PDA

View Full Version : Как тя да спре цигарите?



Dark_Angel_F
07-30-2007, 21:47
Имам приятелка ,която пуши . Отначало казваше , че е заради изпитите и била нервна , но сега пак продължава да пуши и се оправдава , че щяла да напълнее ако ги спре. Как да й повлиая в посока да спре цигарите?


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

Blacklisted
07-30-2007, 22:01
Не можеш.

RuKsP1n
07-30-2007, 22:20
Кажи и, че повече няма да си играеш с нея, ако не ги спре ](*,)
Ако тя неиска, няма кой да я накара.

Quasar
07-30-2007, 22:31
Не се мъчи нямаш шанс един път пропуши ли после трудно ще ги остави...

Seducti0n
07-30-2007, 22:46
При положение,че твоята приятелка не реши да ги спре,ти няма как да и повлияеш. :wink: Пушенето е вид зависимост,от която само с приказки няма как да се отървеш-нужна е много воля и усилия за да се пребориш с цигарите. :wink:

MistyMonster/LikeViolence
07-31-2007, 07:19
Офф що не я оставиш да си прай квото иска.
Не ги пушиш ти,къв ти е проблема.Няма да й живееш и нейния живот я...

Dark_Angel_F
07-31-2007, 07:58
Офф що не я оставиш да си прай квото иска.
Не ги пушиш ти,къв ти е проблема.Няма да й живееш и нейния живот я...
Da no mie priqtelka i ne iskam da si susipva jivota o6te ot sega s ciagri...

Seducti0n
07-31-2007, 08:00
Офф що не я оставиш да си прай квото иска.
Не ги пушиш ти,къв ти е проблема.Няма да й живееш и нейния живот я...
Da no mie priqtelka i ne iskam da si susipva jivota o6te ot sega s ciagri...Хубаво е това,че искаш да и помогнеш,но както ти казах,вече,ако приятелката ти няма достатъчно воля и вътрешна мотивация да откаже цигарите,ти колкото и да и говориш,че си вреди тя няма да спре. :wink:

Blacklisted
07-31-2007, 08:20
И как си съсипваш живота с цигари? :shock: Живота може да си съсипеш с алкохол, с наркотици... ама с цигари...

Witch NOT Bitch
07-31-2007, 09:50
И как си съсипваш живота с цигари? :shock: Живота може да си съсипеш с алкохол, с наркотици... ама с цигари...

http://whyquit.com/whyquit/A_Noni.html

Ето така се съсипва животът с цигари!

Blacklisted
07-31-2007, 12:04
Не, така умираш. Съсипването на живот е друго.

_donna_
07-31-2007, 12:10
айде бе,горкото момиче.
много мразя освен двамата родители-досадници вкъщи и още
някой да започне да се прави на такъв.тя сама може да прецени
дали иска да го прави или не.ти просто можеш да й кажеш,че това
което прави не ти харесва и толкова.

Witch NOT Bitch
07-31-2007, 12:10
Не, така умираш. Съсипването на живот е друго.

А след като умреш какво става с живота на близките ти и хората, които те обичат?

_donna_
07-31-2007, 12:11
^
ти заради другите ли живееш или заради себе си?

Witch NOT Bitch
07-31-2007, 14:38
^
ти заради другите ли живееш или заради себе си?

Живея за това, което обичам.

HoUsE_StYle
08-02-2007, 12:52
Имам приятелка ,която пуши . Отначало казваше , че е заради изпитите и била нервна , но сега пак продължава да пуши и се оправдава , че щяла да напълнее ако ги спре. Как да й повлиая в посока да спре цигарите?

xAxXaxA mi nE i povliqvai ostavi q da si pushi momicheto :)

HiGh_VoLTaGe_DolL
08-05-2007, 16:30
Ако беше истинска фр щеше да й кажеш:
На,земи S класа..Те са по-добри. :lol:
Майтапа се ве.Ми не знам,и аз бях като тебе,обаче после осъзнах,че всеки е за себе си и нищо не можеш да направиш.

IlLuSi0nS`
08-05-2007, 17:58
хм.. тфа ми напомни за една тъпа путка от преди 5-6 години, която като разбра, че съм почнала да пуша трева и започна да ми опява, че съм щяла да стана наркоманка, че било мн лошо, че щяла да каже на наще, защото съм имала нужда от помощ и т.н. и знаеш ли кфо стана с нея? ами свърши със счупен нос и сумати псувни и знаеш ли защо? защото НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА СЕ МЕСИ В ЖИВОТА НА ДРУГИТЕ, било то и от чисто "приятелски" чувства.. а и не вярвам да си съсипе живота с цигари..

Dark_Angel_F
08-05-2007, 19:54
хм.. тфа ми напомни за една тъпа п*тка от преди 5-6 години, която като разбра, че съм почнала да пуша трева и започна да ми опява, че съм щяла да стана наркоманка, че било мн лошо, че щяла да каже на наще, защото съм имала нужда от помощ и т.н. и знаеш ли кфо стана с нея? ами свърши със счупен нос и сумати псувни и знаеш ли защо? защото НИКОЙ НЯМА ПРАВО ДА СЕ МЕСИ В ЖИВОТА НА ДРУГИТЕ, било то и от чисто "приятелски" чувства.. а и не вярвам да си съсипе живота с цигари..
тук е различно техните знаят но не успяха да й повлиаят в посока да не пуши

djuki
08-05-2007, 20:14
Не можеш да я спреш . Каквото и да и говориш единствено можеш да я настроиш срещу себе си . Това си е нейно решение само нейно ако тя иска ще спре ти с нищо не можеш да и повлиаеш. Единствено можеш да я помолиш да не пуши пред теб !

SaiC
08-09-2007, 12:33
Като гледам тука повечето сте недорасли идиоти или ШИБАНИ наркомани наричащи себе си ТИЙНЕЙДЖЪРИ - момичете пита вие тъпаците ... ОСТАВИ я да пуши... СЧУПЕН НОС на приятелка и т.н. Iliusions - да ти еба маиката свинска ясно колко приятелка си била - ТЪПА путка, тревичка, АВАТАРЧЕТА с херца. Ебати и недораслите идиоти сте тука честно, форума уж е за помощ и подкрепа от тиинове на тиинове а тука само се учите взаимно на глупости ПИСОВЕ вчерашни.

08-09-2007, 12:38
А ДА ЗАБРАВИХ ДА ДОБАВЯ и ТЪПИ НАРКОМАНИ, ДЕТО КАТО ILLUSION или се чукат за ПАРИ или мама и тати са МИЛИОНЕРИ и вие сте станали НЕПУКИСТИ.

а btw Dark_Angel_F много пъти съм помагал на приятели да осъзнаят, че с трева, цигари и т.н. си вредят много, всичко това разбира се е индивидулано, зависи от това колко близки сте + т'ва при момичетата е малко сложно щото при момичетата истинско приятелство НЯМА. Но те съветвам с много воля да я откажеш и да се пазиш ти да не залитнеш и да станеш ШИБАНА кучка като ILLIUSION дето шмърка и се мотае по форуми вместо да се заеме с нещо смислено ;)

meaning
08-09-2007, 12:39
Kaжи и да пуши максимално слаби цигари...или не се занимавай,това си е нейният живот...-Излишна загриженост му се вика. >_О

IlLuSi0nS`
08-09-2007, 12:42
Като гледам тука повечето сте недорасли идиоти или ШИБАНИ наркомани наричащи себе си ТИЙНЕЙДЖЪРИ - момичете пита вие тъпаците ... ОСТАВИ я да пуши... СЧУПЕН НОС на приятелка и т.н. Iliusions - да ти е** маиката свинска ясно колко приятелка си била - ТЪПА п*тка, тревичка, АВАТАРЧЕТА с херца. Ебати и недораслите идиоти сте тука честно, форума уж е за помощ и подкрепа от тиинове на тиинове а тука само се учите взаимно на глупости ПИСОВЕ вчерашни.

благодаря ти за милите и смислени думи по мой адрес.. :::
и къде видя херца на аватара ми :-k

Witch NOT Bitch
08-09-2007, 19:38
Еххх да можеше на мен някой да ми помогне... Знам колко е вредно и гадно, но не мога да спра... :cry: ЗА ТОВА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ ДА ПУШИТЕ!!!

Dark_Angel_F
08-10-2007, 11:44
А ДА ЗАБРАВИХ ДА ДОБАВЯ и ТЪПИ НАРКОМАНИ, ДЕТО КАТО ILLUSION или се чукат за ПАРИ или мама и тати са МИЛИОНЕРИ и вие сте станали НЕПУКИСТИ.

а btw Dark_Angel_F много пъти съм помагал на приятели да осъзнаят, че с трева, цигари и т.н. си вредят много, всичко това разбира се е индивидулано, зависи от това колко близки сте + т'ва при момичетата е малко сложно щото при момичетата истинско приятелство НЯМА. Но те съветвам с много воля да я откажеш и да се пазиш ти да не залитнеш и да станеш ШИБАНА кучка като ILLIUSION дето шмърка и се мотае по форуми вместо да се заеме с нещо смислено ;)
Най-дпбрата ми приятелка също иска да я откаже и вчера дори се разрева защото я е грижа за другото момиче... И с най-добрата ми приятелка си обещахме да не пушим нкога и ако някоя пропуши другата да я вразуми дори и с бой ако е нужно... И сега мислим как да вразумим другото момиче , но нищо не ни хрумва :(

tuka6na
08-10-2007, 12:14
:lol: Бртле,нишо лично...Но ако имах толкова досадни приятелки,и себе си щях да изпуша.Ква е тая работа са.Като ти е приятелка,би трябвало да я подкрепяш във всяко отношение.А щом си опитала да я 'вразумиш' а тя въпреки това не те е послушала...значи твърдо се е решила.А предполагам този факт няма да промени отношенията ви; ) Поне би трябвало...

BraInLesS_f
08-10-2007, 18:58
Кажи й,че ще кажеш на мама й :)

I_Love_Vodka
08-10-2007, 19:04
Само тя самата може да ги спре.Ти можеж да и казваш да спре,но да и повлияеш почти неможеж.

08-11-2007, 18:25
da si pomisli kak 6te izglegda na 40

theEXPLOITED
08-11-2007, 20:01
Имам приятелка ,която пуши . Отначало казваше , че е заради изпитите и била нервна , но сега пак продължава да пуши и се оправдава , че щяла да напълнее ако ги спре. Как да й повлиая в посока да спре цигарите?


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!
А БЕ МАЦКО,ЗНАЕШ ЛИ КАК СЕ СПИРА НЕщО ?БИЛО ТО ЦИГАРИ ,ТРЕВА,ХЕРОИН ,АМФЕТИ,КАКВОТО И ДА Е-САМ!ТЯ АКО НЕ ИСКА НЯМАШ ПРАВО ТИ ДА ГО ИЗИСКВАШ ОТ НЕЯ ТОВА Е НЕЙН ИЗБОР....НЕ МИСЛИШ ЛИ?

08-12-2007, 18:13
the EXPLOITED

А ти знаеш ли как се почва? И знаеш ли кога става трудно май трябва доста да прочетеш за зависимостите за да пишеш компетентно.

ЦИТАТ:

"Пушенето на цигарите не водят до визическа зависимост, за сметка на това водят до силна психическа зависимост изразена в така нареченият НИКОТИНОВ ГЛАД"

Единственото нещо, което ти тряа в такъв момент е някой, които да те нахрани, т.е. да те вразуми да спреш, а веднъж спреш ли натам е лесно стига да имаш воля. При другите вещества е различно, но тук говорим за никотина.

tuka6na

Аз лично мисля, че нямаш приятелки. Това да помагаш и да рискуваш дори да бъдеш досаден значи само едно, че си приятел, а ако ответната реакция е като твоита се замислям дали ти всъщност знаеш какво е да имаш приятели или имаш само хора с които да идеш на кафе и да пушиш заедно. Може би просто си още малка за да го разбереш.

Dark_Angel_F

Не искам да се съгласявам с повечето тук, но няма начин - наистина са прави, че трудно ще и повлияеш, но казвам ТРУДНО, а не невъзможно, ще рискуваш да си досадна и ще се заемеш с трудна задача, но това ще ти покаже колко здраво е приятелството в зависимост от неината ответна реакция също така колко добре ти убеждаваш. Най-добрия начин е да седнеш и да говориш с нея, но не разговор от типа каде ще сме на кафе довечера, а сериозен разговор, сърдечен като между приятелки да си проличи, че си загрижена, обясни и колко вредно е да пуши и защо, ако искаш ще ти дам сайт създаден от мен и спечелил призово място на олимпиада по темата за да и покажеш няколко снимки и статии. Просто бъди упорита ако нещата и отношенията бяха лесни такива форуми нямаше да има нужда да съществуват. И един допълнителен съвет "Дълг като приятел на всеки човек е в нужният момент е да дава съвет и да направи всичко възможно отсрещният да го разбере, а друг върпос е отсрещният дали ще приеме съветът" !!!

IlLuSi0nS`

Радвам, се че оценяваш поуста ми. Нищо лично просто мразя долни лицемери ! И лицемерите като цяло ! А ако не е херца sorry сигурно е кока. Не разбирам, чак толкова за да кажа :D

MinD|ConTroLLeR
08-12-2007, 18:26
Извинявам се за post спама, но просто исках да поясня че предходното мнение и тези преди това са мой, сетих се, че имам една регистрация от много отдавна :)

ZaHaRcHe
08-12-2007, 20:12
Не можеш.
mdam taka e

Quasar
08-12-2007, 21:27
Така ли не разбра че няма да ги сотави ама ето един съвет:
Игнорирайте я...като земе да пуши се цупете и я сритайте настрана...накрая ще види че заради тъпите цигари се осталечава от вас и предполагам ще спре...другия начин е бой , глад и късо подстригване :-({|= :-({|= :-({|=

tuka6na
08-13-2007, 10:03
tuka6na

Аз лично мисля, че нямаш приятелки. Това да помагаш и да рискуваш дори да бъдеш досаден значи само едно, че си приятел, а ако ответната реакция е като твоита се замислям дали ти всъщност знаеш какво е да имаш приятели или имаш само хора с които да идеш на кафе и да пушиш заедно. Може би просто си още малка за да го разбереш.
Mразя да се бъркам в живота на хората,защото не искам и те да го правят.Искам да се изказва мнение за нещо което правя,САМО когато поискам такова.; ) :-s Мда ,приятели имам.Застаряващи злоупотребяващи като мен,наркомани,простосмъртн и както искаш .Което за мен е малковажно просто защото са тези, с който се чувствам добре,които ме подкрепят и на които вярвам.; )
->дори когато бях сравнително... малка,никога не съм ставала жертва на такова ограничено мислене,никога не съм игнорирала хора които са различни от мен с нещо...О_о Това казвам защото някой даже даде подобен глупав съвет. :-s Ама живи и здрави,сано дано момичето не е толкова плиткоумно.
со здраве!

IlLuSi0nS`
08-13-2007, 11:17
IlLuSi0nS`

Радвам, се че оценяваш поуста ми. Нищо лично просто мразя долни лицемери ! И лицемерите като цяло ! А ако не е херца sorry сигурно е кока. Не разбирам, чак толкова за да кажа :D

къде видя лицемерие?! не ме познаваш, за да знаеш каква съм! напротив - казвам си всичко в очите на хората и ако някой ме издразни, си го показвам, както в примера, който съм дала (ест вече като по-зрял човек не прибягвам до насилие, тогава бях лапе)

по темата: такива досадни хора, които се бъркат в живота на околните са просто ужасни.. тя си е направила избора да пуши, ти си направила своя да не пушиш - право на личен избор му се вика.. ей тфа най го мразя, някой да те учи как е правилно да се живее.. за всеки е различно, всеки решава какво му харесва и как да живее собствения си живот и толкова!!!!!!

jojokyra
09-06-2007, 21:13
Госпожицо "черния ангел ф" това което правиш с приятелките си има много точно определение в мъжки пол - вееш си патката.
Поне твоята "приятелка-наркоманката" прави нещо конкретно.

_BoSSy_
09-15-2007, 21:53
Едва ли можеш да я спреш, но пък,ако пуши от скоро може и да я отклониш от цигарите.А, нищо чудно и ти да ги пропушиш покраи нея, то така става...:?:

AliceSw
09-15-2007, 23:18
бухахахааааа, беше ми писнало от такива като тебе - белите и дробове са неини, ще си прави с тях квото си иска....твоя морал ме дразни, както и на една голяма част от непушачите...дайте да я оплюем ся, че пуши....достатъчно хора са се опитвали да ме "вразумят", най-интересната част е, че най-върлите противници на цигарите пропушиха след като ми бяха обяснявали с дни колко е вредно, лошо и противно

DEviL_BG
09-16-2007, 07:57
Ще трябва да и зашиеш устата, друг вариант да я престрастиш по др нещо

malka_kukli4ka
09-19-2007, 16:07
tia sama triabva da poiska da spre cigarite.ako tiа ne go iska,nikoi ne moje da ia nakara.kaji i 4e ako re6i da gi spira ti 6te bade6 do neia i 6te ia podкrepiа6.kaji i 4e dori i da napalnee ti pak 6te si ia haresva6 i obi4ka6.aide tva e ot men. uspeh

Punkstyle
09-19-2007, 17:56
Имам приятелка ,която пуши . Отначало казваше , че е заради изпитите и била нервна , но сега пак продължава да пуши и се оправдава , че щяла да напълнее ако ги спре. Как да й повлиая в посока да спре цигарите?


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!
Оставия бе SHIT щом иска не можеш да и се месиш!!!!!!!

i'm so excited!
09-20-2007, 14:37
а може да не иска да живее до 40 бе !

Ihateallteen
09-20-2007, 18:59
Знам , че темата е малко ототдавна , но аз лично бих я накарала да изпуши кутия наведнъж-една след друга- след това преживяване едва ли ще й се допуши ,даже от мисълта за цигари и др боклуци ще й е гадна :evil:

rakiQ
09-20-2007, 19:10
и аз съм така самоче с приятеля ми и сега сме се разбрали :аз да не си слагам гланц на устните (шото му лепка) и той да не пуши :-D

sasha_90
09-26-2007, 11:10
Остави я да се трови.Сама ще прогледне и може да ги откаже след време.

sweety_blondy
09-26-2007, 23:39
spored men ne mojesh :) tq trqbva sama da pojelae da gi spre , no samo s iskane ne stvaa.. trq i akyl ! :smt008 \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

sandra_21
09-27-2007, 14:15
sigorna sam 4e ne iska6 da si provali givota no 6te e trudno tq da gi spre dori nevazmogno :(

IRRIDUCIBILI
09-27-2007, 16:38
tva e neina rabota tebe kvo te barka

caRamelO_cHicA
09-27-2007, 20:36
Неможеш започнеш ли трудно се отказваш а понякога въобще опитай се да я убедиш да пуши по малко

antifreeze
10-29-2007, 16:53
naistina trqbva samo da go proumee a tova e vuzmojno \:D/ tva s ignoriraneto sushto ne e losha ideq :D ...a i btw ne moga da razbera za kvo ne sprete da se zaqjdate nachi kat ne mojete da q posuvetvate prosto shto ne si spestite komentarite... :?