PDA

View Full Version : Тест за венерически болести



07-31-2007, 09:10
Здравейте на всички.Искам да попитам къде мога да си направя тест за да разбера дали не съм "лепнала" някоя венерическа болест.Не говоря само за СПИН ами за всичко като цяло.Много ще съм благодарна ако някой помогне ,защото наистина ми е мн притеснено :cry: :cry: :cry:

mir4ovski
08-08-2007, 21:54
otiva6 pri li4niq lekar i my kazvash 4e iskash da si napravi6 cqlostni izsledvaniq vzimat ti malko krav pi6ka6 v 4a6a i sled 2 dni razbira6 4e:
a.si napalno zdrava i normalna
b.ima6 nakoq bolest koqto se lekyva i q imashy ot ne vnimanie ili sex bez predpazvane.yspeh

belerofone
08-09-2007, 13:54
За всички венерически болести казваш.....Дабре обяснявам....

Първо таковя място няма и такъв тест за ВСИЧКИ няма....

В ХЕИ или по ново му РИОКОЗ има кабинет където се изследва за ХИВ\виждам че разлика не парвиш\ и където ако ти се пусне целия тест те изследват за сифилис и за хепатит 1 и хепатит 2.....

За хламидии се пуска тест при гинеколог както и за повечето от останалите .....

Ако имаш конкретни въпроси питай.....

Поздрави...

08-10-2007, 08:08
i az iskam da si napravq test no ne iskam da hodq pri li4niq si lekar.. po anonimno nqkaksi ako moje da stane? v momenta ve4e ot 5-6 dena pod glavi4kata mi se obrazuva nqkakvo stranno bqlo s nepriqtna mirizma i imam ne6to kato leko obriv4e to4no v kraq na glavi4kata i mi e mnogo nepriqtno! molq kajete mi kakvo sym lepnal pone informativno za uspokoenie..

belerofone
08-10-2007, 14:02
i az iskam da si napravq test no ne iskam da hodq pri li4niq si lekar.. po anonimno nqkaksi ako moje da stane? v momenta ve4e ot 5-6 dena pod glavi4kata mi se obrazuva nqkakvo stranno bqlo s nepriqtna mirizma i imam ne6to kato leko obriv4e to4no v kraq na glavi4kata i mi e mnogo nepriqtno! molq kajete mi kakvo sym lepnal pone informativno za uspokoenie..

Пич при такова описание няма как да ти кажа какво моеж да бъде....Първия въпрос , който искам да питам е правил ли си небезопасен секс....После колко време е минало от акта до проявлението на симптомите....По време горе-долу мога да изключа някои заболявания...Кажи също променя ли се нещо след къпане...както и по време на уриниране....Имаш ли вътрешни болки ниско долу....
Отговори на тези въпроси ако можеш и оттам вече ще си проличи.....
В момнета в който изключим някои потенциални проблеми ще ти кажа и каква е процедурата за анонимно изследване и къде да идиш....

Поздрави...

galateia
07-26-2012, 12:35
zdravei te i ot men vaprosa mi e slednia v riokoz xei sofia moje li bezplatno da se izsledvam za veneri4eski bolesti ili se pla6ta niakava taksa niakoi znae li blagodaria na vsi4ki

galateia
07-26-2012, 12:39
blagodaria za informaciata a pla6a li se ne6to v hei za izsledvaniatata ili sa bezplatni.

kalpazanka
07-27-2012, 12:12
Минаваш и проверяваш на място.

Заключвам.