PDA

View Full Version : Вечно прецакан или....



bloodranger
07-30-2007, 23:03
Na4i tva se slu4i v na4aloto na taq godina i za sajalenie o6te mi teji i kat si spomnq mi stava kofti.Eto q i slu4kata:ima6e edno momi4e ot klasa mi deto az si q haresvahi tq skoro razbra za tva i po4na da me gleda da mi se usmihva,maha6e mi ot avtobusa, pisa mi belejki ala balai sled mesec borba i zeh skaipa.Tam 4atihme okolo 4-5 dena i gore dolu se poopoznahme.Togava frendove mi kazaha da i kaja nai-nakraq kvo izpitvam i tn 6tot tq se darje6e taka sqka6 me haresva i pi6a i az po skaipa "neska sled kat si pisahme belejki si4ki si mislqt 4e te haresvam" tq kaza tam ne6to det ne pomnq ve4e i az i kazah "Ami mai sa pravi" i tq "Polaskana sam oba4e iskam da znai6 4e si imam gadje i mnogo si go obi4kam" s dve dumi nqma6 6ans :evil: i az si vikam golqm praz 6e q prejiveq nqkak.Oba4e na drugiq den gadjeto i idva da q zima (dosega toz tip ne bqh go vijdal v jivota si) i po4na pred staqta pred si4ki da se mlqska s nego :smt013 cql mesec ne sprqha da me bazikat i da mi se podigravat daje misleh da smenq daskaloto,po4nah da piq (ve4e sam sviknal i piq ne samo ot chagrin d'amour ami i kat padne lubimiq otbor i tn) i be6e ujasno prosto. Sled dva mesca ma pita "Ama az nali ne te obidih onq pat" i az sia ko da kaja basi ku4kata ne ma obidila :smt019 i nai lo6oto e 4e vse o6te mi se motai v mislite daite nekav savet ko da praq :(
P.S.Ako ima nqkoi s moite problemi ili podobni da pi6e 4e da si izlivame makata zaedno..

cashmere
07-31-2007, 06:09
naistina e gadno tova koeto e napravila az ima6 podoben slu4ai ama ne tolko frapira6t 6tot ne se poznavah sus mom4eto samu po skype si pisahme nqkade 2-3 sedmici pra6tah me si celuv4ici 6tqhme da se vijdame daje #-o i edin den mu vikam kaji ne6tu interesnu det ne znam za teb i toq vika mi imam si priqtelka ot polovin godina #-o 6tqh da se grumna ....

07-31-2007, 06:10
Zaebi t'va momiche.Az imah nqkvi takiva raboti s ednin kyrvolqk,no razlikata mejdo moqta i tvoqta sityaciq e ,che az hodih s tav momiche.Ne se vprqgai.Tegli im po edna maina na sichki i da ne ta zanimvat s glyposti.Trqbvashe da i otgovorish sajelqvam che nqkoga sam izpitval takiva chyvstva kam tebe i tochka.Sheshe da i stane mnogo tapo na prostoto momiche.She namerish podhodqshoto momiche gore glavata.Nai vajnoto e da ne ti pyka za absolytno nisho kakto na men.Yspeh :smt005

young_rich_famous
07-31-2007, 06:15
she's like a child bitch ... don't play wiht her .. find another girl ... ignored .. gool luck boy :smt006

mechtaq_za_teb
07-31-2007, 06:29
Imah neshto podobno...s bivshiq kato se razdelihme,sledvashtite dni go vijdah s drugi i naro4no idvashe pri men i moite fr.. :smt013
Ami kakvo da ti kaja.Zaebi q!Ne trqbva da ti puka za neq,razbirash li?Tq go e napravila naro4no.I bez tova dostaty4no si i povdignal samo4uvstvieto kato si i priznal 4e q haresvash...ostavi q.Ne misli za neq.Ogledai se i si haresai drugo momiche.Tova e nachina. ;)

IKisseDAGirL
07-31-2007, 08:39
И какво е направила по-точно? Къде й е вината? Че си има гадже ли? #-o

white_chik
07-31-2007, 09:26
Приемаш го твърде навътре и явно не носиш на базик.Най-добри приятелки редовно си "крадат" гаджетата и го показват съвсем демонстративно,а ти тука се правиш на обиден.Еми кво ти е направило момичето,по някъв начин да е показала,че те е харесала?Просто си е пишела с теб и тва е.Колкото до тия,които са те ебавали,голяма работа,всеки се ебава с някого,трабва ли от това да правим плевенската трагедия

eXuSe My FrEnCh
07-31-2007, 09:36
she's like a child bitch ... don't play wiht her .. find another girl ... ignored .. gool luck boy :smt006

that's right!!!!!! \:D/ =D> :-D

sladko_dete
07-31-2007, 09:47
Da be naistina momicheto NE e vinovno, che ne ti otvrashta na chustvata i che si bichka drug :!: Tva che se e darjala milo i priqtelski s teb ne trqbva da go priemash taka se edno se ebava s teb :!:

BaD_GiRl_mL2
07-31-2007, 10:05
Momicheto ne e vinovno no tova koeto e napravilo sled tova e bilo super gadno..znaelo e za chuvstvata mu i che vsichki znaqt kakvo stava i e napravila tova..edva li ne te e unijila..ne e uspqla da oceni tova kakvo chuvstvash kam neq..i ne mislq che tova e prichina da si promenq otnoshenieto kam teb..nishto ne prechi da si ostanete priqteli.. :-k

nightmarecho
07-31-2007, 13:48
Da be naistina momicheto NE e vinovno, che ne ti otvrashta na chustvata i che si bichka drug :!: Tva che se e darjala milo i priqtelski s teb ne trqbva da go priemash taka se edno se ebava s teb :!: DA be, dobre, milo i priqtelski. Moje i taka da e ama se sumnqvma che tq ne e zabelqzala nishto okolo tva koeto se sluchva mejdu tqh. A i shtom e imalo nqkvi belejki i t.n.... PRosto momicheto e reshilo da te precaka qko... i taka i e stanalo...NE E TOVA, KOETO IZGLEJDA! [-X

xSaShEtOx
07-31-2007, 13:49
bTW, TVA GORE SUM AZ, DA ZNAETE :wink:

bloodranger
07-31-2007, 17:56
Abe vii vred li ste be
qsno i to4no sam si napisal 4e qvno mi pokazva6e kakvo uj 4uvstva prikazva6e s mene,smei6e sa na maitapite mi (nosq na bazik stiga da ne e prekaleno li4en :smt019 ) gleda6e me vlubeno v 4asovete,maha6e mi ot avtobusa i vob6te zemete i pro4etete kvo sam napisam 6tot sa iznervqm ve4e
BTW pusnah temata za saveti i sa4uvstvie a ne za da se karam s hora det 4etat mejdu redovete.....

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-31-2007, 19:32
Pich, ne se qdosvai! Az znam kakvo imash predvid.. Men sushto ne beshe spoletqlo podobno neshto s edno momche ot predishen klas... Neshtata stoqha po sushtia nachin.. vsishko izglegdashe samo kato na shega.. Toi se durgeshe mnogo milo s men , kogato me zagovarashe me gledashe taka..kak da kaga..dano ne sum go iztulkuvala pogreshno, prosto ne e gledal taka nikoi drug, zashtoto po-princip se durgi dosta seriozno i drupnato.. No vseki put, shtom me pogledneshe ochite mu blestqha kato slunca :smt007 :-D Iskashe da bude blizo do men, vinagi me zagovarashe za gluposti, no s takuv entusiazum i takava neustoima ujsmivka, che az se raztapqh... :smt007 Dori me dokosvashe negno, igraeshe si s men.. O:) No se sluchi sushtoto neshto...nakraq.. Mnogo e dulga istoriata, da q razkazvam, no vagnoto e che nakraq po sushtia nachin me drazneshe s edno momiche pred ochite mi.. Sega kato pisha za tova se chuvstvam glupavo, che neshtata sa se sluchili taka, no ne bqh vinovna az , che sum se vlubila :(
Mislq, che trqbva da teglish edna mn golqma maina na tova momiche , koeto e postupilo taka s teb!! :!: Znam zashto go kazvam..naistina znam, che vuobshte ne e lesno da q zabravish, no kakto kaza nqkoi po-gore - ogledai se naokolo, sigurna sum , che shte namerish nqkoq druga po-dostoina O:) Uspeh!

white_chik
07-31-2007, 20:39
Опа наранено мъжко самочувствие.Момичето му махало от автобуса и му се смеело на майтапите,е тва ако не е любов от пръв поглед :smt005 Може би е малко грубо от нейна страна да се натиска с гаджето й толко демонстративно,но тва си е нейна работа.

Girl_Forever
07-31-2007, 21:06
Според мен можеш да си пишеш с нея но нищо повече и ако тя поисйка нещо просто и кажи не но по такав начин както тя го е направила и готово :).Успех!

bloodranger
07-31-2007, 22:16
Опа наранено мъжко самочувствие.Момичето му махало от автобуса и му се смеело на майтапите,е тва ако не е любов от пръв поглед :smt005 Може би е малко грубо от нейна страна да се натиска с гаджето й толко демонстративно,но тва си е нейна работа.
Na tebe ne moa ti razbera kav ti e problema 4e da se hva6ta6 za sqka moq duma .Sia biva biva solidarnost ama aide.Iskam da ti kaja 4e parvo tva "opoznavane" (ina4e nz kak da go kaja) prodalji pove4e ot dva mesca a az rabotih ot 1 mesec i vtoro ti NITO si bila tam NITO proumqva6 kvo mi e i zatva moga ti kaja samo

STFU If You Don't Like It Leave And Get Your Money Back! :::

08-01-2007, 06:04
Abe, vij kvo , znachi spored men izliza che ili momicheto prosto e iskalo da te proveri dali imash nqkvi istinski chuvstva kum neq, ili drugiqt variant e che naistina te obicha, obache se e hvanala s nqkuv , kojto ne q puska da prai nishto, ili prosto iska da hodi i s dvamata... Abe sapunka... :-D :-D :-D

bloodranger
08-05-2007, 00:02
Според мен можеш да си пишеш с нея но нищо повече и ако тя поисйка нещо просто и кажи не но по такав начин както тя го е направила и готово :).Успех!
1.Az ne sam takav tip 4e da otma6tavam taka (tva moito na nikoi ne go pojelavam)
2.Taq rabota s pisaneto otpada 6tot az kat i pisah vednaj sled taq "slu4ka" i kazah "e pone si nameri nov priqtel" i onaz kvo i stana ni6to ne kaza i izleze ot skaipa .Pove4e ne sme govorili.....
3.Ai sia mi kajete 4e ne sam nosil na maitap i ala bala :smt010

08-05-2007, 01:00
Na4i tva se slu4i v na4aloto na taq godina i za sajalenie o6te mi teji i kat si spomnq mi stava kofti.Eto q i slu4kata:ima6e edno momi4e ot klasa mi deto az si q haresvahi tq skoro razbra za tva i po4na da me gleda da mi se usmihva,maha6e mi ot avtobusa, pisa mi belejki ala balai sled mesec borba i zeh skaipa.Tam 4atihme okolo 4-5 dena i gore dolu se poopoznahme.Togava frendove mi kazaha da i kaja nai-nakraq kvo izpitvam i tn 6tot tq se darje6e taka sqka6 me haresva i pi6a i az po skaipa "neska sled kat si pisahme belejki si4ki si mislqt 4e te haresvam" tq kaza tam ne6to det ne pomnq ve4e i az i kazah "Ami mai sa pravi" i tq "Polaskana sam oba4e iskam da znai6 4e si imam gadje i mnogo si go obi4kam" s dve dumi nqma6 6ans :evil: i az si vikam golqm praz 6e q prejiveq nqkak.Oba4e na drugiq den gadjeto i idva da q zima (dosega toz tip ne bqh go vijdal v jivota si) i po4na pred staqta pred si4ki da se mlqska s nego :smt013 cql mesec ne sprqha da me bazikat i da mi se podigravat daje misleh da smenq daskaloto,po4nah da piq (ve4e sam sviknal i piq ne samo ot chagrin d'amour ami i kat padne lubimiq otbor i tn) i be6e ujasno prosto. Sled dva mesca ma pita "Ama az nali ne te obidih onq pat" i az sia ko da kaja basi ku4kata ne ma obidila :smt019 i nai lo6oto e 4e vse o6te mi se motai v mislite daite nekav savet ko da praq :(
P.S.Ako ima nqkoi s moite problemi ili podobni da pi6e 4e da si izlivame makata zaedno..
Няма да те лъжа, скоро време няма да я забравиш пич, аз така от 1 година 1 ..кучка...ми с евърти в главата... :cry: Прокълнати сме :smt081