PDA

View Full Version : НБУ



07-31-2007, 11:19
Ima li nqkoi koito e kandidatsval v nbu i iska tam da uchi.Da pishe kakvo:)Az sym za ikonomika:)

Kalia
08-03-2007, 18:07
Искам да попитам с какъв резултат може да се класираш на 2 или 3 класиране в НБУ за програмата Визуални изкуства,защото мин година не е имало второ класиране,възможно ли е и тази да няма :?

08-04-2007, 12:20
Хайде де някои може ли да ми отговоари :( Моля ви спешно е

Ice_Qween
08-04-2007, 17:43
Здрасти Kalia,
Човече какво говориш...Как няма да има второ класиране за визуалните...
Не ме плаши,че вчера си видях резултатите и ми се ревеше...Приета съм ама за второ желание 'Компютърни медийни технологии',а чесно казано ми се искаше визуални-графичен дизайн...Бих се изказала нецензурно по въпроса за преподавателката, която ни проведе изпитването ама айде...Все пак имаше много хора дето си бяха как и да ги погледнеш за художествената и заслужават да имат отлични оценки,но определено не мога да оценя моите на 4,още повече от една година се занимавам с сайтчета и реклама...Не че ме е яд,ама просто ми се учи тази специалност...
Надявам се че на второ ще падне малко бала.Все си мисля че Нбу за много хора е нещо като резервен вариант, ако не ги приемат в държавен ВУЗ...
Някои да каже нещо по въпроса,има ли шанс на второ да падне бала поне малко...
При тебе как е положението...

08-04-2007, 17:53
Здрасти Kalia,
Човече какво говориш...Как няма да има второ класиране за визуалните...
Не ме плаши,че вчера си видях резултатите и ми се ревеше...Приета съм ама за второ желание 'Компютърни медийни технологии',а чесно казано ми се искаше визуални-графичен дизайн...Бих се изказала нецензурно по въпроса за преподавателката, която ни проведе изпитването ама айде...Все пак имаше много хора дето си бяха как и да ги погледнеш за художествената и заслужават да имат отлични оценки,но определено не мога да оценя моите на 4,още повече от една година се занимавам с сайтчета и реклама...Не че ме е яд,ама просто ми се учи тази специалност...
Надявам се че на второ ще падне малко бала.Все си мисля че Нбу за много хора е нещо като резервен вариант, ако не ги приемат в държавен ВУЗ...
Някои да каже нещо по въпроса,има ли шанс на второ да падне бала поне малко...
При тебе как е положението...Ами как е ужасно е,аз се явих само на един тест и повече не...голяма патка съм изкарах 40т с които съм за никъде ](*,) иначе на самия спецялизиран имам 5.25 :? На теб колко ти е общия резултат,колко точки имаш??А иначе не че искам да те плаша ама доста хора се надяват приетите да се откажат и наистина може да няма 2-3 класиране и на мен ми се реве :( Аз съм Калия но забравих да се логна,извини ме

Kalia
08-04-2007, 17:58
Ако на оценяването ти е била тази русата старата,заедно с една млада пълничка...абсолютно те разбирам :x

Ice_Qween
08-04-2007, 18:25
Мда,русата и през цялото време говореше по телефона с детето си,за некви сокчета и дрешки...Абе,никво внимание!
Имам 61т на теста,и аз като тебе само веднъж се явих...
:(

Kalia
08-04-2007, 18:36
Да но поне имаш 61точки а аз с 40 съм аут :(

rubi
08-06-2007, 20:51
И аз кандидатствах там......И ме приеха на първо класиране неоелинистика......СУПЕР......п осле догодина ще запиша и икономика за 2ро висше :-D

belerofone
08-06-2007, 22:08
И аз кандидатствах там......И ме приеха на първо класиране неоелинистика......СУПЕР......п осле догодина ще запиша и икономика за 2ро висше :-D
Браво , това е Чужди езици и култури ....Много хубаво....Да питам само....понеже имам специално отношение към Гърция.....знаеш гръки и реши да пишеш тази специалност или.....

Иначе и аз кандидатсвах в НБУ....Но друго подразделение на Чужди езици и клутури.....

Atika
08-08-2007, 10:43
Хахх .. 30 стотни не ми достигат за архитектура .. а там 99% няма да има 2ро класиране .. но сама си го наших .. смятах се за прекалено добра и писах само най високите спрециалности .. късмет на всички !! :)

rubi
08-08-2007, 15:58
И аз кандидатствах там......И ме приеха на първо класиране неоелинистика......СУПЕР......п осле догодина ще запиша и икономика за 2ро висше :-D
Браво , това е Чужди езици и култури ....Много хубаво....Да питам само....понеже имам специално отношение към Гърция.....знаеш гръки и реши да пишеш тази специалност или.....

Иначе и аз кандидатсвах в НБУ....Но друго подразделение на Чужди езици и клутури.....

НЕ не знам гръцки....просто много ми харесва като език и с удоволствие ще го уча.....от 0-лата почвам...майка ми учи преди години и ме запали....

belerofone
08-08-2007, 16:12
И аз кандидатствах там......И ме приеха на първо класиране неоелинистика......СУПЕР......п осле догодина ще запиша и икономика за 2ро висше :-D
Браво , това е Чужди езици и култури ....Много хубаво....Да питам само....понеже имам специално отношение към Гърция.....знаеш гръки и реши да пишеш тази специалност или.....

Иначе и аз кандидатсвах в НБУ....Но друго подразделение на Чужди езици и клутури.....

НЕ не знам гръцки....просто много ми харесва като език и с удоволствие ще го уча.....от 0-лата почвам...майка ми учи преди години и ме запали....
Дано се видим по коридорите на НБУ макар да не знам как ще се разпознаем......

Успех с гръцкия.....

rubi
08-08-2007, 16:33
И аз кандидатствах там......И ме приеха на първо класиране неоелинистика......СУПЕР......п осле догодина ще запиша и икономика за 2ро висше :-D
Браво , това е Чужди езици и култури ....Много хубаво....Да питам само....понеже имам специално отношение към Гърция.....знаеш гръки и реши да пишеш тази специалност или.....

Иначе и аз кандидатсвах в НБУ....Но друго подразделение на Чужди езици и клутури.....

НЕ не знам гръцки....просто много ми харесва като език и с удоволствие ще го уча.....от 0-лата почвам...майка ми учи преди години и ме запали....
Дано се видим по коридорите на НБУ макар да не знам как ще се разпознаем......

Успех с гръцкия.....
Мерси....ти какво записа?Може да сме в някой курс заедно!!!Ако имаме желание ще се видим! :D

08-09-2007, 07:39
И аз кандидатствах там......И ме приеха на първо класиране неоелинистика......СУПЕР......п осле догодина ще запиша и икономика за 2ро висше :-D

zdrawei,men me prieha istoriq vtoriq semestyr 6te se mestq ikonomika :D

belerofone
08-09-2007, 16:07
И аз кандидатствах там......И ме приеха на първо класиране неоелинистика......СУПЕР......п осле догодина ще запиша и икономика за 2ро висше :-D

zdrawei,men me prieha istoriq vtoriq semestyr 6te se mestq ikonomika :D

Добре...Как ще се местиш така....изпити няма ли и после не трубва ли да си поне година за да се преместиш.....

08-09-2007, 16:37
ami ei taka trqbva da zavyrshish pyrviq semestyr s 5 i s molba se mestish:)

rubi
08-09-2007, 16:45
ami ei taka trqbva da zavyrshish pyrviq semestyr s 5 i s molba se mestish:)
дам....ама аз реших да не се местя ами да си остана с гръцкия и да запиша и икономика......хем език хем икономика :) иначе местенето става лесно първата година,защото учиш само тъпи общообразователни предмети :D

belerofone
08-09-2007, 19:07
ami ei taka trqbva da zavyrshish pyrviq semestyr s 5 i s molba se mestish:)

Добре тогава няма ли приравнителни изпити или нещо подобно.....Просто ми се вижда твърде лесно.....

08-10-2007, 06:48
ami ei taka trqbva da zavyrshish pyrviq semestyr s 5 i s molba se mestish:)

Добре тогава няма ли приравнителни изпити или нещо подобно.....Просто ми се вижда твърде лесно.....

Ne nqma nishto takova 100% prostoima mnogo hora koito ne sa zapoznati s tazi praktika.I az iskah gryzki no veche go nauchih:)

belerofone
08-10-2007, 13:57
ami ei taka trqbva da zavyrshish pyrviq semestyr s 5 i s molba se mestish:)

Добре тогава няма ли приравнителни изпити или нещо подобно.....Просто ми се вижда твърде лесно.....

Ne nqma nishto takova 100% prostoima mnogo hora koito ne sa zapoznati s tazi praktika.I az iskah gryzki no veche go nauchih:)

Ето , че малко по малко се запознаваме....

ВЪпрос...От колко време учиш гръцки и вече казваш , че си го научила...Аз го уча 4 година и не твърдя , че го говоря добре...предвид , че имам и роднини гърци с които си говорим често....

Поздрави...

aBeP4eTo
08-11-2007, 22:01
Хехе имате още една колежка в мое лице.
Чужди езици и култури записах аз. :P

rubi
08-11-2007, 22:09
Хехе имате още една колежка в мое лице.
Чужди езици и култури записах аз. :P

бравооо на тебе...какъв език :?: :D

aBeP4eTo
08-11-2007, 22:15
Ориенталистика.
А ние първата година не учим ли всички едно и също?
Всмисъл има ли някаква вероятност да сме в една група? :roll:

08-11-2007, 22:25
ami ei taka trqbva da zavyrshish pyrviq semestyr s 5 i s molba se mestish:)

Добре тогава няма ли приравнителни изпити или нещо подобно.....Просто ми се вижда твърде лесно.....

Ne nqma nishto takova 100% prostoima mnogo hora koito ne sa zapoznati s tazi praktika.I az iskah gryzki no veche go nauchih:)

Ето , че малко по малко се запознаваме....

ВЪпрос...От колко време учиш гръцки и вече казваш , че си го научила...Аз го уча 4 година и не твърдя , че го говоря

добре...предвид , че имам и роднини гърци с които си говорим често....

jivqh v gyrciq 1 godina i ne6to i nauchih da govorq i 4eta na men ne mi trqbva perfektrn nikade ne mi tyrsqt grycki!

Поздрави...

rubi
08-12-2007, 21:36
Ориенталистика.
А ние първата година не учим ли всички едно и също?
Всмисъл има ли някаква вероятност да сме в една група? :roll:
ами да има вероятност.... :D ти като се записва нали ти казват че еди кои си курсове са задължителни за специалността....и има такива които са свободноизбираеми....може да се засечем в свободноизбираемите ако сме писали едни и същи...а може и да се засечем бълг език,компютри или втори език...зависи от мн неща.... :D

krem4et0
08-13-2007, 08:37
Не съм запозната със структурата на частните ВУЗ-ове. Явно е като на запад-ходят се на часове с други групи и специалности. Ние пък си имаме група-12 и поток, съставен от 2-3 специалности. След 2-ри курс имаме само специални предмети и си караме само 2-те груупи Информатика на лекциите и по 1 група на упражненията. Много се американизирахме вече!!!!

tedddy
08-13-2007, 20:05
Ей Руби колежки сме и аз сам неоелинистика =;

rubi
08-13-2007, 20:25
Ей Руби колежки сме и аз сам неоелинистика =;

Еййййй супер...... :D

08-13-2007, 20:49
лол аз съм икономика 2 курс сега, мн колеги тука бе. я дайте някое скайпче

rubi
08-13-2007, 21:03
лол аз съм икономика 2 курс сега, мн колеги тука бе. я дайте някое скайпче
Еми регни се и ще ти го пратя на лична :D

Гостенин
08-14-2007, 08:31
Значи след Първият семестър може да се преместя така ли?От Антропологиоя примерно Икономика или Политически науки? 8-[

Phoenixheart
08-14-2007, 15:23
ето регнах се давайте скайповете

Phoenixheart
08-15-2007, 11:34
ае де давайте скайпчета

rubi
08-15-2007, 21:48
ае де давайте скайпчета
споко бе пич :D