PDA

View Full Version : Za straha da trugnesh s naj-dobrata si priqtelka?



xSaShEtOx
07-31-2007, 14:02
Ami, eto q moqta istoriq, ot 4 godini se poznavam s edno momiche mnogo sladko, mnogo mi se iska da trugna s neq za da vidq dali shte se poluchi neshto, no tq e pochti tvurdo ubedena che ne e hubavo da trugne s men, zashtoto sme mn dobri priqteli ot godini. I taka, do skoro i az misleh taka no prosto ne izdurjam veche. Pls, pomognete! Imate li i vie takiva sluchai?

eXuSe My FrEnCh
07-31-2007, 14:06
Мда,точно в тоя момент съм влюбена в най-добрия ми приятел.Страх ме беше обаче да му кажа за чувствата ми,но вече съм твърдо решила довечера да му кажа!
Но това сега е без значение-покажи и че държиш на нея,че я обичаш,че може да разчита на теб и повярвай ми,дори и постепенно ще отвърне на чувствата ти. :-D
Успех! \:D/

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-31-2007, 14:11
Опитай.И да те отреже,поне ше знаеш,че си направил каквото трябва.Ако не те-поздравления :smt016

Kraken
07-31-2007, 14:16
А ти казал ли си й че искаш да тръгнете в смии отде знаеш че тя мисли че няа се получи нишу?

xSaShEtOx
07-31-2007, 14:17
Mi neq pr q e strah che ako trugnem i neshto se oburka moje posle izboshto da ne si progovorim, ne za drugo...

Kraken
07-31-2007, 14:27
Еми брато като тръгне на лошо скосваш ама казваш че искаш да си останете приятели и си я скъсал сега за да може да не се получи по-късно и да сте си толкова бесни че да не се погледнете поече аз го напраих след тва още време изпитвахме чувства ама ги преживяхме и аз и тя си фанахме др гадже и ся сме си приятели...

Ама да уточня че с нея не си бяхме най-добри приятели преди да тръгнем

nikolai4o0
07-31-2007, 15:38
ako iska6 da zadarji6 priqtelstvoto i ne tragvaite

GaNgStAz
07-31-2007, 15:58
еми осфен да поговорите мноо на сериозно ;] за друг начин не се сещам...

sasha_90
07-31-2007, 16:29
Колко познато... :-D

щастливката
07-31-2007, 18:57
Според мен не трябва да рушиш това приятелство.Защото ще срещнеш някоя друга за гадже,ама такава приятелка може да не срещнеш.А ако трагнете и после като скъсате рано или късно.....няма останете добри приятели както всички си обешават,нали знам сама.Не губи приятелството,но все пак е твой избора........

Dead`Paladin
07-31-2007, 21:18
love + friens = kiselo zele :-({|= :smt006 ne se zanimavam s takiva istorii kazvam ti go ot lichen opit :roll:

Girl_Forever
07-31-2007, 21:30
Аз да поддадох се на чуяставата си но моля те не го прави защото отначало ще ти е супер но после лека по лека ще стане точно ето така ... :smt007 :smt008 ... :-k :smt017 :( :? :smt014 ](*,) i nakraq... :smt018 така че по добре не .. послушай ме и няма да сажаляваш!Успех!

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 21:48
Колко познато... :-D
Естествено, нали и двамата сте идиоти.

08-01-2007, 00:36
Ами незнам какво да те посъветвам,защото и аз мсилех че не си струва да се преебава едно приятелство заради връзка,която незнаеш как ще се развия,но от 8 месеца и половина ходя с най-добрия си приятел инещата се развиват просто прекрасно \:D/ Така че преди всичко я питай какво изпитва към теб.Ако и двамата имате силни чувства еидн към друг ще е глупаво да ги жервате за да запазите приятелството.НО ако това,което тя изпитва към теб е чисто приятелство,останете си такива за сега ,пък..времето ще покаже O:)

LP_girl_14
08-01-2007, 00:37
Ами незнам какво да те посъветвам,защото и аз мсилех че не си струва да се преебава едно приятелство заради връзка,която незнаеш как ще се развия,но от 8 месеца и половина ходя с най-добрия си приятел инещата се развиват просто прекрасно \:D/ Така че преди всичко я питай какво изпитва към теб.Ако и двамата имате силни чувства еидн към друг ще е глупаво да ги жервате за да запазите приятелството.НО ако това,което тя изпитва към теб е чисто приятелство,останете си такива за сега ,пък..времето ще покаже O:)


Тва бях аз :mrgreen:

young_rich_famous
08-01-2007, 05:43
По-добре си трай ... огледай се за друго момиче, и започни да я зарибяваш ... ако тази твоя най-добра приятелка прояви някакъ знак на ревност тогава действай ... но иначе си кротувай ... не смесвай приятелството с любовта .. от личен опит го знам ... [-X Успех :smt006

mechtaq_za_teb
08-01-2007, 06:00
Bqh v sa6tata situaciq predi i tezi dni otnovo sam v takava sas sa6toto mom4e. :cry: I az ne iskam da razvalqm priqtelstvoto ni...i shte se naloji da mu go kaja.

LGPz
08-01-2007, 06:08
Ами незнам какво да те посъветвам,защото и аз мсилех че не си струва да се преебава едно приятелство заради връзка,която незнаеш как ще се развие

[-X НЕ-не-не.Няма да го обезкуражавате. ;) Пич,смело напред.Аз съм с тебе,защото ако бях на твое място,щях да действам.Просто й кажи,че ще си останете приятели каквото и да стане.

It's ShowTime! :smt066