PDA

View Full Version : Объркан съм :(



07-30-2007, 21:34
Започвам направо с вапроса...
Хора много съм объркан приятелката ми е много странна когато сме заедно ведъж се даржи супер с мен и поведение и преградки както си е а друг път все едно сме само приятели само една обикновена целувка за чао и това е според вас на какво се далжи това ?

eXuSe My FrEnCh
07-30-2007, 21:35
Просто настроение бе пич.Един мой фр се беше оплаквал преди че с гаджето му правили само 20минути секс.Връзката им се разпадала поради тази причина...Споко бее :-D Никога няма да разберете женската психика :smt005

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-30-2007, 21:36
Ми издразнил си я с нещо..

Quasar
07-30-2007, 22:04
пфф и моята е така...не ВСИЧКИ СА ТАКА просто ако някой има указание за употреба за жените да дава докато измислят обаче ще се пулим на смяната на настроенията им :)

hforce
07-31-2007, 06:55
bate, si4ki momi4eta sa taka, prosto te sa na nastroeniq, kato im e kofti vinagi 6te gledat da si go iskarat na nas, dokato nie kolkoto i da ni e kofti stiskame zubi i gledame da se durjime dobre s tqh :( vinagi e taka, dobre de ne vinagi, no dosta 4esto, a za tva s nastroeniqta - nqma ot kakvo da se pritesnqva6, daje se radvai 6toto taka e po-interesno :)

ako otgovorite v temata ne te ustroivat q pitai neq za6to e taka, su6tnost e zaduljitelno da q pita6, 6tot moje da nastroenieto i da zavisi ot tebe, moje s ne6to da si q izdraznil ili da ima nqkvi drugi problemi za koito moje6 da i pomogne6 pone sus suvet