PDA

View Full Version : Toi me obicha,no az obi4am bivshiq si priqtel!pomosht



saRa_
07-31-2007, 07:34
Imam stra6no gaden problem :smt010
Otkakto se razdelih s mom4eto,koeto obi4am mislq samo za nego i o4evidno zashto e taka.No veche ot meseci drugo mom4e mi prinznava,che me obi4a. :smt011 Neznam kakvo da mu kaja...ne izpitvam tova kym nego.Prosto nqma da byda shtastliva s nego.Toi shte byde,no ne i az.Razbiram,4e za nego az sam 4oveka,za koito misli po cql den...moje bi sam egoistka,no ne moa da byda s nego.Ne iskam da go naranqvam po nikakav nachin,no i ne iskam da go zalygvam s naprazni nadejdi.Az obicham predishniq si priqtel i tova toi ne moje da promeni. :cry: Chuvstvam se ujasno.Vseki den tova mom4e mi povtarq kakvo znacha za nego,a az...neznam kakvo da mu kaja. :smt010 Molq vi iskam da mu go kaja po nachin,po koito shte go zaboli nai-malko,zashtoto go cenq mnogo i znam kakvo mu e sega. :smt010 Molq vi,pomognete mi.

sexa_na_kompleksa
07-31-2007, 07:41
Поговори с това момче,което ти казва,че има някакви чувства към теб.Кажи му,че ти изпитваш същото,но не към него,а към предишния ти приятел и че не можеш да бъдеш с него,защото така само ще го нараняваш,няма да бъдете и двамата истински щастливи.
Пък относно бившия - явно все още много държиш на него.Защо не се опиташ да си го върнеш ? Обади му се,излезте,поговорете си ... Кажи му всичко,което ти е на сърцето ...
Е,успех !

saRa_
07-31-2007, 07:47
Поговори с това момче,което ти казва,че има някакви чувства към теб.Кажи му,че ти изпитваш същото,но не към него,а към предишния ти приятел и че не можеш да бъдеш с него,защото така само ще го нараняваш,няма да бъдете и двамата истински щастливи.
Пък относно бившия - явно все още много държиш на него.Защо не се опиташ да си го върнеш ? Обади му се,излезте,поговорете си ... Кажи му всичко,което ти е на сърцето ...
Е,успех !Blagodarq za syveta.Shte mu kaja tova...vypreki 4e opitvah.Znam,4e 6te go zaboli,no nqma kak.Lubov na sila ne se dava.
Kolkoto za predishniq mi priqtel :smt010 Nevyzmojno e.Predi naistina imashe 4uvstva kam men,sigurna sam...no sega veche gi nqma. :cry: Shte mi e nujno vreme da go zabravq.

:smt006

MistyMonster/LikeViolence
07-31-2007, 07:51
Еми уай дъ фак скъса с предия си,бе?!

LofYou
07-31-2007, 07:51
Поговори с това момче,което ти казва,че има някакви чувства към теб.Кажи му,че ти изпитваш същото,но не към него,а към предишния ти приятел и че не можеш да бъдеш с него,защото така само ще го нараняваш,няма да бъдете и двамата истински щастливи.
Пък относно бившия - явно все още много държиш на него.Защо не се опиташ да си го върнеш ? Обади му се,излезте,поговорете си ... Кажи му всичко,което ти е на сърцето ...
Е,успех !

Напълно съм съгласна =D>

saRa_
07-31-2007, 07:54
Еми уай дъ фак скъса с предия си,бе?!Ne sam iskala da se razdelqme i ne sam az tazi,koqto skysa s nego.Pogovorihme i stignahme do izvoda,4e smisal nqma.Ne moje da se kaje koi s kogo skysa.Kakto i da e.Ottogava mina mnogo vreme i ne6tata sa qsni.

CrazyWitch
07-31-2007, 08:47
Еми помисли за себе си...
И аз съм в такова положение. В крайна сметка не можеш да гледаш да угодиш на всеки.

При мен ситуацията е такава, че много си ме привлича момчето и ми е супер готино с него, но когато не съм с него мисля за бившия и е нормално, защото все пак от седмица съм се разделила с две години от живота си.
Така де... Може би както при теб, така и при мен, ако това се беше случило по-някое друго време..., но още не сме си преудолели бившите.
Я по-добре си бъди единак. Гледай си живота. И да не тА пука ;) Ако искаш да се забавляваш с някое момче... поне ще имаш такова под ръка. Аз така гледам на нещатата вече.
Много се промених. Много ме промениха. Бездушна кучка :) Айде.

MeTaL4eTo`f
07-31-2007, 10:36
Еми помисли за себе си...
И аз съм в такова положение. В крайна сметка не можеш да гледаш да угодиш на всеки.

При мен ситуацията е такава, че много си ме привлича момчето и ми е супер готино с него, но когато не съм с него мисля за бившия и е нормално, защото все пак от седмица съм се разделила с две години от живота си.
Така де... Може би както при теб, така и при мен, ако това се беше случило по-някое друго време..., но още не сме си преудолели бившите.
Я по-добре си бъди единак. Гледай си живота. И да не тА пука ;) Ако искаш да се забавляваш с някое момче... поне ще имаш такова под ръка. Аз така гледам на нещатата вече.
Много се промених. Много ме промениха. Бездушна кучка :) Айде.


:shock: :shock: :shock: Леле,мацка,и аз съм така !!! А по темата - трябва да продължиш живота си и да забравиш бившия ( въй,кой го казва - момичето,което всеки ден плаче за бившия си :lol: ) И аз отдавна не съм с бившия,но все още го обичам,знам,че връщане назад няма,колкото и да ми се иска ............ Но защо не пробваш да поговориш с него ??? Нищо,че е минало много време,пробвай :wink: Успехче !!!

Peshito
07-31-2007, 10:54
Добре и кво ще обичаш цял живот "БИВШИЯ" ли? Не вярвам ще мине още малко време и ще ти мине със сигурност

saRa_
07-31-2007, 11:58
Добре и кво ще обичаш цял живот "БИВШИЯ" ли? Не вярвам ще мине още малко време и ще ти мине със сигурностNqma da obicham cql jivot bivshiq(dano de :lol: )A nqma da e malko vremeto...sigurna sam.

GaNgStAz
07-31-2007, 12:19
Добре и кво ще обичаш цял живот "БИВШИЯ" ли? Не вярвам ще мине още малко време и ще ти мине със сигурностNqma da obicham cql jivot bivshiq(dano de :lol: )A nqma da e malko vremeto...sigurna sam.

е да, така е, ше ти треа мноо фреме да го забраиш, такава силна любоф не се забравя лесно.. НО все пак помисли колко възможности изпускаш.. излизай с момчета, зарибяай, ше вииш, че така ше се поопраиш малко и.. ше бъдеш готова за.. следващия ;] ( не ти каам веднага да фанеш некой друг.. ) така да седиш и да ти е кофти, хич не е хава, пропиляаш си живота, а той не е вечен, така, че гледай да си го напраиш колкото се може по як.. от личен опит ти каам неа смисъл.. знам, че неа как да не ти е гадно, ама не го показвай, усмихвай се - колкото и да те боли, прекарвай си фремето с хора който те кефат.. ше вииш, че ш ти помогне ;] успех