PDA

View Full Version : Моля, помогнете ми!!! ;(



Milenichka
07-31-2007, 16:15
Zdraveite!Iskam da vi spodelq edin moi problem, koito ot dosta vreme mi teji na dushata.Znachi s moqta nai-dobra priqtelka se pozvame oshte ot malki(7 godishni) .Bqhme nerazdelni kadeto beshe tq tam bqh i az ..vsichki mnogo ni se vyzhishtqvaha ..Koito i da popitash vseki kazvashe che sme primer za edno istinsko priqtelstvo ..no v jivota vsichko hubavo ima i svoq krai.Problemite ni zapochnaha minalata godina Septemvri mesec tq se poznavashe s edno momche ot sysedniq kvartal s techenie na vremeto i az se zaponah(za koeto iskrenno syjelqvam).Edin den toi i prizna che izpitva po silni chuvstva kym men i togava razbrah che tq ne go obicha kato priqtel ,a kato neshto poveche.Kazah i che ne iskam da q boli i shte go zareja zaradi neq ,no tq kaza che sled kato pomislila dobre osyznala che ne go obucha ..uvi izlygala me e ..Az mnogo silno se vlibih v nego napravo hlytnah do ushi i bqh zabravila za vsichko i za vsichki dori za priqtelkata mi ,koqto beshe s men tolkova dylgo vreme ..Vyprosnoto momche me zarqza i az se osyznah izvinih i se i potyrsih pak neinoto priqtelstvo ,no nego veche go nqmashe ..Neshtata ne vyrvqha zapochnahme da stavame vse po studeni edna kym druga stignahme do takyv moment v koito dori sprqhme da se tyrsim ..Men lichno adski mnogo me boli,zashtoto se nalga s neq da prekarvam po 8-9 chasa vseki den(na rabotata) i tova bezrazlichie,koeto proqvqva kym men napravo me ubiva ..Obicham q i mnogo dyrja na neq proklinam miga v koito se zapiznah s tova momchee .. :smt010 :smt010 Govorili sme nqkolko pyti i sme se mychili da si vyrnem priqtestvoto ,no qvno ne mojem ...Ako na nqkoi mu se e sluchilo neshto podobno molq da mi dadde syvet kak da postypqq da se otkaja li ili da prodylja da se borq.Az mnogo dyrja na neq ne iskam da q zagubq zaradi :smt010 :smt010

GIRL-4E
07-31-2007, 17:09
Скъпа, много добре разбирам проблема ти! Познавам се с едно момиче откакто сме родени! В един вход живеем! Бяхме неразделни, всеки ден едната беше на гости на другата, постоянно излизахме и т.н.... Но нещо се случи, не беше заради момче! Беше заради майка й, която е абсолютна злобарка! Нищо не бях направила, нито приятелката ми, но обстоятелствата бяха такива, така се случи! Сега дори не се поздравяваме! Безброй пъти съм мислила да й кажа нещо, но си казвах: "щом тя не може и аз няма да го направя!" Сега си плащам за това!
Та моята идея е да намериш начин да й кажеш, че наистина държиш на нея, но да е нещо, което много да я впечатли и да й покаже, че съжаляваш повече отколкото си мисли! Напиши писмо с няколко страници: "Съжалявам!" и го пъхни под вратата й, пиши й еднакви смс-и... нещо такова! Ти ще решиш! Но я накарай да се замисли колко ценно е приятелството ви! Направи го и заради мен! :smt010

Presley
07-31-2007, 18:19
Ами грешката е твоя,но все пак всеки греши.Аэ вярвам ,че всеки эаслужава втори шанс (колкото и глупаво да эвучи),но эа съжаление явно не всички са на това мнение.Не се предавай.Говори с нея отново и отново,обясни и ме найстина съжаляваш и че е много важна эа теб...предполагам ,че все някога ще се раэмекне и ще ти прости.Дано тоэи момент настъпи скоро.

П.П:Преди време ми се случи нещо подобно,но эа съжаление иэгубих приятелката си эавинаги ..

Като споменах эа себе си се сетих да добавя още нещо..
Ако недай си боже и с теб стане така (много се надявам да не стане),все пак се поучи от грешката си.Аэ се поучих и то доста добре,вэех си мнооого ценна поука.Въэполэвай се и ти....много е жалко ,но эа да поправим недостатъците си ,първо трябва да ги осъэнаем чреэ ред грешки и раэочарования... :smt012

sasha_90
07-31-2007, 20:08
Нали знаеш"Приятелството(истинското) е по силно,докато момчетата идват и си отиват".....И аз на нейно място бих спряла да те търся...Но пък след като държиш на нея,продължи да се бориш.Повтаряй й че момчето е било грешка и искаш 2 шанс,дано ти прости.Но недей да ставаш прекалено нахална.
Успех.

Milenichka
08-01-2007, 13:06
Vijte sega vie ne ste me razbrali pravilno kogato az razbrah che tq obicha tova momche bqh gotova da go zareja,ta az izpitvah samo simpatiq kym nego,no tq mi kaza che ne go obicha prosto bilo vremeno i iskala az da byda shtasliva s nego..Znam che i az imam vina,no trqbvashe li da me lyje,nemojeshe li prosto da mi kaje istinata.Kogato ima edin problem vinagi i dvamata imat po malka chast vina (pone az taka mislq )Opitvala sym se da govorq s neq i tq kazva che dyrji na men,no neshtata mejdu nas ne se poluchavat prosto neshtata ne sa takiva kakvito bqha ..Tq zapochna da izliza s drugi hora men prosto me zarqza vqrno i az ne q tyrsq gorda sym kazvam si "kato tq ne me tyrsi zashto az da q tyrsq?"ponasqm bolkata,no prosto na momenti bolkata e neopisuemaa i neznam kak da se sparavqq ..

nPoCTo_He_CbM_A3_f
08-12-2007, 17:28
i na men mi se sluchi da si razvalq priqtelstvoto zarad glupost.I to s moqta the best fr :cry: I sq pak si razvalih fr(dano da ne sym prava) s chovek koito e prosto super vajen za men.No nishto ne moje se napravi za jalost prosto opitai se da pogovorite moje bi shte stane nz i dano uspeete da si vyzvyrnite starite otnosheniq

Sweet__baby
08-12-2007, 17:55
Ами миличка разбирам те..но това казва ли се истинска приятелка като те е излъгала и то точно за това....Може би си е променила мнението за теб след изминатите години.
Поговори с нея и й кажи всичко - дано се разберете!
Успех! :smt006 :smt016