PDA

View Full Version : Който може да помага...



07-31-2007, 15:51
zdr ot odavna imam ne6to sinio okolo ednata gyrda pri zyrnoto.Misleh 4e e ne6to ot nqkakva vena naprimer ako e po izpyknala no onzi den gadjeto mi kato me stisna useti ne6to malko,kato bili4ka daje i po malko i kato se pribrah poiskah da razbera kakvo e. Kato go stisnah ot edna pyp4ica na gyrdata mi zapo4na da te4e nqkakva te4nos -jyltenikava, ako nqkoi znae kvo e tva da kaje 6toto me e strah ot lekari

Exothermic
07-31-2007, 16:04
От поста ти не разбрах това образувание под или върху кожата на гърдата ти ли е?Боляло ли те е до сега?Най-добре отиди при
личният си лекар да те прегледа ,и ако е нужно да те препрати към спезиалист!

thefreak
07-31-2007, 16:07
Е кой ли не го е страх от лекари.
Те са кръвожадни чудовища....
Но ето едно прозрение.... ние не сме лекари, нито гадатели.

Exothermic
07-31-2007, 16:34
няма нищо страшно лично мен ме прегледаха на ехограф ,и прегледа не трая повече от 5-10 минутки целия.
Отиваш казваш си пробема ,преглеждат те и готово.Даже и за срама забравяш!

07-31-2007, 19:28
em pod kojata e.nz mn ma e sram za takiva raoti ne sam bila na lekar. A i kato kaja na maika tq 6 zemi da sa pretisnqa...abe ujas,nz dali e stra6no ili ne 6toto do sq ne ma e bolqlo a i sled kato razbrah za tva i go "opipah" hubavi4ko pak ne ma boli no me pla6i :shock:

Exothermic
07-31-2007, 19:38
отиди на лекар,с това шега не бива,а
иначе може и да си въобръзяваш ,ако си се наплашила.
Като отидеш при лекаря съвсем забравяш какво е това срам,
поради притеснението да не ти има нещо,по-добре отиди,че
иначе мн ще се измъчваш псифически и е кофти

08-01-2007, 12:50
am mai tva trqa da napraq prikaah s mama i mi zapisa 4as.Mersi vse pak :D

Ангелика
08-01-2007, 19:29
Значи доколкото те разбрах и аз имам подобен проблем- около зърната на гърдите имам нещо- как да го нарека нз, може би като пъпчици, само че не червени, а просто като издутинки, и от тях ми тече някаква течност при стискане. От тези издутинки ми растат косъмчета, де, но това доколкото знам се случва при доста момичета. След прегледа ако можеш сподели какво ти каза лекаря. Късмет :)