PDA

View Full Version : Свалки в дискотеката



07-31-2007, 09:58
Абе хора как си намирате толкова свалки в дискотеката
аз като отида и като се обарна виждам само заети момичета , е има и некой свободни с мерки 150х160х150 т.е. свини
Иначе сички яки момичета са заети

07-31-2007, 10:01
не са

Peshito
07-31-2007, 10:11
Дебнеш докато закачиш нещо добро!

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-31-2007, 13:08
Хах,все ще намериш нещо свободно. =)

xSaShEtOx
07-31-2007, 14:05
Da de ama ne e taka. Zashtoto dori da si namerish svobodna macka i q zagovorish i nakraq se okaje che tq prez cqloto vreme e chakala gadjeto si, shampion po svobodna borba, koeto e pratila da j kupi cigari, nqma da se izmuknesh bez sinini po liceto. Naj-malkoto che moje i da ne stupish poveche v taq diskoteka. Na men lichno tva nikoga ne mi se e sluchvalo, no kato gledam novinite ne mi zvuchi dobre... [-X

Conrad
07-31-2007, 14:10
Да търсиш свалка в дискотека е нож с две остриета....... всичко 6,сваляш си момичето ,танцуваш докато не те потупа по рамото някъв набит нерез и не те попита какво правиш с приятелката ми.

Kraken
07-31-2007, 14:21
Да търсиш свалка в дискотека е нож с две остриета....... всичко 6,сваляш си момичето ,танцуваш докато не те потупа по рамото някъв набит нерез и не те попита какво правиш с приятелката ми.

Епа и да се случи кво вии да не би да ходите сами в дискотеката кажи му че си с още неколко човека и той ше те остаи пък ако тръгне ти налита си се бий с него ама вече от самия тебе си зависи дали ше си ползваш приятелите в боя абе общо зето да не ви е страх кво от тва че некъв бик седи и ви обясняа че тва му е гаджето пък ако се спичаш толкоа ходи в другия край на дискотеката и пак дебни...

xSaShEtOx
07-31-2007, 14:27
Drugiqt variant e da si izbirash naj-groznite, za da nqma risk da postradash ot nqkoj zdravenqk. A i konkurenciqta moje bi shte se svejda samo do zubari i nekadurnici. :-D

Conrad
07-31-2007, 14:36
Да търсиш свалка в дискотека е нож с две остриета....... всичко 6,сваляш си момичето ,танцуваш докато не те потупа по рамото някъв набит нерез и не те попита какво правиш с приятелката ми.

Епа и да се случи кво вии да не би да ходите сами в дискотеката кажи му че си с още неколко човека и той ше те остаи пък ако тръгне ти налита си се бий с него ама вече от самия тебе си зависи дали ше си ползваш приятелите в боя абе общо зето да не ви е страх кво от тва че некъв бик седи и ви обясняа че тва му е гаджето пък ако се спичаш толкоа ходи в другия край на дискотеката и пак дебни...

Пич даваш акъл на човек с опит (горчив опит) в подобна ситуация.Явно не си запознат с наказателния кодекс на Републиката. Най голята грешка е да тръгнеш на бой. Един познат ,чието лице беше смачкано от бой преди няколко дни си спечели делото...мисля че беше за 4000лв и вчера си купи кола с парите :lol: . Мъдрият човек трябва да избягва сбиването

Kraken
07-31-2007, 14:39
Да търсиш свалка в дискотека е нож с две остриета....... всичко 6,сваляш си момичето ,танцуваш докато не те потупа по рамото някъв набит нерез и не те попита какво правиш с приятелката ми.

Епа и да се случи кво вии да не би да ходите сами в дискотеката кажи му че си с още неколко човека и той ше те остаи пък ако тръгне ти налита си се бий с него ама вече от самия тебе си зависи дали ше си ползваш приятелите в боя абе общо зето да не ви е страх кво от тва че некъв бик седи и ви обясняа че тва му е гаджето пък ако се спичаш толкоа ходи в другия край на дискотеката и пак дебни...

Пич даваш акъл на човек с опит (горчив опит) в подобна ситуация.Явно не си запознат с наказателния кодекс на Републиката. Най голята грешка е да тръгнеш на бой. Един познат ,чието лице беше смачкано от бой преди няколко дни си спечели делото...мисля че беше за 4000лв и вчера си купи кола с парите :lol: . Мъдрият човек трябва да избягва сбиването


Знам знам винаги е по-добре е да не се биеш ама бате как може да се скриеш в миша дупка или да чакаш да те пребият като куче в сме знам че е по на оферта да не се биеш ама...

Sam90
07-31-2007, 15:26
Нормалните хора ходят на дискотека, за да танцуват и да се забавляват с приятелите си.... :roll:

Ами, пич, просто трябва да си харесаш някоя и да се пробваш

malakalmavt
07-31-2007, 17:23
Епа и да се случи кво вии да не би да ходите сами в дискотеката кажи му че си с още неколко човека и той ше те остаи пък ако тръгне ти налита си се бий с него ама вече от самия тебе си зависи дали ше си ползваш приятелите в боя абе общо зето да не ви е страх кво от тва че некъв бик седи и ви обясняа че тва му е гаджето пък ако се спичаш толкоа ходи в другия край на дискотеката и пак дебни...

Хах, бахти наглостта. Хем задиряш чужда приятелка, хем ще се биеш с него с няколко човека повече!? Бати офертата, братле... ма си умен, личи ти! Явно не си ял здрав бой. :-s :twisted:

Valar
07-31-2007, 17:29
Парво за да сваляш в дискотека трябва постояните клиенти да те познават т.е.и ти трябва да станеш постоянен клиент тогава си в свои води,сте можеш да обикаляш цялата дискотека и навсякаде да имаш познати и не е нужно да ходиш с компания всеки път.
Постояния клиент има привилегии той може да влиза в клуба винаги може да има място на бара отново почти винаги МОЖЕ ДА НАСТАНИ БЛИЗО ДО СЕБЕ СИ МОМИЧЕ ИЛИ ГРУПА МОМИЧЕТА КОИТО НЯМА КъДЕ ДА СЕДНАТ застото клуба е пълен или те нямат статут да са на бара така те(момичетата или дамите)те вземат за по близък ти можеш да влезеш в контакт по всяко време от там на сетне може да иследваш нивото на интерес и да прецениш шансовете си за това дали да и вземеш номера и
Второ Можеш да исполваш"ЕФЕКТА НА ИЗКУСТВЕНАТА КОНКУРЕНЦИЯ"интересен и ефектен способ там има много правила:
1.Трябва да изглеждаш добре и да си различен от останалитеза да бъдеш забелязан и коментиран от противоположния пол (тези дрехи които се харесват на жените не се харесват на мъже) това е много важно про4ети го пак!!!
Исползвай лека форма на грим нищо 4е мъжете ще си помислиат 4е това е скандално и гейско имам в предвит БРУКАТ,Женски парфюми слагай си на китките,зад ушите и по врата "НО ДА НЕ ЗАБРАВИШ ДРЪЖ СЕ КАТО МЪЖ НЕ КАТО ГЕЙ"само това сте те различава от тях
2.Вече си готов за "ЕИК"ефекта на изкуствената конкуренция
Спомниш ли си Киро Скалата От Вип Брадър трябват ти две жени зада имаш една,какво имам в предвид трябва да саздадеш интерес в пове4е жени зада спе4елиш една от тях това нари4ам искуствен стремеж състезание м/у жените коя да те има ПОЛЗВАЙТЕ МАШИНАТА И МОЯ МЕТОД СМЕСЕН И СТЕ МАЖЕТЕ ПО ДИСКОТЕКИТЕ И НЯМА ДА ОБЪРКАТЕ И ДА СКОЧИТЕ НА ГАДЖЕТО НА НЯКОЯ КЛЕ4КА И ДА ИМАТЕ ЕДИН КУП НЕПРИЯТНОСТИ

bloodranger
07-31-2007, 18:23
не са

ti 6e kaji6 :twisted:

bloodranger
07-31-2007, 18:25
Епа и да се случи кво вии да не би да ходите сами в дискотеката кажи му че си с още неколко човека и той ше те остаи пък ако тръгне ти налита си се бий с него ама вече от самия тебе си зависи дали ше си ползваш приятелите в боя абе общо зето да не ви е страх кво от тва че некъв бик седи и ви обясняа че тва му е гаджето пък ако се спичаш толкоа ходи в другия край на дискотеката и пак дебни...

Хах, бахти наглостта. Хем задиряш чужда приятелка, хем ще се биеш с него с няколко човека повече!? Бати офертата, братле... ма си умен, личи ти! Явно не си ял здрав бой. :-s :twisted:
spored mene e ql prekaleno...... :smt005

sashoTo
07-31-2007, 18:46
az na purwoto mi parti w black box se zapoznah s nqkolko momicheta i sichko mina extra samo deto neznaeh kwo da prawq kakto i da e 1 ot momichetata beshe s gadjeto kakto wikash shampion po boks + borba + taekwondo i etc. i dobre che go widqh na wreme :D

white_chik
07-31-2007, 18:55
Ами по принцип е нормално готините момичета да са заети,но все пак не са всичките.Много зависи къде ходиш.

djuki
07-31-2007, 19:16
Поняко и готините момичета имат нужда да бъдат сами и да го карат на забивки . Така че споко ! А ако си харесаш някоя на диско по загледай я известно време и ако няма никой около нея действай !

08-01-2007, 06:11
Да търсиш свалка в дискотека е нож с две остриета....... всичко 6,сваляш си момичето ,танцуваш докато не те потупа по рамото някъв набит нерез и не те попита какво правиш с приятелката ми.

Епа и да се случи кво вии да не би да ходите сами в дискотеката кажи му че си с още неколко човека и той ше те остаи пък ако тръгне ти налита си се бий с него ама вече от самия тебе си зависи дали ше си ползваш приятелите в боя абе общо зето да не ви е страх кво от тва че некъв бик седи и ви обясняа че тва му е гаджето пък ако се спичаш толкоа ходи в другия край на дискотеката и пак дебни...

Пич даваш акъл на човек с опит (горчив опит) в подобна ситуация.Явно не си запознат с наказателния кодекс на Републиката. Най голята грешка е да тръгнеш на бой. Един познат ,чието лице беше смачкано от бой преди няколко дни си спечели делото...мисля че беше за 4000лв и вчера си купи кола с парите :lol: . Мъдрият човек трябва да избягва сбиването


Знам знам винаги е по-добре е да не се биеш ама бате как може да се скриеш в миша дупка или да чакаш да те пребият като куче в сме знам че е по на оферта да не се биеш ама... Hah, abe, ako trqbva da utochnim, ako se skriesh v misha dupka, shansyt da te hvane da te bie nqkoi e po-mlayk, ai trqbva da znaesh, che vinagi ima nqkoj po-silen ot nego. Shot tebe kato te slusham, izliza, che priqtelite ti mogat da napr bvsichko, da ama ne!

08-01-2007, 06:12
Да търсиш свалка в дискотека е нож с две остриета....... всичко 6,сваляш си момичето ,танцуваш докато не те потупа по рамото някъв набит нерез и не те попита какво правиш с приятелката ми.

Епа и да се случи кво вии да не би да ходите сами в дискотеката кажи му че си с още неколко човека и той ше те остаи пък ако тръгне ти налита си се бий с него ама вече от самия тебе си зависи дали ше си ползваш приятелите в боя абе общо зето да не ви е страх кво от тва че некъв бик седи и ви обясняа че тва му е гаджето пък ако се спичаш толкоа ходи в другия край на дискотеката и пак дебни...

Пич даваш акъл на човек с опит (горчив опит) в подобна ситуация.Явно не си запознат с наказателния кодекс на Републиката. Най голята грешка е да тръгнеш на бой. Един познат ,чието лице беше смачкано от бой преди няколко дни си спечели делото...мисля че беше за 4000лв и вчера си купи кола с парите :lol: . Мъдрият човек трябва да избягва сбиването


Знам знам винаги е по-добре е да не се биеш ама бате как може да се скриеш в миша дупка или да чакаш да те пребият като куче в сме знам че е по на оферта да не се биеш ама... Hah, abe, ako trqbva da utochnim, ako se skriesh v misha dupka, shansyt da te hvane da te bie nqkoi e po-malyk, a i trqbva da znaesh, che vinagi ima nqkoj po-silen ot tebe. Shot kato te slusham, izliza, che priqtelite ti mogat da napr vsichko, da ama ne! [-X [-X [-X

young_rich_famous
08-01-2007, 06:35
Издебваш и ебваш :smt005 Трика на магъосника :smt005

xSaShEtOx
08-01-2007, 06:37
Da i posle otprashvash. :-D

young_rich_famous
08-01-2007, 06:39
Da i posle otprashvash. :-D

Именно, виж как знаеш ... надушвам сродна душа :-D :smt023

xSaShEtOx
08-01-2007, 06:40
Maj imame vroden talant :-D

fdream
08-04-2007, 12:28
xaxa kvo da vi kaja teq svalki nai- mnoo me kefat pak i s nastoq6teto mi gadje se polu4i vsi4ko v diskotekata za dve pesni4ki i :smt008 ae ve4e vitaehme vlubeni :smt007 qko e mene me kefi taka