PDA

View Full Version : латексов глупак!!!



me4okosmonaft
07-31-2007, 12:57
значи отскоро сме едни полово активни младежи с моя човек,всичко прекрасно идеално и с любов.... и ето ти проблем,който не намерих из архива,а ми се струва че съм чела нещо подобно...но не същото

досего сме се любили(да,остаряла дума,но доста красива за този красив акт) без презерватив
поради глупавата причина
че не му стават
не говорим за неправилно поставяне или невежество
а просто е доста дебел и не става
проклетия капут не иска да премине и да спре нашиет притеснения
глупак
КАК НЯМА дА СТАВА Е, МУТАНТ ЛИ ЕЕЕ моя прияетл,не ми изглежда чак толкоав неземно надарен
е добре де,бая си е
ама 1 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
много се ядосвам
ние с него ли сме най-глюпавичките
и с ллубриканта пробвахме и тогава успя до половината
ама е кофти гледка да видиш как го пристяга и прерязва и буаа
и естесвено спадна :/ :roll:
моля ви се,ако има някой по-осведомен
единственото което ми осветлява дните
е надеждата че чеух че виталис имат по-голям размер
дюрекс,спортекс и лайфстайлс поне в пловдивските аптеки размер не предлагат,виталис не съм засичала даже....

та това е,ако някой знае,да каже
ако не-почвам аз със хаповете и тъй (:

мерси

07-31-2007, 17:11
значи отскоро сме едни полово активни младежи с моя човек,всичко прекрасно идеално и с любов.... и ето ти проблем,който не намерих из архива,а ми се струва че съм чела нещо подобно...но не същото

досего сме се любили(да,остаряла дума,но доста красива за този красив акт) без презерватив
поради глупавата причина
че не му стават
не говорим за неправилно поставяне или невежество
а просто е доста дебел и не става
проклетия капут не иска да премине и да спре нашиет притеснения
глупак
КАК НЯМА дА СТАВА Е, МУТАНТ ЛИ ЕЕЕ моя прияетл,не ми изглежда чак толкоав неземно надарен
е добре де,бая си е
ама 1 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
много се ядосвам
ние с него ли сме най-глюпавичките
и с ллубриканта пробвахме и тогава успя до половината
ама е кофти гледка да видиш как го пристяга и прерязва и буаа
и естесвено спадна :/ :roll:
моля ви се,ако има някой по-осведомен
единственото което ми осветлява дните
е надеждата че чеух че виталис имат по-голям размер
дюрекс,спортекс и лайфстайлс поне в пловдивските аптеки размер не предлагат,виталис не съм засичала даже....

та това е,ако някой знае,да каже
ако не-почвам аз със хаповете и тъй (:

мерси
Абе проблемът е във вашия телевизор. Виждал съм един чешит да си нанизва презерватив от 30ст. на главата като шапка докато му покрие носа. Предполагам, че фалосът на приятеля ти не е чак толкова дебел. Както и да е, имаше модели на спортекс дето бяха с размери, ама лично не ги препоръчвам.

07-31-2007, 19:45
Абе проблемът е във вашия телевизор. Виждал съм един чешит да си нанизва презерватив от 30ст. на главата като шапка докато му покрие носа. Предполагам, че фалосът на приятеля ти не е чак толкова дебел. Както и да е, имаше модели на спортекс дето бяха с размери, ама лично не ги препоръчвам.

Пробвай само на ръката си да го сложиш иии основата на презерватива да стигне до китката ти. След 10мин. махни презерватива и ще видиш какво се е случило с китката ти. По абсолютно същия начин стяга и на едно друго по-специално място, но там се усеща поне 100тина пъти по-неприятно от колкото на китката.

Имам същия проблем... Vitalis наистина имат размери, нооо аз просто не ползвам презервативи(не съм имал проблем, но не ти препоръчвам и ти да правиш като мен).