PDA

View Full Version : molq vi s epilatora me boli



kli
07-31-2007, 09:33
#-o dnes si kupih epilator philips i kato za parvi pat mnooooooooogo me skube6e :smt010 !!!!!!!!!!!!vie koito imate epilatori sled koq procedura sviknahte i kakvo praite 4e da ne vi boli? :smt017 offf 4ak me oblq studena pot kato probvah #-o

dafi86
07-31-2007, 09:37
Спокойно, ще свикнеш. Боли само първия път :) Втория път просто усещаш че те скубе, а от третия вече няма да ти пука, няма да усещаш нищо. Подмишниците е малко по-кофти, там първите 2-3 пъти се усеща, но след това... както ти казах няма да усещаш нищо. Важно е да издържиш първия път. :) После няма да съжаляваш. :)

07-31-2007, 09:39
някой да не би да ти е казвал, че не боли ?!? Все пак се замисли само като си скубеш веждите каква болка изпитваш, а това е по 10 пъти повече косми наведнъж .. Трябва да си безчувствена, че да не те боли, пък и още повече всеки има различен праг на чувствителност. Ще свикнеш с болката до някъде, но не се лъжи, че ще спре.

Cherlotte
07-31-2007, 09:39
Ами като за начало надявам се не си пробвала с дълги косми (трябва преди това да си ги обръснала и да си изчакала мъничко да пораснат). Освен това, за да намалиш болката най-добре е след като си се къпала, защото по-лесно излизат косъмчетата (само че този ефект става от топлата вода, не от студен душ). Може след като се епилираш да пробваш да се обтриеш с лед. Но мисля, че се свиква и не би трябвало да те боли особено. Може би просто кожата ти е много чувствителна. В такъв случай ако след още няколко пъти те боли все толкова, не се мъчи. :wink:

07-31-2007, 09:41
Хмммм....Аз все още не съм свикнала напълно но си има начини:
1лДокато се епилираш,опъвай кожата си нагоре с ръка.
2.Дръж епилатора перпендикулярно но кожата.
3.Най-добре се епилирай веднага след баня-порите са по-отворени.

IKisseDAGirL
07-31-2007, 10:07
На мен първия път ми се насълзиха очите докато си оправих целите крака.. големи мъки бяха :lol: Сега вече нищо не усещам, даже ми е кеф.

Kisses_P
07-31-2007, 10:38
Както вече казаха, колкото по-дълги са космите толкова повече ще те боли.Опъвай кожата като я епилираш.Друго което може д апробваш е да обтриеш с лед мястото, което ще епилираш.Помага.Пусни музика и стискай зъби 1вия път.После ще свикнеш.И еидн съвет не се мокри 3-4 часа след като си се епилирала

iLoveChocolate
07-31-2007, 11:22
emi normalno e kato za purvi put,o6te pove4e 4e sigurno predi tva kosmite sa bili mnogokratno brusnati i za dostatu4no debeli. az s epilatora se obiram samo pod pi6nicite, 6tot te ve4e sa pretrupnali, pak me boli, no e suvsem malko i sum sviknala. kato si obiram krakata i kosmite mi rastat na vutre,za tva ve4e ne go izpolzvam za krakata. po-princip znam samo 4e ako iska6 da mahne6 4ervenite pup4ici sled obiraneto da gi minava6 s bu4ki led. za bolkata pomo6t nqma :-k

Gothique♫
07-31-2007, 11:51
хъх и аз бях така първите няколко пъти особенно триъгълника ама след тва свикнах и даже кат ми е скучно махам тея косъмчета дет са ми малко пораснали и даже ми прави кеф.А ти може да пробваш като издърпваш кожата на горе по-малка е болката ;)

Slave4You
07-31-2007, 12:14
Добре де честно казано и аз отскоро се правя (защото до скоро нямах нужда) така че мн добре помня какво беше в началото. Болеше ме, но чак толкова ... Просто трябва да търпите баси! Ще кажеш че ще ви колят. Станаха вече 3 месеца откакто се епилирам, и ще ти кажа честно-още ме боли. Но няма как. Толкова ли са ви чувствителни краката ... Може да пробваш да опънеш кожата на това място където ще се епилираш и уж боляло по-малко. Но мен не ме бърка :D

otherworldly
07-31-2007, 17:55
Хах свиква се, следващия път нама да те боли толкова.. :-)

Axel_f
07-31-2007, 18:06
Спокойно,свиква се :-) Както казаха почти всички, след известно време не само че не ти прави впечатление,ами и дори е някво приятно :-D

radito
07-31-2007, 18:14
Хмммм....Аз все още не съм свикнала напълно но си има начини:
1лДокато се епилираш,опъвай кожата си нагоре с ръка.
2.Дръж епилатора перпендикулярно но кожата.
3.Най-добре се епилирай веднага след баня-порите са по-отворени.
:smt023 + пускане на силна музика :-D

missmaria
07-31-2007, 18:24
[quote="charlotte^"][b]Ами като за начало надявам се не си пробвала с дълги косми (трябва преди това да си ги обръснала и да си изчакала мъничко да пораснат).



и аз съм на това мнение

Presley
07-31-2007, 18:29
Емии първия път е нормално да ти е гадно и да те боли.Обаче след втория ,третия път вече ще свикнеш.То като цяло не е особено приятно :-D Аэ эатова си минах на самобръсначките-идеално ми е :-D

dizzy_f
07-31-2007, 22:37
Ами и аз от скоро имам епилатор и знам какво е в началото. Вярно боли, но не е някаква страшна болка. Би било добре да пробваш с горещ душ, като добре насапунисваш кожата с мек съпун и разтриваш малко с гъба (това главно помага за да няма подкожни косъмчета) преди епилацията. Иначе мисля, че и нагласата оказва влияние така, че пробвай следващия път да не мислиш колко ще те боли а колко гладки ще са краката ти.

08-01-2007, 06:09
boliiiiiii mn boli stiga lygahte vee imam epilator ot 2 godini i oshte me boli ;[[ ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)