PDA

View Full Version : Искам си стария живот !!!! ;(



Не-вяРвАм-в-лЮбовтА
07-31-2007, 05:53
Преди бях толкова весело момиче,а сега дори аз не мога да се позная!!! :smt010 От както скъсах с бившия нещата се промениха.Не мога да се събудя и една сутрин без да мисля за него,не минава ден,в който да не се сетя за него...направо мисля по цял ден за него.Опитвах да си намеря някакво занимание,намерих,но не.Всичко ми напомня за него :smt010 Какво ми става,да не би да съм влюбена в него? :smt011 Оттогава няколко момчета ме търсиха да излезем на разходка или кафе...и аз опитах,но излизайки с тях ми ставаше мъчно за предишния.Сега съм се отказала да излизам,с който и да е :smt010 С всеки изминал ден се чувствам все по-наранена!Не мога така...искам си стария живот,когато нямах такива силни чувства към който и да е и!Да спомена,че винаги когато ми стане мъчно за него си казвам:Не трябва,щом на него не му пука за мен,и аз ще съм така!....и това помага,но след малко отново почвам да се сещам за него. :smt010 И не ми казвайте да имам силна воля,имам я!Направо се побърках...и не става,не мога да го забравя.Само искам всичко да е както преди!Моля ви помогнете ми :smt010 Какво да направя...? :smt010

hforce
07-31-2007, 06:10
mi, vijte se, pogovorete, razpitai go kakvo 4ustva kum teb, kaji mu ti kakvo 4ustva6 i posle pak 6te ste zaedno, ako iska6 est de, ako ne iska6 togava ve4e ne znam, ako otri4a6 liubovta nqma da se vliubi6 otnovo i taka nqma da zabravi6 biv6iq si koito qvno obi4a6 vupreki 4e otri4a6 liubovta, a i spoko, sled vreme 6te go zabravi6

Не-вяРвАм-в-лЮбовтА
07-31-2007, 06:21
mi, vijte se, pogovorete, razpitai go kakvo 4ustva kum teb, kaji mu ti kakvo 4ustva6 i posle pak 6te ste zaedno, ako iska6 est de, ako ne iska6 togava ve4e ne znam, ako otri4a6 liubovta nqma da se vliubi6 otnovo i taka nqma da zabravi6 biv6iq si koito qvno obi4a6 vupreki 4e otri4a6 liubovta, a i spoko, sled vreme 6te go zabravi6Между нас вече не може да има каквото и да било.Както казах на него не му пука,поне това показва. :smt010 Но след като няма друг варянт,ще го забравя дори да е след време.

hforce
07-31-2007, 06:41
ti to kade si sigurna 4e ne mu puka, i priqtelkata mi go e pokazvala, no e pokazvala i obratnoto, prosto ne si obru6tala vnimanie na momentite kogato e pokazval 4e mu puka za tebe, no se pak ti si go poznava6 i si znae6 nai-dobre kakvo ispitva, no puk ni6to ne gubi6 ako probva6, ako ti kaje 4e ispitva ne6to kum tebe togava ne vijdam problem, samo 4e 6te mu kaje6 da ti go pokazva pove4e i tva e :) uspeh ;)

koli_nikoli
07-31-2007, 06:46
E koi znae, moje i toi kato teb da si prikriva 4yvstvata :wink:
Edna moq fr e kato teb i po cel den mi civri za nai malkoto ne6ty!!! super mrunkalo e i mi e vtrysnalo ot neq :smt012 povqrvai mila nedei pravi taka, nai malkoto koeto 6a stane e tfa 4e 6a si spe4eli6 mn vragove! Izlizai budi ob6titelna(puk moje i da sre6ne6 nqkoi po gotin \:D/ ), a 6tom se seti6 za negyy si kaji:
Mu4no mi e za negy i kfo? Ne moi li vse ote da go haresvam?? Kfo me ebe dali a stane nety ili ne, s vremeto si4ko moi da se promeni =]