PDA

View Full Version : При Гинеколог...Помощ!!!



07-31-2007, 15:21
Здравейте!!! Имам един много голям проблем...имам доста силно бяло течение и смятам да отида на преглед при гинеколог.работата е там,че ще ми е за пръв път и малко ме е страх...някои може ли да ми обяни как горе-долу протича? :roll: Освен това при мъж или жена е по-добре?
Има и друго малко пролемче...аз ще отида с майка си на прегледа..но ако не искам да й казва нещо от прегледа той били запазил тайната или е длъжен да я съобщи на родителя? :( Моля ви помощ!!!

velizar
07-31-2007, 15:39
немога да ти кажа как ще протече но мога да ти кажа да не се притесняваш както при мъж така и при жена еднакво е а доколкото до пазенето в тайна бади сигурна че ако го/я помолиш няма да каже нищо.

07-31-2007, 15:55
немога да ти кажа как ще протече но мога да ти кажа да не се притесняваш както при мъж така и при жена еднакво е а доколкото до пазенето в тайна бади сигурна че ако го/я помолиш няма да каже нищо.
Благодаря ти много!!! :wink:

alkobalko
08-01-2007, 07:05
Не трябва да се притесняваш, това е лекар. В самият преглед няма нищо страшно. Ти на колко си? Ако си малка, майка ти има право да поиска да присъства на прегледа или да научи как е протекъл. Така, че ако не си девствена и не искаш да го разбере, по-добре отиди без нея. Защото ако си непълнолетна лекарят е длъжен да съобщи резултатите на родителя.

krem4et0
08-01-2007, 09:03
Много боли като ти взема секрет. Аз едва не припаднах от болка :(

krem4et0
08-01-2007, 09:07
Сериозно-вземаха ми секрет за изследване пред време. Съвсем не бах девствена, но вагината ме болеше сума ти време после. Малко моята е чувствителна де :lol: