PDA

View Full Version : kajete si mneieto



07-31-2007, 11:28
ami zna4i az haresvam edno mom4e koeto e na 23 a az sam na 15 znam 4e i to men me haresva oba4e kolko i da go haresvam vse pak mi e neudobno po golqm e ot men dosta i nz kakvo da pravq pls daite savet :)

GaNgStAz
07-31-2007, 11:30
и да тръгнете ше е най мноо за неколко седмици и то само за да те на*бе.. [-X

n_A_d_E_t_O
07-31-2007, 11:35
taka si e i da tragnete she bade za dve tri sedmici a i toi ve4e ne e malak nqma da iska ot teb samo pregradki i celuvki

Mementomori
07-31-2007, 11:37
Прекалено голяма разлика,това определено няма да е истинска и платонична любов!

yols
07-31-2007, 11:45
ami zna4i az haresvam edno mom4e koeto e na 23 a az sam na 15 znam 4e i to men me haresva oba4e kolko i da go haresvam vse pak mi e neudobno po golqm e ot men dosta i nz kakvo da pravq pls daite savet :)


Към тази тема безучастна не мога да остана ;) Ще те разочаровам с отговора си , но ще се опитам да ти помогна O:)
Нека помислим малко ... един 23 годишен какво може да иска от теб освен да те наебе ?! Банално , но факт ! Останете си само с харесването , все пак на света има 17834703174089274802917439081847091740 момчета , които са на твоята възраст , а защо не и по-големи ! Но над 18 годишни , за твоите 15 годинки , ми се струва малко абсурдно , че някой ще погледне на теб насериозно :)

sasha_90
07-31-2007, 11:45
Може пък момчето да се окаже свестен и да не те използва само за секс.Но и така да е пак няма да се получи.Голяма ви е разликата и имате различни интереси.

roskbbb
07-31-2007, 12:18
sasha_90 e mn prava ! :} vie sig. ste mn razlichni dori da ne go oseshtash...toi shte te obyrkva mn i ti nqma da znaesh kak dori da obshtyvash s nego tova nqma da dovede do nishty hubavo.. pak i momiche osyznai se ako toi ne iska samo sex a neshty seriozno .... ti si edva na 15 jivei si jivota .. horata ti go kazaha ima hilqda razlichni momcheta na tfoqta vyzrast s koito mojesh da se zanimavash ..

UmnoMace
07-31-2007, 12:23
от личен опит казвам, че 100% ще имате различия в интересите... а дали ще рискуваш - решаваш сама ;)

Котарана
07-31-2007, 12:38
Иска просто да се забавлява с теб 1-2 пъти в леглото и това ще е вашата "връзка"....

Phantom_91
07-31-2007, 13:06
Ne moga da se suglasq s ostanalite,koito kazvat che ako trugnete shte e samo za nqkolko sedmici,zashtoto toi nqma da se zadovoli samo s pregrudki i celuvki,a shte iska da te "nae*e".Sq,ne moje da go kajete prosto taka bez da poznavate momcheto,moje da e nqkakvo izkliuchenie.Tova che bolshinstvoto ot mujete biha postupili taka ne oznachava,che nqma i muje,koito sa sposobni na platonichna liubov.Kakto kazvat "Tova che ne vijdame neshto,ne znachi che to ne sushtestvuva!".Ako do sega ne ste videli takuv muj,za kakuvto za govorq ne znachi,che takiva ne sushtestvuvat.
Ti trqbva sama da precenish dali toi shte bude s teb,zaradi samata teb ili samo za da te "nae*e".

07-31-2007, 13:52
Аз лично съм ходила с толкова голямо момче и връзката ни продължи 10 месеца! Може и да не ви се вярва, но той нито веднъж не е искал да ме е*е! Мислех си, че е супер, всичко беше много добре. Но... след време ми стана много скучно с него и едва го търпях! Обаче не можех да го зарежа, защото си личеше, че ме обича! За мое огромно щастие всичко свърши един ден и след доста време разбрах, че докато е бил с мен, той е ходел и с друго момиче. Въпреки всичко, тогава ми беше доста кофти! Лично аз те съветвам да не започваш такава връзка, но все пак това е мое мнение. Може пък и нещо да излезе ако сте заедно.. кой знае. :)

eXuSe My FrEnCh
07-31-2007, 13:58
Ако просто искаш да си поредната наебана "бройка" за него,станете гаджета.Ако не искаш по-добре да си намериш някой,с когото имате еднакви интереси и няма да е с теб само за ебането :roll:

radito
07-31-2007, 14:10
Пффф тука само глупости чета във всяка тема. Неможете да гарантирате, че той я иска само за да я на*бе и затова връзката им ще трае 2 седмици. И от къде сте сигурни, че нямат общи интереси?? Мацка от личен опит ти казвам да опитате. :wink: Пък и не си малка, можеш сама да прецениш дали те иска само за единия секс или не...

xSaShEtOx
07-31-2007, 14:15
Abe i da i ne. T.e. az ne znam kuve toq, obache mojebi prosto naistina te haresva. Moqt suvet e da ne mu se davash nqkolko sedmici ili meseca ili ti tam kolkoto reshish, za da mojesh dobre da precenish dali naistina te iska, za da te na*be ili naistina ima chuvstva kum teb i namereniqta mu sa seriozni. :|

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 19:05
Може пък момчето да се окаже свестен и да не те използва само за секс.
Да, може да я ползва още и за да му пере чорапите, да му бърше гъзъ, да му готви храна, да му извежда кучето на разходка, да му мие чиниите и т.н.

BunnYY_f
07-31-2007, 22:08
Обаче не можех да го зарежа, защото си личеше, че ме обича! За мое огромно щастие всичко свърши един ден и след доста време разбрах, че докато е бил с мен, той е ходел и с друго момиче.
И каква е поуката от цялата тази история :-k Тоя я обичал, но докато ходи с нея, ходи и с няква друга! Нито веднъж не е искал секс, ми мн ясно че няма да иска, онази другата за кво е!И така..... верно че е на мода разликата в годините на днешната младеж и гаджетата им да е голяма, ама се замисли малко!

bloodranger
07-31-2007, 22:23
Прекалено голяма разлика,това определено няма да е истинска и платонична любов!
Pi4 ti vqrva6 li 4e v tva vreme ima nekoi det misli 4e o6te ima platini4na lubov :smt017

MajeStic
07-31-2007, 22:24
и да тръгнете ше е най мноо за неколко седмици и то само за да те на*бе.. [-X

А... аз нямаше да го обясня по-добре :Р

LP_girl_14
08-01-2007, 01:02
Не си струва мацка! МОмчетата на тия години (повечето,за да не ги поставям всички под общ знаменател) си търсят по-малки момичета,за да им пуснат,понеже ги мислят за по-наивни и че се лъжат по красиви думи.Разликаат ви е голяма,интересите предполагам също са ви различни,така че не тавай поредната дето се е хванала на капана " онзи батко ме обича"