PDA

View Full Version : Имате ли познати, които друсат...



KiLLeR_InSTiNkT
07-31-2007, 15:25
И ако имате - с какво са по-различни те според вас?
Според мен са си нормални полезни хора, само че някои прекаляват. Само не казвайте, че всички са боклуци и т.н., защото не е вярно...

IdiOtKa
07-31-2007, 15:32
ами с абсолютно нищо не са по различни, просто са си хора ! заслужават уважение , разбиране и всичко което заслужава всеки един човек !

theEXPLOITED
07-31-2007, 15:39
8) MNOOO QSNO 4E IMAM, VSI4KITE MI POZNATI DRUSAT.......to i az drusam ve4e 7-8 godinki stavat nemoo da kaja dali se razli4avame ot 'drugite' a dali sa bokluci ?Ami to ima i mnoo bokluci koito nikoga ne sa drusali t'va ne e garanciq....nali znae6 ti ako si si bokluk k'voto i da pravi6 si bokluk i t'va si e!

07-31-2007, 16:13
Всички са боклуци.

KiLLeR_InSTiNkT
07-31-2007, 16:20
Всъщност много хора, които не друсат са боклуци, защото мисълта им е приведена до това как да мачкат другите, с една дума - егоисти. Имам много познати, които друсат и мога да кажа, че повечето от тях са хора, на които мога да разчитам. Имам и много познати, които не друсат /някои от тях са пичове, а другите гледат само как да ме използват/. Различно е при всеки, но наистина нека не слагаме всички под общ знаменател. С това искам да кажа, че хората, които друсат не са по-малко хора от другите.
Надали някой с различно мислене ще ме разбере...

Seducti0n
07-31-2007, 16:33
Да имам приятели,които друсат.Съгласна съм,че не всички са боклуци.Наркотика не те променя като човек,просто ти дава едни нови и непознати до този момент хоризонти.Всяко нещо,с мярката си.Дразня се когато,хората се слагат под общ знаменател и без дори да познаваш даден човек,го категоризираш и то в отрицателен аспект.

IlLuSi0nS`
07-31-2007, 16:52
да друсат кфо? щото всичките ми приятели и познати пушат трева, шмъркат амф и земат бонбонки и т.н. ама познати закачени на херо нямам, а и не искам да имам.. изпадналите наркомани не са ми по вкуса..

KiLLeR_InSTiNkT
07-31-2007, 17:26
Да друсат амфети, кока и бонбони и да пушат козче *последните ги наричам тревоманчета, а не наркомани*. Не познавам хора, които се бодат *с хероин* и затова не мога да изкажа компетентно мнение за тях.

evil_lady_in_black
07-31-2007, 19:13
Почти всичките ми приятели се друсат . И чудо голямо . Сега няма да почна да им разправям колко било вредно и такива.Всеки прави това което предцени за добре.Имам един познат които е дилър и все пак е много точен човек ... :wink:

SunnyG
07-31-2007, 20:11
Имам много познати,които друсат,но с малка част от тях общувам нормално,защото повечето са затъпели,станали са по-бавни и не мислят за друго освен за това как да си намерят още.Но е вярно,че боклуци има навсякъде и дори са много повече тези,които не друсат.А тези,дето си мислят,че хората,които се дрогират не стават за нищо,са водени по-скоро от предразсъдъци,а не от опит.Те просто не контактуват с "наркомани",защото ги е страх,мислят,че едва ли не са престъпници и т.н.,абе сещате се...

Bubu
07-31-2007, 21:33
Да, имам... дори и приятелят ми употребява наркотици.
Мисля,че хората, които се друсат не са по различни от другите. Според мен наркотиците не ги провалят.. Това дали е боклук или не не го определят наркотиците. :-)

IlLuSi0nS`
08-01-2007, 10:37
ааа сега като уточни.. ами всичките ми приятели и познати го правят.. всъщност това си е едно малко общество, в което всеки употребява.. даже не общувам с хора, които не го правят.. даже не говоря с такива хора.. даже май и не се срещам с такива хора.. хахахха просто всичко се върти с и около хора, с които си друскаме заедно.. хахаха

П.П. е ест хора, които не употребяват и са покрай мен са родителите ми, продавача в магазина и хората, с които се разминавам по улиците.. аааа и бабичките на пейката пред входа.. хахаха

08-01-2007, 15:50
Abe specialno tiq narkomani kude az gi poznawam ne sa kato normalnite hora i nikak ne sa polezni...

theEXPLOITED
08-01-2007, 18:01
Abe specialno tiq narkomani kude az gi poznawam ne sa kato normalnite hora i nikak ne sa polezni...
ПОЛЕЗНИ ЗА КОГО?

Beyonce
08-01-2007, 18:10
az poznavam takiva det samo pu6at ganja do takiva na herc.vi4ko ima, sveta e pustur.

Seducti0n
08-01-2007, 19:10
Abe specialno tiq narkomani kude az gi poznawam ne sa kato normalnite hora i nikak ne sa polezni...хаха,това да не са плодове и зеленчуци да са полезни.Не си употребил правилно прилагателното мой човек,в друг контекст,можеше да е ок. :wink:

xSaShEtOx
08-02-2007, 09:24
Az poznavam. Obshto vzeto sa nqkvi gotini ama tva s trevata si e tehen problem. Az ne moga da im se mesq. Prosto te si precakvat budeshteto. Moje da zvuchi malko egoistichno, ama vse pak...

rakiQ
08-02-2007, 10:44
много от познатите ми друсат

Mimka_sweet
08-02-2007, 11:11
Имам....просто са някфи раздразнителни :|

08-02-2007, 11:17
pri men Vsi4ki moi poznati/priqteli se drusat...samo az ne, A i edna moq priqtelka.

08-03-2007, 14:04
Abe specialno tiq narkomani kude az gi poznawam ne sa kato normalnite hora i nikak ne sa polezni...
ПОЛЕЗНИ ЗА КОГО?

za nikoi. dori i za sebe si ne sa polezni... :roll: aide nedeite sega da mi oprawdawete hora koito kradat i razbiwat apartamenti...

theEXPLOITED
08-03-2007, 14:59
ама не вси4ки го правят.....

ivon
08-03-2007, 15:56
преди като бях ученичка цялата ми компания взимаше какви ли не работи....първо започнаха да пушат трева, после взеха някакви хапове да пият(паркизани, деазепами и др. подобни) по онова време не бяха разпространени амфетамините толкова масово, по едно време се бяха зарибили да дишат лепило, после някои минаха на хероин и после незнам какво стана, защото аз си продължих живота без тях :D за мое щастие....колкото до това какви хора бяха, немога да не кажа, че бяха страхотни, наистина много сме се забавлявали и подкрепяли, но когато започнаха с тъпия хероин нещата се промениха :(

iLoveChocolate
08-03-2007, 16:55
ами приятелите ми си попушват трева понякога,но рядко.
до наркотици мисля,че не се е стигало.
имам и един съученик,който друса

08-03-2007, 20:53
ама не вси4ки го правят.....

e, estestweno. prosto kazwam 4e tiq deto az poznawam go prawqt ( ne goworq za horata, koito pu6at treva).

b0Nb0n
08-03-2007, 22:40
i az imam priqteli deto drusat predi nqmah ama ot kakto drusam si4kite mi priqteli bez 3 ma drusat a priqtelite mi sa mnogo moga da kaja 4e tva dali si bokluk ili ne nezavisi ot narkoticite hora koito bqha bokluci predi da drusat kat po4naha da drusat stanaha o6te po golemi bokluci ima mnogo narkomani det sa bokluci no su6to ima i takiva deto ne sa poznavam sqkvi narkomani smisal i na herca i na kale i amf i na treva i na bonboni spred tqh ima bokluci ima i stoinosti hora za sebesi moga da kaja 4e ot kakto drusam sym po 4ovek ot predi neznam za6to taka se polu4i no predi bqh ne bokluk ama ot vreme na vreme bokluk sq sym po 4ove4en i imam pove4e lubov za razdavane ako me razbirate po dobre razbiram horata i sym po dobyr i po spokoen

Gadje
08-04-2007, 12:27
Gadjeto mi upotrbjava6e minalata godina heroin i tazi godina znam za vednaj. Ot izvestno vreme imam samnenija 4e otnovo vzema... Kak da razbera sas sigurnost? Kakvi priznaci?

XaMcTePKa
08-04-2007, 13:45
Ми,да, ужасно много от познатите ми друсат...
Едни 90% твърдо...
И кво?
В тия 90% има също толкова боклуци,колкото и в останалите 10%,пропорционално.
Когато някой е стойностен човек,наркотиците не могат да го направят боклук...Ако си е боклук,нито Господ,нито наркотиците могат да го спасят...


евала =D> тва е истината

08-04-2007, 17:48
mi tupi sa prikazvat gluposti i si se smeqt sami i se mislqt za zabavni osobeno pe6ligarite na po 15 spiral sum priqteli da ne mu s4upqt kofata na edin det prikazva6e nekvi gluposti!S edna duma debili ot klasa koito mislqt kak da se na6murkat napu6at i taka natatuk bokluci bokluci v sveta ne trqbvat po taq logika iznasilva4ite i pedofilite spored men sa mnogo po-malko nevinni za6toto tqxnoto e zabolqvane a narkomanite sami sa re6ili da budat takiva za tva boi do smurt

Vip_Kuchka
08-08-2007, 15:59
iam celiq kv e pulen s takiva i po4vat da izmirat edin po edin #-o ne sa po razli4no oba4e ot tqh ni6to ne stava 4estno kazano

bebence_ff
08-08-2007, 22:36
нямам отношения с такива хора и мисля, че е по добре

naMy4Ho_KoTe
08-09-2007, 00:10
Аз познавам хероинисти, лепилари, тревомани, абе всякакви такива. Не бих казала, че се боклуци. Има сред тях боклуци, но те са си такива по характер и дори да не друсаха - пак щяха да си бъдат такива.

Ходех 2 месеца с един хероинист(друсаше и екстази, голям тревоман). За мен той се беше едно нормално интелигентно момче. И до ден днешен пише невероятна поезия.

nymphetamine108
08-09-2007, 08:40
Gadjeto mi upotrbjava6e minalata godina heroin i tazi godina znam za vednaj. Ot izvestno vreme imam samnenija 4e otnovo vzema... Kak da razbera sas sigurnost? Kakvi priznaci?
Щом преди е била на хероин, начи и сега е. Още повече, че и тая година знаеш, че е зимала...Не се прави на глупак. Тъпо е да се самозаблуждаваш!

KiSs_mY_LiPs
08-09-2007, 12:25
Ami imam edin poznat koito drysa..veche pochti nqkade 10 godini..Veche se e pristrastil tolkova mnogo che zapochna da krade i neshtata koito e otkradnal gi prodava i s parite si kopyva droga :? a tova ne e nikak dobre [-X [-X I ne ne vsichki narkomani sa bolkyci.. :-)

Ice
08-09-2007, 15:48
Да имам такива приятели.С какво са по-различни от мен - с това че друсат, нищо друго :roll:

08-15-2007, 14:39
Моля ви,не казвайте,че наркотиците не те превръщат в боклук!Много е страшно,когато вече не знаеш кой си! Имам толкова много примери за това,как хората се сриват...благодарение на наркотиците!
Ще дам пример с едно момиче,което по принцип е супер интелигентно и добро...Но зад училището й намери "подходящите" хора и сега е в комуна,в Испания.И няма скоро да се върне...
Двамата ми братовчеди,които бяха прекрасни хора...Но,за съжаление,се зарибиха...започнаха да крадат от тях,за да си получават дозата.А ако нямаха пари да си платят ги пребиваха.Даже се беше случвало да бият и майка си.Изнесоха почти всичко от тях...преди година бяха в комуна,но излязоха и почнаха пак онези мизерии.Сега отново са в комуна и няма да се върнат скоро...
Един приятел,който започна с бонбонки,амфети и т.н...сестра му го намери умрял в една градинка...
Имам и много други примери,на които съм била свидедел!
Но най-лошото е,че освен,че преебваш живота си,преебваш живота и на другите около теб!

#Gravity Of Love#
08-16-2007, 10:04
Мда имам... до колкото разбрах е спрял.. ама кой го знае..

08-16-2007, 13:07
po-to4no imam li priqteli,koito NE drusat.i.......ne,po4ti nqmam takiva

Rofl4e
08-16-2007, 13:20
Да познавам хора който друсат и не смятам че с боклуци!

stefko89
08-17-2007, 00:50
mi tupi sa prikazvat gluposti i si se smeqt sami i se mislqt za zabavni osobeno pe6ligarite na po 15 spiral sum priqteli da ne mu s4upqt kofata na edin det prikazva6e nekvi gluposti!S edna duma debili ot klasa koito mislqt kak da se na6murkat napu6at i taka natatuk bokluci bokluci v sveta ne trqbvat po taq logika iznasilva4ite i pedofilite spored men sa mnogo po-malko nevinni za6toto tqxnoto e zabolqvane a narkomanite sami sa re6ili da budat takiva za tva boi do smurt debil si ti e :smt097

love_enrique
08-17-2007, 20:10
Да,за :? съжаление

NovemberRain
08-17-2007, 21:02
и на мене мн от приятелите ми друсат
и кво супер пичове са и може да се арзчита на тях
да се друсаш, да проваляш се но това не те прави по-нестйностен от другите
се пак секи сам за себе си решава какво да прави :-)

seksi_kote_f
08-18-2007, 10:10
ест че имам :smt010 ,те вече са престрастени и не мога да им помогна за съжаление :smt011 :smt010 Незнаят къде са крадат за да могат да си купуват наркотици :smt013 пълен ад е :smt012

_PuNk`PrInCeSs_
08-18-2007, 10:37
ммммисля 4е не :smt019

Amfetamin&Cocain
08-18-2007, 13:49
xhahahxa za men mai vaprosa e iam li poznati koito ne drusat :lol: \:D/

08-18-2007, 15:14
xhahahxa za men mai vaprosa e iam li poznati koito ne drusat :lol: \:D/

Бахти кефа, честно.... аз пък имам няколко кооито не се друсат и някакси повече ми харесват от тия които взимат..

Iviqna
08-18-2007, 23:56
imam
po-to4no IMAH ... po4ina predi mesec .. avtomobilna katastrofa,pak beshe nadrusan,beshe na 18...

Spox_
08-21-2007, 00:07
да 1.Много друса за съжаление иначе е пекан.

KiLLeR_InSTiNkT
08-31-2007, 10:35
Проблемът при някои е, че наистина не могат да се контролират..
Онзи ден един приятел си продаде джиесем-а, защото му казали, че ще има амфети. По дяволите, дразня се от това, че няма воля. Иначе е много готин човек.

meaning
08-31-2007, 15:53
Ако съчетаваш учението,развиване интелектуално с наркотиците,стойностен и печен човек си имаш интереси рисуване,музика,история примерно,няма как да си дупка колкото и да друсаш.Хора,само умните и силните хора не се поддават само на наркотиците.Това,че повечето са тъпи и слаби е само и единствено техен си проблем.Спорт учение му е майката нищо друго!
Иначе разбира се че имам познати друсалки и 80% от тях са пълна скръб само парти парти...20% от тях са супер умни,готини,красиви.Тук изцяло зависи от ЧОВЕКА.
Разбира се не общувам с хора на херца,все пак не се намирам в тази прослойка от обществото.
П.П. Повечето занемарени друсалки който познавам са на КОКАИН.Белото е голяма зарибявка,внимавайте.

edna ot mnogoto
08-31-2007, 21:13
Скъпи мои, които сте на страната на наркотиците и вие, които не сте - продължавайте в същия дух! Имайте си собствено мнение, правете собствен избор, правете вашите си грешки, но понякога се заслушвайте и изслушвайте чуждите мнения и съдби! Не се възгордявайте, че имате много голям опит и всичко вече знаете - защото една и съща грешка не се повтаря - дори при подобни обстоятелства!

Кърт Вонегът казва: "Искам да пристъпя до ръба, колкото е възможно по-близо, без да падна, там - на ръба си в състояние да видиш всякакви неща, иначе незабележими от вътрешността".

Ето това аз търсех, когато бях на 15 години и го намерих. Сега обаче се мъча да се върна към тая вътрешност - не толкова интересна, но най-благоприятната за живеене. И да не продължавам с философски разсъждения, а да си говоря направо.

От 11 години съм наркоманка, имам приятели наркомани, само употребяващи наркотици и неупотребяващи.

Минах през всички кръгове на ада - абстиненции, комуни, лечения, психиатри, психолози, хапчета, кражби, проституция, лъжи, побоища,арести, дела, загубих приятели - преносно и непреносно, колабирах много пъти, като последния миналата година едва не ме уби, но пък "само" ми увреди периферната нервна система и сега и това лекувам, имам хепатит С, ползвах мръсни спринцовки, правех секс без презерватив и прочие.

И аз почнах с тревица, амфетки - но яките - на кристали - розови и жълти от едно време, пластелини и ексове - всичко в зората на електронната музика и мега яките партита. После минах през модата на хаповете - бензодиазепини, барбитурати в комбинацията на алкохол, трева и стимуланти. Не знам как издържах. Дойде и времето на хероина - пушене, смъркане и венозно. Ама в началото беше чист и евтин, и нямах кризи. После започна ада. Но просто не ми се разказва подробно - ако някой го интересува нещо - ще му отговоря - ще му дам кординати на лекари и т.н.

Но искам да поясня на тези, които от други теми във форума казват - никога хероин, тези на хероин - те са зле, ни само си пафкаме и смъркаме - и сме добре. Сори - ама сте страшно заблудени - амфетът уврежда организма и мозъка много по-бързо от хероина, а ако си го биеш венозно - пак има свръх дози. Дрогата е шит, но я употребявам, защото съм зависима и нямам друг избор. Имам предвид, че съм на метадон /след неуспешни лечения с морфин и неговите "подобрения" МСТ и субститол/, и от време на време пуша трева, колкото да не се побъркам, ако ми се додруса. Поркам си по същата причина и това в съчетание с метадона - нямам думи. Сега се мъча да се лекувам от хепатита С, но знаете ли че ние - зависимите сме последната дупка на кавала - и не искат да ми отпуснат лекарства - а без тях - развиваш цироза, а после рак на черния дроб.

И след всички словоизлеяния - да ви поясня - в момента изглеждам супер, само който е в час с нещата, може да познае, че съм зависима. Сега зимата завършвам магистратура с над 5,50. Работя. Правя секс, излизам с приятели и всичко останало - НО СИ НОСЯ ПОСЛЕДСТВИЯТА. Повечето хора знаят за мен и въпреки, че сега съм добре, се отнасят зле с мен, някои ми нямат доверие, все още съм на лечение, с хепатит съм.

Но се боря! И ще го направя - ще спечеля тази битка с цената на всичко. Защото смятам да не съм пренебрегвана от това общество /колкото ограничено да е то и да не е по моя вкус/. Ще бъда част от него и ще знам нещата от "там - на ръба" - които само могат да ми помогнат в отношенията ми с хората. Искам да има и детенце - а как да стане - ако аз не съм добре - да гледам дете.

Не ставайте роби на съвремието и не се водете от неписаните, налагни от останалите правила. Знайте, че дрогата убива.

Благодаря ви за търпението да прочетете това толкова дълго словоизлеяние - което и мен вече ми писна да го пиша!

KiLLeR_InSTiNkT
09-06-2007, 15:58
edna ot mnogoto, радвам се, че поне има хора, които не се предават и въпреки целият този ад продължават напред и се борят!

FiRe_LaDy
09-06-2007, 20:09
Да имам!Момчето,което обичах се друса.И не намирам да е по -различен с нещо от другите.

BaiboCo
09-07-2007, 00:35
Вчера се видях с един страхотен човек...Мееега големия пич. :-)
Дразнех се,защото е невероятна личнност, а беше ебати копелето, щото няколко години пушеше хероин...И го бях отписала тотално..
И вчера го видях- сияещ и щастлив, прекрасен, усмихнат, припкащ и подскачащ...Не приличаше на това,което бях свикнала да гледам.
Каза,че от два месеца не е пушил.Изобщо.Изобщичко. :-)
И наистина беше адски щастлив. И ми стана много хубаво и мило...
Защото той вече беше станал от тези, "които могат да се контролират". :-)
Направо...баси якото...
Сори, че трябва да го кажа, но като ти чета постовете, абсолютно всички ми звучат все едно си ги писала друсана ( то май верно си е така). И ако мое ме светни - ако пушиш 1-2 години ХЕРОИН, можеш ли просто да спреш без изобщо никакви последствия за организма, там абсистенции и какво ли не. Не ми се вярва, честно...

caRamelO_cHicA
09-07-2007, 12:56
Хъм не познавам но шмаме един съсед на 28 години който го виждам всеки ден да пуши херойн.Иначе е приятен човек за компания става

09-07-2007, 18:17
Питайте колко познати ми останаха които да НЕ друсат.... Честно казано - няколко. Трагично е!

PaRty'GirL
09-09-2007, 02:02
da imam no ne gi delq po nikakav na4in za6toto 4ovek kato si e bokluk dali 6e drusa ili ne nqma zna4enie
no ima i mn inteligenti i gotini horica koito drusat
vseki si re6ava sam vse pak

познавач
09-09-2007, 02:29
da imam no ne gi delq po nikakav na4in za6toto 4ovek kato si e bokluk dali 6e drusa ili ne nqma zna4enie
no ima i mn inteligenti i gotini horica koito drusat
vseki si re6ava sam vse pak

Е то т'ва е! =D> И аз слушам блек, дет и грайндкор, ама кво има супер много металисти дето са ебахти и смотаните кретени :roll: , еднакво на това има пичове дето са чалгари и рапери. Така де. :Д

etnies
09-14-2007, 17:19
ИМАТЕ ЛИ ПОЗНАТИ КОИТО НЕ ДРУСАТ щеше да е по- актуалната тема. То вече кой ли не друса нищо ново... :smt019

DEviL_BG
09-14-2007, 17:33
Не познавам и не ми трябва !! =;

VerryBerry
09-14-2007, 17:49
ne,nqmam

mad_doggy123
09-14-2007, 20:20
Сори, че трябва да го кажа, но като ти чета постовете, абсолютно всички ми звучат все едно си ги писала друсана ( то май верно си е така). И ако мое ме светни - ако пушиш 1-2 години ХЕРОИН, можеш ли просто да спреш без изобщо никакви последствия за организма, там абсистенции и какво ли не. Не ми се вярва, честно...

Той "спира" от година и половина....
И е минал през всички тези последствия, включително и 14 дни в лудница, на затворен режим...
Писах този пост толкова щастлива, именно защото знам,че ако наистина вече е спрял напълно е постигнал почти невъзможното.
И не, не се друсам е така, просто за да седна на рс и да пиша надрусана... напуканото време си го оползотворявам по-пълноценно... a puk az iam 4ustvoto 4e s postovete koito pishesh gi pishesh pove4e za sebe si ot kolkoto za drugite nali da si kaesh mnenieto sqkash se opitvash da ubedish sebe si 4e vupreki gadnite neshta udovolstvieto koeto ispitvash ot heroina si zaslujava

avirex
09-27-2007, 20:39
НЕ НЯМАМ

caRamelO_cHicA
09-27-2007, 21:27
Доста са познати ми който друсат и какво не виждам разлика в тях нормални хора са си много добри приятели.Можеш да говориш с тях

teenkopele
09-27-2007, 21:43
Да, имам.

petet
09-28-2007, 02:08
да

HouseSoul
09-28-2007, 13:20
Хехе всичките ми познати може ги видите в PartyStars-a или в Perfekten ;) Те не друсат, хич, хич ... :lol: :lol: :lol:

ThankYouVeryMuch
09-28-2007, 13:44
Много съдържателна тема.
За жалост, колегата по-горе е прав. По-добре щеше да бъде темата да е "познавате ли хора, които не се друсат".
Баси, аз познавам само един човек който не се друса в момента. Това съм аз. Майната му на всякакви хероини, кодеини и марии. Защо ви е да се друсате, че е модерно сега, модерно е! Ама модерно ли е и да живееш по-кратко, а ?

HouseSoul
09-28-2007, 14:44
Ко било модерно??? Проповядвай си религията другаде ;) Остай младежите да си кривят мутричките :lol: Много ми е яко да ги гледкам, особено надран :lol: :lol: :lol: :lol: мухаха

ЕPu
09-28-2007, 18:23
имам да, един от най-близките ми приятели редовно друса амфети :?
на този етап наркотиците не влияят на личността му, абсолютно нормален е...

пък и той си е избрал да прави така, нямам правото да му се бъркам :roll:

glezan4e
09-29-2007, 15:23
imam...mi kfo da vi kaja .. s kfo sa po-razli4ni.. prosto sa kato vs drusani ...

rowzz
09-29-2007, 21:21
Ми,да, ужасно много от познатите ми друсат...
Едни 90% твърдо...
И кво?
В тия 90% има също толкова боклуци,колкото и в останалите 10%,пропорционално.
Когато някой е стойностен човек,наркотиците не могат да го направят боклук...Ако си е боклук,нито Господ,нито наркотиците могат да го спасят...
вярно е.. но е кофти да гледаш как някои който си възприемал като приятел затъва пред очите ти без да можеш да му помогнеш..

Wrathchild
09-29-2007, 23:00
Ми ... имам приятел, който друса...
Пълноценен човек както всички останали. Дава си сметка, че не му е розово положението, въпросът е, че волята му не успява да издържи за да спре. Но иначе ако не знаеш,че е такъв няма и да предположиш...
Не е зомбирало създание, което като не е друсано мисли само как да се надруса...

136179
09-29-2007, 23:20
ми ъ ..да ама никой не казва че винаги са били .. те просто стават боклуци ... и тва е мн жалко ... по-различни са с това че са зависими ..