PDA

View Full Version : otmu6tenieto na friziora :/



07-31-2007, 15:50
uff problema mi e sledniq-izpitah otmu6tenieto na friziora...predi kosata mi be6e do ramenete,sega e nad tqh,skusena e s okolo 6-7 sm,a v krai6tata e prekaleno iztanena.Nqkoi moje li da mi kaje kvo da napravq za da stimuliram rasteja i da se sgusti:?

Exothermic
07-31-2007, 15:51
хининовата вода помага за растежа,има 1000000000000 такива теми

sladku_bebzi
08-01-2007, 08:30
Поредната такава тема...
От разните препарати косата започва да цъфти :!:

SlAdKa_YsMiVkA
08-06-2007, 18:26
Хммм...Отмъщението на фризьора...Звучи ми много познато.Преди няколко години си смених фризьорката.И после година-две не бях ходила при нея.Обаче един път тръгвах на море,пък новата ми фризьорка нямаше свободни часове.И искам-неискам,трябваше да ида пак при старата.И като ме видя(там не беше с предварително записване) тая само ми вика:оооо,нещо спря да идваш при мене!-и се ухили.И аз с панически страх седнах на стола,и тя като се развихрииииииииии...Явно доста се беше ядосала че вече не ходя при нея.Не си представяйте какъв беше резултата от подстрижката,че ще получите инфаркт...или пък огромен пристъп на смях :D Но като чуя "отмъщението на фризьора" и за тва се сещам.

Пък по твойто проблемче,ако още не си си го решила де,пробвай с тривитаминол.Аз не съм го ползвала,но всички са доволни от резултата.Поразрови се из форума-ще намериш една такава темичка.Много е изчерпателна,така че ще се справиш!успех с новата прическа :)

JuS7^YourS
08-06-2007, 20:29
ползвай кристали, те подхранват краищата и забавят или дори предотвратяват цъфтежа. А дължината до 3-4 месеца ще си е пак същата :), отмъщението не е било кой знае колко сериозно :wink: