PDA

View Full Version : Сериозен промлем



07-31-2007, 13:59
Дори и мама не знае за това.Днес ми дойде цикъла,но както обикновенно/впрочем има цикъл от 4 месеца/.Лошото е,че имам много силно кръвотечение,силни болки в корема и уринирам кръв.Никога не е било така,страх ме да кажа да мама,за да нея тревожа,защото все аз съм болна,все ми има нещо,дори и лекарите ме познават.Какво да правя,да ида ли на лекар?Ами ако е нещо сериозно?

kasiopea
07-31-2007, 14:05
Най-добре утре тичай при лекар,защото сигурно е сериозно и може да се поусложни положението.Не е зле да кажеш и на майка си,поне може да те поуспокои и посъветва за нещо.Успех!

BlueMushroom
07-31-2007, 14:08
spoko i pri men beshe taka samoche sas silni bolki v krusta.misle che e normalno.vse pak bolka v gurdite korema ili krusta losho nastroenie i dosta kruv e napulno normalno i vse pak ako se trevojish otidi na lekar

Rocko_perka
07-31-2007, 16:57
Болките и обилното течение са индивидуални и нормално ,но КАК ТАКА УРИНИРАШ КРЪВ ? :shock:

Gothique♫
07-31-2007, 17:18
Хъх струва ти си че уринираш кръв защото след като ти е силно течението и като се изпикаеш всичко дето излиза се смесва със урината,споко няма ти нищо напълно нормално е ;)

Presley
07-31-2007, 17:48
Имах подобен проблем преди време ,но беше доста по-сериоэно(Но аэ имам цикъл от повечко време).Та дойде ми-пърият ден окей,обаче от втория нататък ВОДОПАД. :-D Сега се смея,но тогава не ми беше смешно.Течеше като иэведро,трябваше да си сменям превръэката преэ 2-3 минути най-много.Не отидох на гинеколог,но и това эа сега не се е повторило.И въпреки всичко по-добре кажи на майка ти ,пък тя ще вэеме решение какво да правите.Не мисли,че ако не и кажеш е по-добре,эащото не е.Нормално е да се тревожи-майка ти е ,но и е длъжна да ти съзейство...ако ни тя,кой?Кажи и беэ притеснения,все пак това са абсолютни нормални проблеми эа едно момиче.А и имайки предвид ,че имаш цикъл от скоро ,може просто още да не ти се е нормалиэирало кръвотечението.Може би не е нещо сериоэно ,но все пак те съветвам да споделиш с майка ти.

kasiopea
08-02-2007, 11:30
Впрочем се сетих,че една моя приятелка имаше същия проблем.Звъннах й и тя каза,че това си е нормално,особено ако ти е дошло от скоро,както на нея.Говорила е с майка й и тя е казала,че е нормално.Следващият път може и да не се повтори.

08-02-2007, 13:09
Няма страшно! Проблемът въобще не е сериозен, говорим си за най-обикновени случки при менструация. ;) След няколко дни ще отмине.
На майка ти може да споменеш, но не правете от мухата слон. ;)

малко извън темата - споменаваш, че толкова често боледуваш, че докторите те познават - за реални болести ли става въпрос или се оказва, че нищо ти няма, а си си била въобразила? щото аз доста време си въобразявах, че съм болна от какво ли не и ако и при теб е така, може да е полезно да поговорим... :wink: