval nikoga mojete li da mi pomognete kak da podhodq i kakvo da napravq pls
Имаш ли куче?

djuki
07-31-2007, 19:05
Първата целувка си идва от вътре както и всека следваща . С времето се трупа определен опит от смяната на партнъори . Но все пак всеки си има свой си начин и точно за това всеки е различен . Не се притеснявай а действай смело !

nekfo_takova
11-01-2007, 20:49
MaLee ima 1000 ei takiva temi ako ti e tolkova trudno 4eti tam i spox ne se pritesnqvai za na4alo predloji na momi4eto apak posle vsi4ko 6e si doide i spox tq nqma da razbere 4e ne si se celuval ako se otpusne6!!!!!!!!!! :smt008 :P :P :P

_BoSSy_
11-01-2007, 21:04
С риск да ми се посмеете...на мен една приятелка ми показа за какво става въпрос.Тя ме научи да се целувам :oops: :oops:
Поне не се изложих като се целувах за сефте с момче :razz: :razz:

По темата: Единственото което мога да ти кажа е да не се шашкаш толкова-relax..бъди себе си и не мисли толкова в това-както всички казват,момента сам ще си доиде :):)

~CaLiCo~ *PepS* :P
11-01-2007, 22:21
ima edno momi4e koeto mnogo haresvam i mislq da mu predloja tva ne mi e problem a problemat e 4e ne sam se celuval nikoga mojete li da mi pomognete kak da podhodq i kakvo da napravq pls

1. не го мисли! ама изобщо не се притеснявай,а експериментирай :)
(малък пример: По едно време са бях зарибила по един пич..ама той адски срамежлив...и кой да предположи,че човека никога,ама никога не е барвал момиче :D да ти кажа честно.... след цялата история като ми каза така му се изсмях...щото мислих ,че се бъзика с мене :Д....ама не се бъзикаше и стана малко неловко :-S )
та само не се сдухвай,а действай по инстинкт ;)

lukrecia
11-01-2007, 23:50
Ами започваш да гониш една черешка или маслинка в чаша с вода :D :D Или пук с епробвай на ябълка.Не може съвсем да не ти е ясно какво трябва да правиш...най-малкото си гледал филми. 8) Но както казват и останалите това си идва отвътре...най-много да се зачервиш или да вдигнеш кръвно,ама и това се преживява :twisted:

GameMaster
11-02-2007, 05:43
Ne go misli !!!To kato se slu4i ....... karai po enerciq :D :P

krem4et0
11-02-2007, 06:29
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=110862