PDA

View Full Version : Идеи за гадни номерца :evil:



Мръсници!
07-31-2007, 13:22
Така... случая е такъв. С един приятел отиваме на море за няколко дена и той се изпусна, че ще ми направи някакъв номер. Е аз смятам да не изоставам от него и мисля да му направя няколко номерца :Р Като за начало мисля да му изсипа една кофа студена вода докато спи :smt015 :smt012

Давайте идеи за някой по-лекички и не толкова гадни номерца O:)

OtherDimension
07-31-2007, 13:24
на*би го

Disrespect
07-31-2007, 13:24
мм...скатай му телефона/ако има/ и като се усети че липсва му кажи да потърси в морето :>

HopeLesss
07-31-2007, 13:29
По лагерите едно време се правиха адските простотии, но не ти препоръчвам да прекаляваш, защото може да си развалиш почивката :wink: Може примерно да го съблчеш гол и да го намажеш с разни гримове или паста за зъби :wink: Това е по-безобидно...

Иначе на един лагер един приятел беше обръснал едната вежда на едно момче... Егати ужасната гледка :? Или пък други... уффф тва е много гадно :lol: бяха сложили едно лайно увито във вестник пред вратата на едни момичета и го бяха запалили... та... досещаш се, че момичетата трябваха да изгасят огъня и то като скочат отгоре му :lol: :lol: :lol:

Shadow_Walker
07-31-2007, 13:30
Намажи го с паста за зъби :lol:

Ето нещо интересно - в някои аптеки продават сероводород в някакви пакетчета... знам ли.Та пусни такова в неговата стая.Няма да се отмирише поне час.Когато бях на лагер правеха такива номера :-D

Disrespect
07-31-2007, 13:32
Или пък други... уффф тва е много гадно :lol: бяха сложили едно лайно увито във вестник пред вратата на едни момичета и го бяха запалили... та... досещаш се, че момичетата трябваха да изгасят огъня и то като скочат отгоре му :lol: :lol: :lol:

:shock:
...








..

:shock:





ГЕНИАЛНО!

07-31-2007, 13:35
E, тъй като ще сме в една стая няма как да стане да му сложа лайно пред вратата или да осмърдя стаята :-D Давайте хора... харесвате ми :twisted:

MostHated
07-31-2007, 13:46
сложи му някоя жаба или змия в леглото докато спи :smt005 или го намажи с нещо шибано

Jamalska
07-31-2007, 13:48
неска си лакирах половинката докато спеше...беше адски фън...ако успееш и да го гримираш някак си весело ще е забавно докато не се погледне в огледалото

07-31-2007, 13:51
Всичко това ще се записва на видео така че ... :Р Каквото и да е трябва да изглежда "добро" :twisted:

machoka
07-31-2007, 13:59
т. 11.