PDA

View Full Version : Объркан май е най-точното чувство което изпитвам в момента..



class
07-30-2007, 22:52
объркан съм защото незнам какво да направя , тъй като за първи път чувствам такова нещо , немога и да го опиша... Ще ви кажа как стана ... ПРеди повече от 6-7 години се запознах с 1 момиче , беше просто приятелка , в последните 2 години се учиждихме 1 от друг и преди 2-3 месеца я видях ... поприказвахме си . Беше станала мацка , която отначло дори неможах да я позная , тя ме заговори ::: Преди 2-3 дена я видях пак , само минахме и се спогледахме , от тогава немога да я забравя ... ( преди 5 години също си я харесвах ама нямах силата да и призная... ) Изрових и скайп от някъде и пиша там ала бала здр , здр как сме и тн. и след това и викам искаш ли да излезнем на кафенце , да се поразходим , веднага ми отговори да ... после нещо се заприказвахме и аз я поптаих как сме с гаджетата или нещо от сорта каза , тя каза че чакала подходящия... и там изброи някви критеерии по които се водела ( както всеки нормален човек ) и аз и зададох риторичен въпрос : А аз как се справям за тези критерии ? , тя веднага а при теб как е с гаджетата ... , аз отговорих и и писах / намеркнах да отговори , тя нещо измумоти от сорта че ме приемала , като брат на сестра ми ( тя с нея си дружат много ... ) , писах и но все пак , ами незнам не те познавам много добре ( добре де тия 7 години не са ли достатъчни подяволоте...) А аз преди това и бях казал че ще и кажа 1 тайна когато се видим ... , тя се поинтересува веднага каква тайна ... но не и казах ... смятах да я целуна и така да си спестя малко изречения... но както виждам сега май ще трябва да кажа точно тези изречения преди да я целуна ( ако и се промени на добре лицето :smt005 ) а иначе да и кажа че ще се постарая да ме опознае по-добре ... макар че 6 години нестигат ли ... :smt017 . Исках да напиша да си излея малко яда ... :) Иначе срещата след толкова изповедания от моя страна си остана и каза че щяла да я чака с нетърпение :smt017 .

Според мен или не иска да ме обиди или се струха да ми признае чувствата (всеки път когато я видя дори и за секунда винаги ми се усмихва ...)


пс: Това ще ми е първата свалка може би ...

07-30-2007, 23:58
Харесвате :P Бъди смел ! Кажи и го,кажи и че я харесваш !

mysi
07-31-2007, 00:46
Дерзай!!! като се видите,просто я целуни :!: :wink:

cashmere
07-31-2007, 05:58
da be kak 6te q celune i az taka se kanih na edno mom4e, ama... spored men trqbva da i kaje6 4e q haresva6 purvo da razbere6 dali tq ima 4uvstva kum teb i ako e taka ve4e kam celuvkite da preminete :wink: uspeh i da pi6e6 kakvo e stanalo

mechtaq_za_teb
07-31-2007, 06:03
Spored men i tq mai si te haresva :-D I vse pak ne byrzai s celuvkata.Po-dobre i priznai 4e q haresvash i ako reakciqta i e dobra veche mojesh da deistvash s :smt008 :) Pojelavam ti uspeh

hforce
07-31-2007, 06:32
ne burzai s celuvkata o6te na purvata sre6ta ;) ne mu e togava vremeto, ispolzvaite momenta za da se poopoznaete, a i tq te haresva, znae 4e i ti q haresva6, vuprosat koito si i zadal "kak sa gadjetata" su6tnost po4ti vinagi ima za cel da kaje ne6to ot sorta na "kak sa gadjetata, 6tot az te haresvam i ako nqma az sum nasre6ta ;)" ti si q pital, tq te e pitala i t.n. demek se haresvate, no se pak ne burzai, na 2rata, 3tata da, ama na purvata sre6ta ne q celuvai

a btw, po vuprosa za celuvkata, ti si preceni, ako misli6 4e nqma da ima6 vtori 6ans za sre6ta s neq, togava q celuni na purvata, ne e zaduljitelno da i kaje6 4e q haresva6 6tot se pak tq si go znae tva, a i opita da q celune6 6te i podskaje kakvi sa ti namereniqta :) otnosno celuvkata - ne vurvi da q celune6 prez masata nali? za tova izberi kafe s separeta, divan4eta ili kakvoto i da bilo kadeto mojete da sednete edin do drug bez pregradi, moje da se probva6 da q gu6ne6, samo 4e za da se probva6 da q gu6ne6 posle, moje purvo da se probva6 da q gu6ne6 za zdrasti, gu6ne6 li q za zdrasti i v kafeto/parka (6tot ako ima nablizo park moje sled kafeto da se razhodite i da sednete na nqkoq peika), sled kato q gu6ne6 moje da se probva6 da q celune6... tva e samo ideq kakvo da napravi6, ako ima6 po-dobra ideq togava deistvai, ako tazi ne ti haresva 6te mislime drugo, moje da me nameri6 v skype ili icq (ima gi v profila, no v skype 6te sum 4ak dove4era, a sega do 14.30 sum v icq) tam moga da se opitam da ti pomogna

LGPz
07-31-2007, 06:54
hforce,само разваляш нещата. ^^ Трябваше да му дадем кураж и като иде онази да я опсипе с целувки. Хахаха Щеше да е бая цирк. Тя до като си каже името и айде.... :D

class
07-31-2007, 09:00
hforce,само разваляш нещата. ^^ Трябваше да му дадем кураж и като иде онази да я опсипе с целувки. Хахаха Щеше да е бая цирк. Тя до като си каже името и айде.... :D


За какво се бориш? :roll:

Ако можеше и от тук щях да я целуна :) НЕ съм си мислил къде да е целувката , но с тия думи " Аз те имам като по-големия брат на сестра ми " ме вкара в шок :smt017 , не само с тях де ... и да се опознаем , та ние маса години се познаваме ... #-o Май само признание ще има... но това поне ще е 100 % ( вече не мисля да отлагам...)


ПС: Колкото до кафета със сепарета хмм не се сещам в Люлин за такова :shock:

sasha_90
07-31-2007, 09:08
Действай,за да не ти се изплъзне.

class
07-31-2007, 09:58
Гррр сега ми се обади и ми вика че утре щяло да вали , да сменим срещата за днес \:D/

eXuSe My FrEnCh
07-31-2007, 11:01
Spored men i tq mai si te haresva :-D I vse pak ne byrzai s celuvkata.Po-dobre i priznai 4e q haresvash i ako reakciqta i e dobra veche mojesh da deistvash s :smt008 :) Pojelavam ti uspeh

Нямам какво друго да допълня! :-D
Успех!!!!! \:D/

GaNgStAz
07-31-2007, 11:22
Spored men i tq mai si te haresva :-D I vse pak ne byrzai s celuvkata.Po-dobre i priznai 4e q haresvash i ako reakciqta i e dobra veche mojesh da deistvash s :smt008 :) Pojelavam ti uspeh

Нямам какво друго да допълня! :-D
Успех!!!!! \:D/

мда.. и аз така ;D

class
07-31-2007, 11:26
Какво трябва да очаквам ... като реакция ... казвам и какво ? Тя ако се изчерви ли ? или пфф незнам ... досега ако съм признавал на момиче щях да знам ;)

GaNgStAz
07-31-2007, 11:34
Какво трябва да очаквам ... като реакция ... казвам и какво ? Тя ако се изчерви ли ? или пфф незнам ... досега ако съм признавал на момиче щях да знам ;)

еми зависи от момичето все пак.. то ше си проличи.. понякога една усмифка е достатъчна :) но пак ти каам - зависи.. ше го почуфстфаш :P

:arrow: усмифка.. прегръдка.. целуфка.. а пък мое и тя да ти признае чуфстфата си :P

class
07-31-2007, 11:50
Дано да си признае :) преди мен ... :) ще ми олесни живота ...

class
07-31-2007, 17:22
Неможах да и призная ... :(

koalka
07-31-2007, 17:38
Може би иска ти да поемеш иницативата и чака.Все пак е разбрала, че я харесваш като я питаш дали се справяш с нейните критерии и т.н., нормално е.Успех.

sasha_90
07-31-2007, 18:20
Неможах да и призная ... :(
Бъди по-смел.Рискувай и може да спечелиш. :lol:

class
07-31-2007, 18:53
Неможах да и призная ... :(
Бъди по-смел.Рискувай и може да спечелиш. :lol:


Ти пък влезни малко в този скайп ;) Стига писа така ... немога да си кажа 1 думи с тебе ;)

GaNgStAz
08-01-2007, 10:35
Неможах да и призная ... :(

riskuvai malko poeche.. trqa da si priznaesh chufstfata vse pak ;)

class
08-01-2007, 10:36
Знам че трябва , но в момента ми е доста приятно , когато си говорим , когато е до мен , не искам да развалям всичко :smt009

GaNgStAz
08-01-2007, 10:48
taka kato q gleash, na neq priqtno li i e ? ako i e.. moje bi chaka da napraish ti pyrvata krachka, ne mislish li ;) shoto spored men tq nea da trygne da si priznava chufstfata pyrva... ;]

class
08-01-2007, 10:55
ami neznam kakvo da mislq ve4e... toku 6o me pokani pak , kaza 4e i bilo haresalo i me popita dali na men mi e bilo ... v4era tarseshe usamotena peika ... da sednem tam ... no ne namerihme :smt013

08-01-2007, 11:26
ami neznam kakvo da mislq ve4e... toku 6o me pokani pak , kaza 4e i bilo haresalo i me popita dali na men mi e bilo ... v4era tarseshe usamotena peika ... da sednem tam ... no ne namerihme :smt013

kak nea da znaesh kfo da mislish.. :arrow:
1 - TQ te e pokanila PAK
2 - haresalo i e
3 - f4era e tyrsila USAMOTENA peika da sednete...
to si lichi, che mackata te haresfa :) ama spored men chaka ti da napraish pyrvi ne6ty po vyprosa.. davai bavno i slavno.. leka po leka :) i sichko she se podredi, ne mislish li ?
izlezte, namerete usamotena peika, govorete si, fani i lekichko rykata, podskaji/namekni i che q haresfash, ako vidish, che nqkak si ti otvryshta kato stanete veche ot peikata i kato trygnete na nqkyde q gushni... :) posle za chau moje kiss po buzkata ili po ustnite.. zavisi sq ti kak she si go precenish :) ...

GaNgStAz
08-01-2007, 11:41
tfa gore bqh az ;D

class
08-01-2007, 18:04
Бях се заканил да и призная ... НО не успах ... незнам как да преодолея срамежливостта

GaNgStAz
08-01-2007, 18:09
emi ako naistina q iskash chak tolkoa mnoo, kolkoto i da te e sram, she si namerish nekyf nachin ;] neznam kak ste tochno.. i nemoa da te posyvetvam primerno tochno kfo da napraish.. ako ti se govori s nekoi i ako iskash syvetche pishi ne6ty na ЛС da ti dam skype naprimer ;)
pyk inache ti kazvam, mackata te haresfa, ne si propuskai shansa i kolkoto i da te e sram napravi ne6ty.. vse pak q iskash, nali ? ;}