PDA

View Full Version : NEIZDURJAM VE4E MOLQ VI POMOGNETE MI!!! ;(



07-31-2007, 11:31
hora kajete mi kakvo da pravq s gadjeto leko ni se zastydixa ot 2 meseca no se obi4ame o6te makar i malko.Dneska mi kazva 4e se celyval s biv6ata i osetil nqkakva trupka vika 4e nz nz kakvo da pravi misle pak da opita s biv6ata i e mn oburkan kakvo da napravq?Iskam si go :( molq vi savetvaite me kakvo da pravq iskam seriozni otgovori :(

GaNgStAz
07-31-2007, 11:39
:shock: ми малко е странно пича да ходи с теб и ф същото фреме да се целува с бифшата и да ти казва, че мисли пак да опита с нея... #-o
но щом си се решила, че си го искаш, въпреки станалото - по дууре поговорете сериозно и му обясни точно как се чуфстфаш, кажи му, че те боли мноо и че треа да избере една от дфете ви, шот тфа те съсипфа... се пак немое да продължавате така, а без разговор незнам как ше се оправите..

sasha_90
07-31-2007, 11:41
Как може да ходи с теб и в същото време да целува бившата?!Еми извинявай ама щом като изпитва тръпка към другата,с нея да си стои.Не мислиш ли?

07-31-2007, 11:48
kazax my 4e my pro6tavam i 4e moje da po4nem na 4isto i dvamata sme vi vinovni.Toi mi kaza 4e nz 6te pomisli i 6te govorim dove4era :( mn go obi4am naistina :( neiskam da se razdelqme :( :cry:

Mementomori
07-31-2007, 11:49
Това е много неприятно,тази изневяра е ужасна!Ако го искаш,му го кажи,помоли го да опитате отново,но ако иска другата,не се оставяй да бъдеш унижавана и да се целува с различни наляво и надясно,затова отстой себе си и се разделете!Ако не те оценява като личност,той губи!Успех,Мила!И не се оставяй да те правят на глупачка,която винаги е готова да прости и да бъде насреща!

GaNgStAz
07-31-2007, 11:59
тогава довечера дай сичко от себе си :) докажи му, че го обичаш толкоа мноо.. че оная не е никфа ф сравнение с теб.. че немоеш без него... сеш се ;] от тук нататък сичко си зависи само от теб мила, успех

07-31-2007, 11:59
neizdurjam xora ne mi se jivee ;( za6to jivota e tolkova nespravedliv be6e tolkova 4isto i prekrasno i neska kato mi go kaza tova....ISKAM DA YMRA :( :cry:

eXuSe My FrEnCh
07-31-2007, 12:13
Това е много неприятно,тази изневяра е ужасна!Ако го искаш,му го кажи,помоли го да опитате отново,но ако иска другата,не се оставяй да бъдеш унижавана и да се целува с различни наляво и надясно,затова отстой себе си и се разделете!Ако не те оценява като личност,той губи!Успех,Мила!И не се оставяй да те правят на глупачка,която винаги е готова да прости и да бъде насреща!

:-D \:D/ =D>

MaLkA FeQ
07-31-2007, 12:33
pogovorete si xybavo i ne se otkazvai nedei da pla4e6 za6toto sus salzi nestava ni6to budi silna i se bori za nego ;-)

07-31-2007, 13:55
Опитай се да го задържиш при теб, но ако все пак не те обича няма смисъл, защото после ще ти е още по-гадно! Но не се отчайвай, мисля че има някаква надежда :) Всичко зависи от теб! Успех мацко! :)

young_rich_famous
07-31-2007, 13:58
Умри бе ... има 123414213421 теми пъти ... пффф ... :roll:

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 19:01
Не мислиш ли?
Не, не мисли, защото е тъп.

ISKAM DA YMRA
Искам да ти помогна да умреш.