PDA

View Full Version : Секи си има проблеми...



loshokote
07-31-2007, 10:09
Аз ли съм единствената тука без проблеми :smt017 Приятелите ми се ми са оплакват,че еди кво си момче не й обарнало внимание, че живота му бил скапан и някви такива, тука чета сички сте с проблеми. Та вапроса ми е само при мен ли сичко е идеално :?: Имам си приятел дем ме обича, радвам се на внимание от страна на др момчета, имам си мн мн приятели, вкащи всичко е добре, кво по хубаво от тва 8)

BaD_GiRl_mL2
07-31-2007, 10:12
xaaxa, nqma losho..ne mi se vqrva da si samo ti ma...az lichno se radvam za teb..ama nedei da se otpuskash zashtoto nali znaesh che vinagi v 1 moment moje vs da se preobarne na 360% :-k

MeTaL4eTo`f
07-31-2007, 10:14
Ами,радвай се,мацка :wink: Иначе ... едва ли си само ти без проблеми :P

sladko_dete
07-31-2007, 10:15
lo6o`ko7e радвай се на щастието си, защото нищо не е вечно и живота въобще не е песен ...

LofYou
07-31-2007, 10:17
lo6o`ko7e радвай се на щастието си, защото нищо не е вечно и живота въобще не е песен ...

Много точно казано ... винаги идва момента в които и ти ще имаш проблеми :?

eXuSe My FrEnCh
07-31-2007, 10:25
Да,пази си щастието по-силно от сичко друго,защото птичката кацва само един път и ти я хванала :-D

sasha_90
07-31-2007, 10:26
Браво,радвай се.

07-31-2007, 10:40
Usmihni se....utre shte bude po-losho :smt016

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-31-2007, 10:54
Радвам се за теб =) в крайна сметка .. за тва форума е teenproblem.net , нали така? =)

Peshito
07-31-2007, 10:58
Никога не е късно сичко да стане на гъс ;)

afeh tdyjr
07-31-2007, 11:10
:smt017 STAVAAAAAAAAA mnogo dobre br

07-31-2007, 11:13
Аз ли съм единствената тука без проблеми :smt017 Приятелите ми се ми са оплакват,че еди кво си момче не й обарнало внимание, че живота му бил скапан и някви такива, тука чета сички сте с проблеми. Та вапроса ми е само при мен ли сичко е идеално :?: Имам си приятел дем ме обича, радвам се на внимание от страна на др момчета, имам си мн мн приятели, вкащи всичко е добре, кво по хубаво от тва 8)

Имаш голям проблем - правописа ти е УЖАСЕН!!!

HopeLesss
07-31-2007, 12:04
Дано да си чукала на дърво, докато си писала темата :lol: Има една приказва: "Много хубаво не е на хубаво" ;) :wink: Щом всичко ти е идеално, щом няма какво повече да искаш, значи имаш доста бедно въображение. Дори най-презадоволени човек може да измисли какво няма... Т.е... да имаш мечти ;)

UmnoMace
07-31-2007, 12:15
брейййй, ся фукаш ли се нещо :lol: хахах е, шегувам се - браво - мн се радвам за тебе, миличка! \:D/

Котарана
07-31-2007, 12:47
Точно когато си мислиш, че нямаш никакви проблеми и всичко е на 6 тогава изведнъж става точно обратното...

mechtaq_za_teb
07-31-2007, 13:57
Точно когато си мислиш, че нямаш никакви проблеми и всичко е на 6 тогава изведнъж става точно обратното...Napalno sam saglasna.Vinagi ochakvai neochakvanoto.Shtastliva si,bravo.Nqmash problemi,super :) Radvai se,no si imai edno na um,zashtoto shtastieto ne e vechno.

AFT
07-31-2007, 14:16
Хъх, а в училище как си?Май си проспала часовете по български, а?
ПИШЕ СЕ "ВСЕКИ", А НЕ "СЕКИ"!НАУЧЕТЕ СЕ НАЙ-СЕТНЕ!И НЕ Е "ТЕБЕ" И "МЕНЕ", А "ТЕБ" И "МЕН"!!!ПИШЕ СЕ "НЕ ЗНАМ", А НЕ "НЕЗНАМ"!"ВЪПРОС", А НЕ "ВАПРОС"!НЕ Е "ТУКА", А "ТУК"."ОБЪРНАЛО", А НЕ "ОБАРНАЛО"!"ВСИЧКИ", А НЕ "СИЧКИ"!"ВКЪЩИ", А НЕ "ВКАЩИ" (КАЗВАШ "КЪЩА", А НЕ "КАЩА"!)!ПИШЕ СЕ "ГЪ'З'" (сложила съм кавички около "з"- то, защото иначе излиза като "задни части"), А НЕ "ГЪС"!НЕ Е "МА", А "АМА"!
ЗА ЗАПЕТАЙКИТЕ НЯМА ДА ГОВОРЯ, ЗАЩОТО ТАМ СТЕ ПЪЛЕН ПРОВАЛ.

GaNgStAz
07-31-2007, 17:04
Хъх, а в училище как си?Май си проспала часовете по български, а?
ПИШЕ СЕ "ВСЕКИ", А НЕ "СЕКИ"!НАУЧЕТЕ СЕ НАЙ-СЕТНЕ!И НЕ Е "ТЕБЕ" И "МЕНЕ", А "ТЕБ" И "МЕН"!!!ПИШЕ СЕ "НЕ ЗНАМ", А НЕ "НЕЗНАМ"!"ВЪПРОС", А НЕ "ВАПРОС"!НЕ Е "ТУКА", А "ТУК"."ОБЪРНАЛО", А НЕ "ОБАРНАЛО"!"ВСИЧКИ", А НЕ "СИЧКИ"!"ВКЪЩИ", А НЕ "ВКАЩИ" (КАЗВАШ "КЪЩА", А НЕ "КАЩА"!)!ПИШЕ СЕ "ГЪ'З'" (сложила съм кавички около "з"- то, защото иначе излиза като "задни части"), А НЕ "ГЪС"!НЕ Е "МА", А "АМА"!
ЗА ЗАПЕТАЙКИТЕ НЯМА ДА ГОВОРЯ, ЗАЩОТО ТАМ СТЕ ПЪЛЕН ПРОВАЛ.

ne mislish li che nqkoi hora pishat taka kakto govorat.. primer - vseki.. nea losho da se napishe seki, ko tolkoa.. ili kakto az pisha sq :D nea da napisha "sega" fmesto "sq" - prosto shtoto taka si govora, ne che primerno po princip pisha taka.. :D problem ? inache tfa za vApros, vkAshti i gyS sym syglasna che ne trqa se pishat taka :D hahah

koalka
07-31-2007, 17:42
Това е хубаво. :wink:

AFT
07-31-2007, 17:56
BaRaBa_GiRL, гордееш се, че пишеш и говориш като селянка? :-k

bloodranger
07-31-2007, 18:02
Pri polojenie 4e foruma se kazva teenproblem e malko tapo da se puska tema 6to si4ki imate problemi .....


nali....

loshokote
07-31-2007, 18:07
Хъх, а в училище как си?Май си проспала часовете по български, а?
ПИШЕ СЕ "ВСЕКИ", А НЕ "СЕКИ"!НАУЧЕТЕ СЕ НАЙ-СЕТНЕ!И НЕ Е "ТЕБЕ" И "МЕНЕ", А "ТЕБ" И "МЕН"!!!ПИШЕ СЕ "НЕ ЗНАМ", А НЕ "НЕЗНАМ"!"ВЪПРОС", А НЕ "ВАПРОС"!НЕ Е "ТУКА", А "ТУК"."ОБЪРНАЛО", А НЕ "ОБАРНАЛО"!"ВСИЧКИ", А НЕ "СИЧКИ"!"ВКЪЩИ", А НЕ "ВКАЩИ" (КАЗВАШ "КЪЩА", А НЕ "КАЩА"!)!ПИШЕ СЕ "ГЪ'З'" (сложила съм кавички около "з"- то, защото иначе излиза като "задни части"), А НЕ "ГЪС"!НЕ Е "МА", А "АМА"!
ЗА ЗАПЕТАЙКИТЕ НЯМА ДА ГОВОРЯ, ЗАЩОТО ТАМ СТЕ ПЪЛЕН ПРОВАЛ.

Ем да, обикновенно в часовете по БЕЛ спя на чина :lol:

AFT
07-31-2007, 18:10
Кефиш се, че си неграмотна? :?

loshokote
07-31-2007, 18:13
Кефиш се, че си неграмотна? :?

Ми не, ама имам цял живот да уча O:)

anonim4eto_
07-31-2007, 19:48
Вече и аз се присъединявам към теб доскоро имах проблеми но сега сичко е просто ПЕРФЕКТНО , имам си прятели , приятел , всичко у дома е супер

MajeStic
07-31-2007, 19:51
Аз ли съм единствената тука без проблеми :smt017 Приятелите ми се ми са оплакват,че еди кво си момче не й обарнало внимание, че живота му бил скапан и някви такива, тука чета сички сте с проблеми. Та вапроса ми е само при мен ли сичко е идеално :?: Имам си приятел дем ме обича, радвам се на внимание от страна на др момчета, имам си мн мн приятели, вкащи всичко е добре, кво по хубаво от тва 8)

Не си единствена. И аз съм си екстра :Р Т'ва, че пишката на някой му била 17 санта и му казали, че била малка, някое момиче не е обърнало внимание на някой пич... комплексите идват от нуждите :P Недейте така хора... за всеки има място ;)

Th3MaN
07-31-2007, 20:48
И кво фалиш ли се, че нямаш проблеми? Е не се безпокой ще дойде и това време!

GaNgStAz
08-01-2007, 10:17
BaRaBa_GiRL, гордееш се, че пишеш и говориш като селянка? :-k

mai trqa mi predadesh nqkoi i drug urok, a ? shot kato te gleam si dosta umna.. sichko znaesh, nali taka :D she si pisha kakto si iskam i nikoi ni6ty nemoe mi kae :P

MajeStic
08-01-2007, 10:25
И кво фалиш ли се, че нямаш проблеми? Е не се безпокой ще дойде и това време!

Аз хваля се, че не обръщам внимание на незначителните проблеми :) А след развода на нашите нямам друг проблем на главата:)

LaFee
08-01-2007, 11:10
Аз ли съм единствената тука без проблеми Приятелите ми се ми са оплакват,че еди кво си момче не й обарнало внимание, че живота му бил скапан и някви такива, тука чета сички сте с проблеми. Та вапроса ми е само при мен ли сичко е идеално Question Имам си приятел дем ме обича, радвам се на внимание от страна на др момчета, имам си мн мн приятели, вкащи всичко е добре, кво по хубаво от тва Cool
____________
Споко,приятелят ти ще те изостави за някоя по-хубава от теб,другите момчета няма да проявяват интерес към теб,приятели също няма да имаш,вкъщи нищо няма да е добре....какво по-лошо от това?
С този пост искам да кажа,че не е хубаво да се хвалиш с щастието си. Нас не ни интересува дали си щастлива или не. Пази си щастието,не го показвай.

CrIsTiaNo_
08-01-2007, 11:25
Ами,радвай се,мацка :wink: Иначе ... едва ли си само ти без проблеми :P

+1

Reed
08-01-2007, 12:11
Разбира се,че не при всеки всичко е идеално.А ти се радвай на това,което имаш. :D

AFT
08-01-2007, 12:15
BaRaBa_GiRL, гордееш се, че пишеш и говориш като селянка? :-k

mai trqa mi predadesh nqkoi i drug urok, a ? shot kato te gleam si dosta umna.. sichko znaesh, nali taka :D she si pisha kakto si iskam i nikoi ni6ty nemoe mi kae :P

Разбира се, че съм по-умна от теб. И никъде не съм ти казвала как да пишеш, попитах те просто дали се кефиш, че си глупава.
lo6o`ko7e, за малко да си повярваш.Ако сега не научите как се пише, чакайте по-късно да стане. Или искаш да дойде време, когато трябва да си търсиш работа, но те взимат само като чистачка и разни други такива престижни работи, защото не знаеш, че "не"-то се пише отделно от глаголите?

GaNgStAz
08-01-2007, 12:25
BaRaBa_GiRL, гордееш се, че пишеш и говориш като селянка? :-k

mai trqa mi predadesh nqkoi i drug urok, a ? shot kato te gleam si dosta umna.. sichko znaesh, nali taka :D she si pisha kakto si iskam i nikoi ni6ty nemoe mi kae :P

Разбира се, че съм по-умна от теб. И никъде не съм ти казвала как да пишеш, попитах те просто дали се кефиш, че си глупава.

oh, sry, zabraih che me poznaash idealno i znaesh kolko sym "glupava"... opredelqsh horata po ednoto pisane i to f saitove i takia neshta.. emi brau =D> - s tfa dokazvash oshte poeche kolko si "umna" :smt005

Th3MaN
08-01-2007, 12:37
И кво фалиш ли се, че нямаш проблеми? Е не се безпокой ще дойде и това време!

Аз хваля се, че не обръщам внимание на незначителните проблеми :) А след развода на нашите нямам друг проблем на главата:)

Радвам се за теб!

loshokote
08-01-2007, 12:37
BaRaBa_GiRL, гордееш се, че пишеш и говориш като селянка? :-k

mai trqa mi predadesh nqkoi i drug urok, a ? shot kato te gleam si dosta umna.. sichko znaesh, nali taka :D she si pisha kakto si iskam i nikoi ni6ty nemoe mi kae :P

Разбира се, че съм по-умна от теб. И никъде не съм ти казвала как да пишеш, попитах те просто дали се кефиш, че си глупава.
lo6o`ko7e, за малко да си повярваш.Ако сега не научите как се пише, чакайте по-късно да стане. Или искаш да дойде време, когато трябва да си търсиш работа, но те взимат само като чистачка и разни други такива престижни работи, защото не знаеш, че "не"-то се пише отделно от глаголите?

Тва кастинг за правопис ли е :-k Туй че тук пиша с грешки не значи че навсякъде пиша тъй. Ела ко искаш да ми видиш тетрадките, да видим дали ще намериш някоя грешка..... =;

kobrichka
08-01-2007, 14:44
Само мога да ти кажа да се радваш,защото в живота има приливи и отливи.Сега си на върха,а утре си на дъното,никога не си само на едното положение,затова радваи се докато можеш и най-важното оценяваи това което имаш.

`Death`Whore``
08-01-2007, 14:53
Нищо не е перфектно. При теб явно някой си затваря очите. Човек не може да не се кара с гаджето, приятелите и семейството. А това, че се обичате, не означава, че нямате проблеми. Но, разбира се, важното е да се обичат хората. :)

GaNgStAz
08-01-2007, 15:21
Тва кастинг за правопис ли е :-k Туй че тук пиша с грешки не значи че навсякъде пиша тъй. Ела ко искаш да ми видиш тетрадките, да видим дали ще намериш някоя грешка..... =;

mda.. tochno tfa imah f predvid, ama "umnite" hora, qfno zacepfat po bavno ot kolkoto predpolagah :-k ... zaebi

LGPz
08-01-2007, 15:22
Тва кастинг за правопис ли е :-k Туй че тук пиша с грешки не значи че навсякъде пиша тъй. Ела ко искаш да ми видиш тетрадките, да видим дали ще намериш някоя грешка..... =;
По приятно е като видиш грамотно написано мнение

/Колко грешки има в горното изречение?/

`Death`Whore``
08-01-2007, 15:23
Тва кастинг за правопис ли е :-k Туй че тук пиша с грешки не значи че навсякъде пиша тъй. Ела ко искаш да ми видиш тетрадките, да видим дали ще намериш някоя грешка..... =;
А защо в час пишеш без грешки? Там също пишеш бързо и по инерция...даже тук можеш да го поправяш. Ако имаш проблеми с правописа и се стремиш да ги поправиш, трябва постоянно и навсякъде да се замисляш за това. :)


По приятно е като видиш грамотно написано мнение

/Колко грешки има в горното изречение?/
Двечки - сравнителната степен и запетайката пред "като".

LaFee
08-01-2007, 15:27
И точката за край на изречението липсва. Значи грешките са три.

`Death`Whore``
08-01-2007, 15:30
И точката за край на изречението липсва. Значи грешките са три.
И мъжо често не пише точки накрая на постовете си...точката я пропуснах нарочно. :)

AFT
08-01-2007, 15:43
Тва кастинг за правопис ли е :-k Туй че тук пиша с грешки не значи че навсякъде пиша тъй. Ела ко искаш да ми видиш тетрадките, да видим дали ще намериш някоя грешка..... =;

mda.. tochno tfa imah f predvid, ama "umnite" hora, qfno zacepfat po bavno ot kolkoto predpolagah :-k ... zaebi

:-s Т'ва някаква шега ли е? Или наистина си глупава?! :-k

LaFee
08-01-2007, 15:43
Добре,добре. :D

LGPz
08-01-2007, 16:22
И точката за край на изречението липсва. Значи грешките са три.
И мъжо често не пише точки накрая на постовете си...точката я пропуснах нарочно. :)

Уловката беше в точката,но щом си я пропуснала нарочно... ;)

g071na7a
08-01-2007, 16:35
това ся кво е .. комплимент не е верно не мисля че си единствената и с тази тема бих казала че се хвалиш !

GaNgStAz
08-01-2007, 18:03
mda.. tochno tfa imah f predvid, ama "umnite" hora, qfno zacepfat po bavno ot kolkoto predpolagah :-k ... zaebi

:-s Т'ва някаква шега ли е? Или наистина си глупава?! :-k

emi ti kaji :) nali sichko znaesh, shto men pitash :smt005 :smt005 hah..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
08-01-2007, 22:07
Ei, hora, po-spokoino!! Vqrno, che pravopisa ima znachenie, no mislq, che tuk e mqsto, kudeto horata da spodelet problemite si, a ne da se zaqgdat... Mnogo se radvam, che ima i takiva bez , Bravo =D> ! No ima mnogo po-vagni neshta ot pravopisa..Ne gubete choveshkoto u sebe si. Obichaite se i ocenete istinskite i stoinostni neshta! A ne povurhnostnite.. :smt006

TreeHill
08-01-2007, 22:09
lo6o`ko7e радвай се на щастието си, защото нищо не е вечно и живота въобще не е песен ...

zmey
08-02-2007, 07:17
Usmihni se....utre shte bude po-losho :smt016 :twisted: :twisted:

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 07:48
lo6o`ko7e радвай се на щастието си, защото нищо не е вечно и живота въобще не е песен ...
Ти ще кажеш! Живота е песен!
Още от малки ви пея на всички,за да сте христиЕни.След това вие си пеете тъжни или весели песни. И най-накрая ви опявам всичките за едно "Довиждане" ... НЕ било песен.... :::

young_rich_famous
08-02-2007, 07:51
И те к'фо ... флууд а :smt005 :smt006

VeSinCe
08-02-2007, 08:17
Ем браво на тебе ний кво да ти кажем по тая тема не ми е ясно :smt017

Backfire
08-02-2007, 09:18
:smt091

iLoveChocolate
08-02-2007, 10:30
е блазе ти

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 10:50
Лошо коте...сладко котенце... много котки са навъдиха тука...

Th3MaN
08-02-2007, 12:12
Лошо коте...сладко котенце... много котки са навъдиха тука...


А имало проблем с бездомните кучета :smt005