PDA

View Full Version : Пъпки!



07-31-2007, 09:23
Имам страшно много пъпки по лицетои дори по гърба :oops: .моля ви се кажете ми какво да правя. Уж си търкам лицето ама нещо не помага.

П.П. сигурно я има тая тема, ама аз нещо не успях да я намеря.

07-31-2007, 09:32
като за начало търси повече с търсачката

Lorraine
08-02-2007, 10:14
Маски с хума,мед и т.н. -те са много просто потърси;почистващи легове и мазила за пъпки(Скинорен е доста добър) и спирт също,поне 3 пъти на ден се мажи и с повече постоянство ще има резултат скоро

kalpazanka
08-02-2007, 10:24
Към лекарствените препарати се привиква (какъвто е Скинорен). Лично аз пробвах какво ли не, докато преди 2 години не посетих една дерматоложка в Плевен, която ми изписа Ексфолиак гел и крем. Адски съм доволна от тях! За съжаление се продават само в аптеки Санита. Цената им е около 36 лв., но са достатъчни за голям период от време. Аз си купувам гела на 5-6 месеца, а крема- веднъж годишно, просто защото вече не го използвам толкова често. Значи забравяш за сапуна напълно! Особено като става въпрос за лицето! Миеш се само с гела и след това се мажеш с крема. Това се прави 2-3 пъти дневно.
Успех!

ПП. Забравих да поясня, че са в две серии- за умерено и упорито акне. Прецени към кой тип си. Ако искаш ми прати ЛС да ти дам номера й (на дерматоложката).

08-02-2007, 10:25
Ако търсиш бабини рецепти за акне, просто забрави. Само ще си влошиш състоянието. Не бих ти препоръчала и да искаш съвет от някой с подобен проблем, защото лечението на акнето е строго индивидуално и зависи от много неща. Моят съвет е да се консултираш с дерматолог, който да ти предпише най-подходящата за твоят случай трапия. А вторият ми съвет е в никакъв случай не ходи на козметик за това нещо НИКОГА. Успех!

08-03-2007, 13:27
vzemi si silicilov spirt i xlornitromicin edin blister i sloji samo polovinata xap4eta samo prax4eto kato go raztvori6 te see otvarqt i se isipva samo lekarstvoto i raztraskva6 spirta s lekarstvoto da se raztvori i se maje6 sutrin i ve4er pomaga are uspec O:)

08-03-2007, 13:27
vzemi si silicilov spirt i xlornitromicin edin blister i sloji samo polovinata xap4eta samo prax4eto kato go raztvori6 te see otvarqt i se isipva samo lekarstvoto i raztraskva6 spirta s lekarstvoto da se raztvori i se maje6 sutrin i ve4er pomaga are uspec O:)

08-04-2007, 22:02
:|

lqplqp
08-04-2007, 22:46
otidi na kozmetik, kudeto i da e, ima pulna programa, s parna banq, iztiskvane, tretirane, krem, masaj, maska , losion, strahotno e, uspokoqva6to a i ne e e skupo ot 10 do 20 leva :)

just_be_you
08-05-2007, 22:16
в никакъв случай скинорен ! На скоро рабрах,че е използването му е мн опасно особено по лицето!Недей -може да стане беля!

kalpazanka
08-06-2007, 06:02
vzemi si silicilov spirt i xlornitromicin edin blister i sloji samo polovinata xap4eta samo prax4eto kato go raztvori6 te see otvarqt i se isipva samo lekarstvoto i raztraskva6 spirta s lekarstvoto da se raztvori i se maje6 sutrin i ve4er pomaga are uspec O:)
Поне като не сте сигурни в наименованието на нещо, не го споменавайте! Спиртът е салицилов!


в никакъв случай скинорен ! На скоро рабрах,че е използването му е мн опасно особено по лицето!Недей -може да стане беля!
Ползвала съм скинорен и абсолютно нищо ми няма. Вярно е, че не бива да се излага на пряка слънчева светлина, но чак пък особено опасно.... :---)

XaMcTePKa
08-06-2007, 08:07
otidi na kozmetik, kudeto i da e, ima pulna programa, s parna banq, iztiskvane, tretirane, krem, masaj, maska , losion, strahotno e, uspokoqva6to a i ne e e skupo ot 10 do 20 leva :)

ако направиш тва,ако кожата ти е чувствителна ще излезе към 25 лева

iveto89
08-06-2007, 09:40
hodila sum na kozmetik,pomaga no ako nqma6 mn pari4ki,potursi ne6to ot 4aeno durvo ili bql 4ai ,mn pomaga