PDA

View Full Version : Ceкс без презерватив



cvetityy
07-30-2007, 22:00
Правих секс с приятеля ми но без презерватив той не свърши в мен точно го изкара и свърши и ми каза че е на 98% че не го е направил в мен ... но през това време ми е дошло и незнаемм дали има още по голяма опасност ... той знае че в цикъл когато си има най-голяма вероятност а аз знам обратното моля Ви кажете ми какво да правя :smt010 :smt010 :smt010

DIVINE_TIME
07-30-2007, 22:02
Както хиляда пъти съм казвала,от лекари знам,че вероятността да забременееш по време на цикъл е нищожна,да не кажа никаква. Не го твърдя,защото така си мисля,а защото съм разговаряла с лекари по темата. И ползвайте си презервативи в крайна сметка...[/b]

07-30-2007, 22:05
Искам да кажа, че ти си една от цялото мнозинство тъпи патки, които поемат риска и после пишат нервно тъпи теми с идеята някой да ги успокои "ама моля ви се кажете, нали няма защо да се притеснявам".

Или отиваш и до аптеката и си купуваш необходимите хапчета или седиш и чакаш докато теста 'време' сам не покаже резултат.

И в двата случая не ме интересува какво става с теб. Помнете, дами !
Отговорността да се пазите е изцяло ваша ! Ако приятелят ви мисли само как да си начеше патакта, то вие трябва да имате поне малко акъл.

cvetityy
07-30-2007, 22:07
Като не те интересува не пиши по темата ... тя е пусната за даване не мнение по въпроса, а не за да си драскаш просто така :smt011 :smt011 :smt011 :smt013 :smt013

07-30-2007, 22:10
Като не те интересува не пиши по темата ... тя е пусната за даване не мнение по въпроса, а не за да си драскаш просто така :smt011 :smt011 :smt011 :smt013 :smt013

Абе ти тъпа ли си, или просто слабоумна ?

Ако не вадиш думите ми от контекста, а вникнеш в това, което все пак си направих труда да "надраскам" ще разбереш, че ти мисля доброто.

Но ти - НЕ. Точно толкова повърхностна си, колкото и в сексуалния си живот. Не мислиш преди да действаш !
Казах ти, или си правиш тест, който е най-сигурен или не мрънкаш като множеството тъпи кифли, които пишат само за себеуспокоение докато не вземе, че наистина теста "време" им покаже иситината.