PDA

View Full Version : razkajete



07-31-2007, 13:25
kak stana parviq pat ?? koga kakvo stana parvo daite info PLS kef mi e da zn kade tidohte razkajete za parviq si sex kak be6e use6taneto ... :-)

marina star
07-31-2007, 14:36
mi az bqh na vila,kadeto edna priqtelka si praznuva6e rd,i ob6to vzeto se znae6e 4e 6te stane,6tot do togava sme i nqmali vazmojnost da go napravim
prejivqvaneto be6e mn hubavo,ne me bolq izob6to,samo deto s4upihme legloto i vsiki slu6aha udarite mu v stenata dokato go pravihme
kato za parvi pat be6e pove4e ot idealno,ne moga i da iskam da se be polu4ilo po-dobre

ista
07-31-2007, 15:27
със сегашния ми приятел, в тях. беше... смешно. по едно време вече се чудех кога ще свърши:D:D:D нищо не усетих като болка. е, беше си хубаво... малко се сдухах, когато го видях да вади кутийката с кондоми:D:D:D ама накрая сложи презерватива и... така=)) имаше си музика, приглушена светлина... всичко беше точно така както трябва;))

BeBsItO
07-31-2007, 16:53
moq be6e savsem skoro,taka da se kaje nova sam :mrgreen: mi mina dobre, boli ama ne e bolka za umirane....maqlko krav,zadaljitelno prezervativ i taka :) spored men dobre se polu4i

Dilian4enceto
07-31-2007, 16:55
Изопщо не го очаквах!Една вечер се бяхме събрали в сегашният ми приятел и всички двойки се бяха уединили в отделни стаи,както и ние и почнахма да се целуваме,той почна да ме съблича аз малко се здухах казах му да внимава той през цялото време ме успокояваше и всичко мина супер,савсем малко ме боля :D

bebito0o
07-31-2007, 18:04
в нас сичко беше на 6 нямаше болка и така...