PDA

View Full Version : Бихте ли простили изневярата?



frozenrose
07-31-2007, 17:12
Дано не се случва,но ако все пак се случи как бихте реагирали?Ще се размине само със забележка или скандал,или направо слагате края?:?: Е,вие сте! :P

GaNgStAz
07-31-2007, 17:16
Дано не се случва,но ако все пак се случи как бихте реагирали?Ще се размине само със забележка или скандал,или направо слагате края?:?: Е,вие сте! :P

zavisi kfa e iznevqrata.. se pak ako sym s nqkoi, tfa she reche che sym vliubena f nego ili che go obicham.. ;] se pak zavisi, no po princip celufka bih prostila, no sex - ne, kolkoto i da go obicham she mi e super shit.. i dori i da mu prosta, vinagi she si iam edno na um i she mi e adski kofti... ;]

Presley
07-31-2007, 17:28
Ами ако найстина обичам човека и естествено той наистина съжарлява эа постъпката си -да,може би бих простила.

П.П:Имаше такава тема

koalka
07-31-2007, 17:34
Не знам дали бих простила изневяра, това не мога да гарантирам, но мога да гарантирам, че само със забележка няма да се размине.

bloodranger
07-31-2007, 18:00
spored mene ako 4ovek pro6tava iznevqra ima dve pri4ini za tva ednata e 4e e idiot i/ili nekav vmania4en/a po drugiq a vtorata e 4e samiqt pro6tava6t e izneveril nqkoga(guzna savest)

ninsy
07-31-2007, 18:11
не бих простила по простата причина че после доверието няма да го има.. и да ме обеждава че няма други ааз няма да вярвам.. и смисъла от връзката се губи .

Котарана
07-31-2007, 18:13
Зависи много от това дали той сам ще ми каже и ще съжалява за това или аз ще науча от някъде другаде.При първия случай съм склонна да простя само един единствен път, при втория много ще се замисля...

sasha_90
07-31-2007, 18:14
Честно казано съм много ревнива и трудно прощавам.

loshokote
07-31-2007, 18:21
Приятелят ми много ме обича и няма шанс да ми изневери, но ако някоя к**ва му се хвърли, лошо за нея, пък на него мога единствено да му с разсърдя

AFT
07-31-2007, 18:28
Бихте ли простили изневярата?

Не.

djuki
07-31-2007, 19:19
Ами нз...това е нещото на което никога не съм можела да отговора точно . Зависи от човека и ккава е била изневярата . Какви са били чувствата ми ако много го обичам и изневярата наистина е била грешка и той успее да ме убеди в това ще му простя , но сигурно нещата няма да са като преди . Иначе може би не бих простила !

Dark_Angel_F
07-31-2007, 19:31
Бих простила само ако го обичам много , но само веднъж....

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-31-2007, 19:33
Веднъж простих.Повече не бих!

Th3MaN
07-31-2007, 19:34
При мен директно ще значи край. Едва ли съм способен да проста такова нещо.

DejaVu31
07-31-2007, 19:36
Няма да простя и да забравя,но ако наистина го обичам ще мога да го преглътна и да продължа.Мога да дам 2-ри шанс,но никога трети.

mysi
07-31-2007, 19:36
Ако има любов,ако е достатъчно голямо и силно чувството,за да се възвърне доверието,бих простила...Но винаги щв си остане едно аум,което не говори добре [-X

LP_girl_14
07-31-2007, 19:37
Не,изневяра не бих простила!Просто не мога да възприема даобичаш даден човек,пък да му изневеряваш.Мразя да изневерявам,мразя да ми изневеряват!

mechtaq_za_teb
07-31-2007, 19:44
Ne !

MajeStic
07-31-2007, 19:50
Разбира се, че не \:D/ Курвите или курварите у лево. Това да дойде и да ми се извинява и да ми казва колко ме обича... хуу бе ти, ако ме обичаше нямаше да го направиш :roll: Това е моето мнение... всичкия мухал на боклука и това е :-& Целувала се с друг, спала с друг... е какво имам аз което той няма? Какво съм опитвал аз, което той не е :roll: Изневярата е признах, че нещата не вървят и няма да тръгнат. BB

sladko_dete
07-31-2007, 22:07
Аз пък противно на всички гласувах за "да" ... не съм от ревнивите, на 17 съм и мисля, че е малко рано за някакви много сериозни обвързвания, сега е времето когато трябва да си поживеем, а не да си усложняваме живота ... И аз съм изневерявала, изневерявали са ми, е и? Човек прави грешки, кой е казал че веднъж като се сгреши и опрощение няма???

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 22:09
Обичам я толкова много, че веднага бих й простила, ако се опита да ми изневери. Лошото е, че не може.
Винаги съм се чудила как да я изкарам от огледалото, тя е толкова красива и интелигентна...

BunnYY_f
07-31-2007, 22:11
Ми ако е само целувка първия път прощавам, и има ли втори път просто зарязвам без обяснения, а ако е секс никога няма да простя!

MajeStic
07-31-2007, 22:12
Аз пък противно на всички гласувах за "да" ... не съм от ревнивите, на 17 съм и мисля, че е малко рано за някакви много сериозни обвързвания, сега е времето когато трябва да си поживеем, а не да си усложняваме живота ... И аз съм изневерявала, изневерявали са ми, е и? Човек прави грешки, кой е казал че веднъж като се сгреши и опрощение няма???

Еми и аз съм 17 и ще живее живота, който си е избрала. С мен или с много... не може първо с мен после с много и после пак с мен... е трябва да съм много тъп, за да я върна. За каквато и да е изневяра пак ще подчертая... ако тя ме обича няма да го направи това на първо място. Щом го е направила ме има за бройка и вместо да продължава да трупа бройката, тя трупа цифри на мен. Чиба със се колибата :smt016

PoisoNGirL
08-01-2007, 00:18
AKo trqbva da si spodelq purvata reakciq po vuprosa..shte kaja ne nma da prosto ne znam si kakvo.No kato se zamislq vseki se napiva primerno i ne znae kakvo pravi...Ako posle sujalqva zashto da ne prostq.Ako go obicham i toi men..zashto ne.Vsichko se proshtava stiga da e pridrujeno s iskreno izvinenie i sujalenie...
p.s.govorim za celuvka.. za sex veche shte mi doide malko v poveche...

kalpazanka
08-01-2007, 07:18
Не :!: (освен ако не съм напълно заслепена)

alkobalko
08-01-2007, 07:21
Никога не бих простила, точно защото го обичам толкова много. След такова нещо чувствата никога няма да са същите, нито доверието. Това просто е началото на края и няма да има смисъл да продължаваме след това.

MajeStic
08-01-2007, 07:27
Добре бе... има много интересни хора... ами хубаво аз пък никога не съм изневерявал...? Което поне в това отношение ще значи, че съм сериозен... ако тя или той го направи това значи обратното на сериозен. Грешки... всеки си има главата на рамене и може да помисли малко преди да нарпави нещо.

LGPz
08-01-2007, 07:28
всеки си има рамене на главата и може да помисли малко преди да нарпави нещо.
:D :D :D :D :D :D :D

По темата: НЕ!

MajeStic
08-01-2007, 07:31
всеки си има рамене на главата и може да помисли малко преди да нарпави нещо.
:D :D :D :D :D :D :D

По темата: НЕ!

Важното в случая е главата :-D

xSaShEtOx
08-01-2007, 09:12
не бих простила по простата причина че после доверието няма да го има.. и да ме обеждава че няма други ааз няма да вярвам.. и смисъла от връзката се губи . Az puk bih i prostila ako me ubedi che e bilo greshak. Inache kraj. [-(

GaNgStAz
08-01-2007, 10:23
spored mene ako 4ovek pro6tava iznevqra ima dve pri4ini za tva ednata e 4e e idiot i/ili nekav vmania4en/a po drugiq a vtorata e 4e samiqt pro6tava6t e izneveril nqkoga(guzna savest)

a ne mislish li, che ako chovek prosti iznevqra, go prai shoto obicha choveka koito mu e izneveril i prosto e gotof da mu prosti za takoa ne6ty.. (se pak zavisi ot iznevqrata de) ?

MajeStic
08-01-2007, 10:26
не бих простила по простата причина че после доверието няма да го има.. и да ме обеждава че няма други ааз няма да вярвам.. и смисъла от връзката се губи . Az puk bih i prostila ako me ubedi che e bilo greshak. Inache kraj. [-(

И като нямаш доверие вече каква ще е тази връзка? Тя казва излизам с нашите на пазар и ти започваш да се съмняваш...

frozenrose
08-01-2007, 10:49
Pepe Rey написа:
ninsy написа:
не бих простила по простата причина че после доверието няма да го има.. и да ме обеждава че няма други ааз няма да вярвам.. и смисъла от връзката се губи .
Az puk bih i prostila ako me ubedi che e bilo greshak. Inache kraj.


И като нямаш доверие вече каква ще е тази връзка? Тя казва излизам с нашите на пазар и ти започваш да се съмняваш...
То при ревнивите съмнението винаги го има,независимо дали са им изневерявали някога или не! :roll: Просто ако изневярата се повтори или още по-лошо се потрети е нормално да сложиш края.. :? Но един път може да се преживее стига да е искрено извинението и да разбереш че половинката ти наистина съжалява :-) Ти казваш,че всеки има глава да мисли,но е истина и че всеки прави грешки и това не значи че е глупак или курва/р [-X Но ако изневярата е навик,тогава е съвсем друго :!:

MajeStic
08-01-2007, 10:54
Pepe Rey написа:
ninsy написа:
не бих простила по простата причина че после доверието няма да го има.. и да ме обеждава че няма други ааз няма да вярвам.. и смисъла от връзката се губи .
Az puk bih i prostila ako me ubedi che e bilo greshak. Inache kraj.


И като нямаш доверие вече каква ще е тази връзка? Тя казва излизам с нашите на пазар и ти започваш да се съмняваш...
То при ревнивите съмнението винаги го има,независимо дали са им изневерявали някога или не! :roll: Просто ако изневярата се повтори или още по-лошо се потрети е нормално да сложиш края.. :? Но един път може да се преживее стига да е искрено извинението и да разбереш че половинката ти наистина съжалява :-) Ти казваш,че всеки има глава да мисли,но е истина и че всеки прави грешки и това не значи че е глупак или курва/р [-X Но ако изневярата е навик,тогава е съвсем друго :!:

Според мен е редно още от първия път всичко да приключи от тази гледна точка, че следващ път, ако направи така вече ще знае какво е... а не да ми се лигави, обичкам те не искам да те изгубя да и простя, да си загубя времето с заблудата, че мога да и имам пак доверие, и след време като отиде при друго момче пак да му изневери и да се мазни за прошка... един приятел, които... хм понякога се вслушвам в съветите му каза:
"Извинението е второ нахалство"

В този случай това си е и нахалство и загуба на време.

frozenrose
08-01-2007, 11:37
Според мен е редно още от първия път всичко да приключи от тази гледна точка, че следващ път, ако направи така вече ще знае какво е... а не да ми се лигави, обичкам те не искам да те изгубя да и простя, да си загубя времето с заблудата, че мога да и имам пак доверие, и след време като отиде при друго момче пак да му изневери и да се мазни за прошка... един приятел, които... хм понякога се вслушвам в съветите му каза:
"Извинението е второ нахалство"

В този случай това си е и нахалство и загуба на време.
Аз говорех за искрено извинение а не за лигавене и "обичкам те"(това нз защо ама ми звучи тъпо,думата е "Обичам те")така че в такъв случай и аз едва ли бих простила...И недей толкова да ги мислиш"като отиде при друго момче..."тя ако е лека мацка и веднага да я зарежеш пак ще ходи при друг :wink: А има и друго-ако е спала с друг според мен наистина няма прошка! =; Но ако е целувка...придружена с искрено извинение не с лигавене....защо мислиш не мога да разбера че е задължително да се повтори :smt017 Може да простиш и пак да бъдеш щастлив с човека до теб :P

MajeStic
08-01-2007, 11:45
Но ако е целувка...придружена с искрено извинение не с лигавене....защо мислиш не мога да разбера че е задължително да се повтори :smt017 Може да простиш и пак да бъдеш щастлив с човека до теб :P

Можеш да й простиш и да бъдеш пак щастлив без нужната вяра и доверие... откъде знаеш... следващия път може да скрие от теб. Просто никаква гаранция, че няма да го направи пак. Грешката е направена и се учиш от нея, но все пак тя вече е направена. Мойто мнение и това е от мен по тази тема :)

kobrichka
08-01-2007, 14:59
Не не бих простила.Ако наистина държи на мен,няма да ми изневери,а щом го е направил да хваща пътя.

MeTaL4eTo`f
08-01-2007, 15:33
Ами....гласувах за последното ... значи,случи ми се веднъж гаджето да ми изневери,разбира се аз ПОЛУДЯХ и му казах край,но като се замислих малко как би бил живота ми без него,при условие,че много го обичам и,че знам,че и аз съм грешала и всеки заслужава втори шанс .... поисках пак да се съберем .... е,не стана,но все пак пробвах какво ли не,за да си го върна ....... ( като се замисля,даже и извинение не получих :-k )

BrokenInnocence
08-01-2007, 15:44
Никога не бих простила, точно защото го обичам толкова много. След такова нещо чувствата никога няма да са същите, нито доверието. Това просто е началото на края и няма да има смисъл да продължаваме след това.

^Brutal^fight
08-01-2007, 15:44
Да, защото самата аз съм изневерявала. Но, разбира се, важен е случаят.

hoseto_
08-01-2007, 19:17
spored mene ako 4ovek pro6tava iznevqra ima dve pri4ini za tva ednata e 4e e idiot i/ili nekav vmania4en/a po drugiq a vtorata e 4e samiqt pro6tava6t e izneveril nqkoga(guzna savest)
=D> =D> =D>

zubi
08-01-2007, 22:14
що пък не .. всеки има право на втори шанс :)

`Death`Whore``
08-01-2007, 22:15
Ако ви се случи веднъж и не простите, значи или сте тъпи, или не обичате. Лошо е, ако се прави системно...но обичта прощава.

Ice
08-01-2007, 22:43
Ако ви се случи веднъж и не простите, значи или сте тъпи, или не обичате. Лошо е, ако се прави системно...но обичта прощава.
Съгласна съм.

GaNgStAz
08-02-2007, 11:44
Ако ви се случи веднъж и не простите, значи или сте тъпи, или не обичате. Лошо е, ако се прави системно...но обичта прощава.
Съгласна съм.

i az.

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 11:45
Обичта прощава,аз - НЕ!

frozenrose
08-02-2007, 12:09
Обичта прощава,аз - НЕ! Защото не си обичал,за това не прощаваш! [-X

Na^PoPa^RaSoTo
08-02-2007, 12:10
Като се замисля ... Наистина бих дал 2-ри .... АБЕ Я НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙТЕ С ГЛ. .... ТРЯБВА ДА СЪМ СИЛЕН ... :D

girl_in_black
08-02-2007, 12:24
Ми изпадала съм в подобна ситуация.Той е бил на почивка с приятели, много алкохол, не помни нищо, но му казали, че някаква му е правила свирка.Разказа ми самия той за случилото се после. Простих му разбира се, не ми направи впечатление дори.

MayKyTy
08-02-2007, 13:14
Не бих простила, защото дори най безобидна изневяра от рода на целувка, означава че на него нашата връзка му е доскучала .......

frozenrose
08-02-2007, 16:39
Не бих простила, защото дори най безобидна изневяра от рода на целувка, означава че на него нашата връзка му е доскучала .......



Не е задължително да означава това [-X Веднъж се случи така,че изневерих на приятеля ми макар че ни най-малко не ми беше омръзнал,защото той се държеше студено и имах чувството,че аз съм му омръзнала :? В случая изневярата помогна за връзката ни,защото аз си възвърнах увереността че някой ме желае а той някакси си оправи държанието... :-) Ако не бях му изневерила сигурно щяхме да се разделим,защото ми беше супергадно от държанието му и щях да го скъсам :roll:

sea_of_SHIT
08-02-2007, 16:43
emi ako toi spi s nqkoq druga nai dobre e na otite6 pri neq i da i iznasili6 s vibrator 6te vidi6 kak nema da moje da ti izneverqva 6toto 6te ste si 3ka

sherry
08-02-2007, 17:08
Ако го обичам много силно, ако знам, че и той ме обича и се разкайва за грешката си, може да простя. Но сигурно повече никога няма да му имам доверие, нещата няма да са както преди.

g071na7a
08-02-2007, 18:25
mnou qsno znachi toi moje da mi izneverqva a az tai kato mnogo go obicham da mu se natiskam .. toi she si napravi ebasi vpechetlenieto za mene ,,. po dobre mu podari edna kotiq bonboni mersi Mm.. D:

koalka
08-02-2007, 19:02
`Death`Whore`` е права...

Обаче чувствата определено няма да са същите, поне аз така го усещам и се познавам.

CvEtI`KiSs
08-02-2007, 19:04
Зависи :) ако прекалено много го обичам бих му простила...обаче ако се повтори...го режа веднага :) а ако не ми пука за него и ми изневери директно му бия шута :)

FiRe_LaDy
08-02-2007, 19:53
edva li bih prostila iznevqra dori da e i edna celuvka... vse pak si e iznevqra.NO! ako go obicham i dyrja na nego i e bilo nelepa greshka bih mogla i da prostq....

di4e
09-02-2007, 18:01
abe ako go obi4a6 prosti mu no ako go povtori napravo go zarqzvai :(

alkobalko
09-02-2007, 18:05
Може и да не съм права, че ни бох простила, но продължавам да съм на същото мнение.
Има ли смисъл да простя, но да загубя доверие в него? Защо да бъда с човек и да се съмнявам постоянно дали не е с друга? След изневяра се губи доверие, уважение, честност, всичко чисто и прекрасно в една връзка. Дори и обичта се променя и вече не е същата.

H8_mE
09-02-2007, 19:02
Oh samo kato si predstavq i se zadu6avam!Ami az...naistina zavisi kakva e iznevqrata!No vuv vseki slu4ai bih ostanala mnogo obidena!Abe ne ne ne !Sega kato si predstavq ne mislq,4e 6te moga da prostq,ujast!No moje bi ,ako nedai se Boje se slu4i 6te sum na drugo mnenie!AMA NE NE MOGA NE NE NE NE NE NE NE! :smt011 :smt011

LoveHim
09-02-2007, 20:32
Аз съм на мнение, че ако нещо стане веднъж ще се повтори и потети, така че не бих.

girl88
09-02-2007, 21:03
ako toi doide pri men i kaje 4e mi e izneveril i se razkaiva za storiloto se bih mu prostila ,no ako go povtori ili po lo6oto ako go sbaram-nikoga

TreeHill
09-02-2007, 21:49
зависи от много неща...но мисля ,че не бих простил.

SeXy^BaBy
09-02-2007, 21:51
Зависи от човека...и от това дали съжалява за това..обаче ако много го харесвам бих простила с уговорката че втори път няма да простя

LoVe_RuSlAn
09-02-2007, 22:02
az ve4e edin pyt q prostih :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

evilkaAaAa
09-02-2007, 23:06
по принцип зависи, но не искам да знам.. :-#

rihannka
09-03-2007, 09:54
za mene iznevqra e kakto celuvka taka i sexa...ne moga da prostq za celuvka a za sex ne..ako shte proshtavam shte prostq kakvoto i da e...nz dali moga da prostq iznevqra..nqkoga si mislq che moga zashtoto acki mnogo si obicham moito pate,no ot dr stana nz ..i da mu prostq ve4e nishto nqma da e sashototo...nadqvam se da ne mi se sluchi tva zashototo zaradi iznevqra pr mi e zagubil momi4e i se e zaklel pred sebe si che nqma da napravi otnovo zashototo ve4e znae kakvo shte zagubi..takache se nadqvam tazi mu kletva da go darji veren a i lubovta mu kam men est :lol:

Phoenixheart
09-03-2007, 10:32
тъпото на хората е че ако се измъкнат веднъж с нещо си мислят че могат да го повторят

drozila
09-04-2007, 12:45
zavisi neot iznevqrata ot broq

lyly_lili
09-04-2007, 12:49
Бих простила само ако го обичам много , но само веднъж....

:smt045 :smt045

Erica
09-04-2007, 13:21
Това е много относително.
При мен преди време се случи следното - първо приятелят ми ми изневери- простих му...и не се разделихме...след време обаче така се завъртяха нещата,че и аз му изневерих...макар и много трудно той успя да ми прости...но в началото ми натякваше много.Съответно неговата изневяра не се помнеше,ама моята...Но до някъде мога да твърдя,че нас изневярата ни сплоти...НО с помоща на други фактори,за които не ми се говори се разделихме...

Та мисълта ми е следната,всичко си е до човека...до характера...и както много пъти съм казвала - Въпрос на гледна точка!

monityY
09-04-2007, 13:24
НЕ,стига да е станало неволно,някоя да му се е нахвърлила,той да е бил пиян,тогава може би,ина4е НЕ :|

09-05-2007, 11:28
Ф НИКАКАВ СЛУЧАЙ :smt018 [-X КОЙТО ГО НАПРАВИ ЖЕДНЪЖ МОЖЕ ПАК ДА ГО НАПРАВИ.. :evil: :!:

stealthyGirl
09-05-2007, 11:31
не бих простила по простата причина че после доверието няма да го има.. и да ме обеждава че няма други ааз няма да вярвам.. и смисъла от връзката се губи .+1 :smt009

Like the wind`
09-05-2007, 11:33
Не бих простила,колкото и да обичам.Не мога да си позволя да се унижа по този начин първо пред себе си,а после и пред него.Освен това,когато покажеш на един човек,че номерът му минава,нищо не му пречи да го повтори и даже потрети.Да не говорим за загубата на доверие и как после винаги ще си вадите кирливите ризи при най-малкия спор.Изобщо за мен има ли изневяра-връзката е приключила.

_Blue Light_
09-05-2007, 12:53
Досега не ми се е налагало, но мисля, че бих простила. Не трябва, но може би бих.... :roll:

Octofunk
09-05-2007, 13:58
Никога не бих простил! Няма никаква значение дали е била пияна, надрусана или каквото и да е. Каквито и да са ми чувствата, след такова нещо се слага край.

258
07-05-2008, 20:05
Изневяра => The end 8)

Len4etyYyy
07-05-2008, 20:32
Bih prostila,ako obicham dostatachno silno dadeniq chovek..Lichno za men sexa ne e iznevqra..ako estestveno samata iznevqra se sastoi samo v sex.. :-o

MoonAngel
07-05-2008, 20:45
Не. Един път случи ли се, ще се повтори, а може би и потрети.

huligankata
07-05-2008, 20:49
Незнам - това е един от въпросите , на които не бих могла да дам отговор ако нещата не са ми се случили. Така мога да мисля доста неща, но когато го усетиш на гърба си всичко е коренно различно - чувството, мислите. Мисля че ще ми е доста трудно да простя, но няма да е невъзможно ако го обичам наистина страшно много. И не не е нужно да се случи веднъж и да се повтори задължително - всеки прави грешки и трябва да му се даде шанс да ги поправи. Но случи ли се повече от веднъж то наистина ще си се повтаря винаги.

barbie_94
07-05-2008, 21:47
не

gPa3HuTeJl
07-05-2008, 21:49
Епа.. xAXhAHxxax

Ако аз изневеря тре'а да ми се прощава... иначе просто забравя за случая..показвам и вратата и т'ва е..

Sigrina
07-05-2008, 22:02
Точно, просто и ясно: НЕ :!: :!: :!:

Pliok0019
07-05-2008, 22:05
Да. Всеки може да сгреши.

NaNa_SladuRana
07-05-2008, 22:26
Изневяра-може би
Лъжа-НИКОГА

Всичко зависи от човека и чувствата.Принципно не,но на бившия бих простила всичко :cry: .Все пак трябва да си велик човек ,за да извадиш ножа,забит ти от близак човек,с достойнство :)

extazytu
07-06-2008, 06:08
Хммми сега си викам че не бих,но случили се и застана ли пред да сам с него или да несам хмммм тогава ще е съвсем различно има различни видове изневяра.....чесно казано с човека които сам сега не бих могъл някога да се раздела така че при изневяра може би бих простил въпреки че ще е МНОГО ТРУДНО но след изневярата връзката ще е мн крехка и само 1 глупост и може да се стигне до краи .

Така че предпочитам никога да не заставам пред въпроса да проста или не
:oops: :o

NightGuardian
07-06-2008, 06:11
Преди си мислех ,че мога!
Но сега усъзнах ,че никога няма да мога да простя изневяра. :-o

BeautifulWorld
07-06-2008, 07:10
Много зависи от много неща. Първа изневяра най-вероятно бих простила, но ако се повтори - не. И ако е било само една целувка, една нощ съм по-сколнна да простя, отколкото ако е цяла странична връзка - това вече не може да се обясни с напиване или някакво временно настроение, което може и да не се повтори. Както някой беше казал, "правя разлика между изневяра и невярност. Изневярата се отнася до тялото, а неверността - до душата."

Al3ksandra
07-06-2008, 07:16
Гласувах с да, защото ако имам приятел които не само аз обичам, но и той мен..дори да се случи изневяра... под формата на физически контакт, както е най-често.. бих му я простила, за което се надявам че ще сии вземе поука :) ... общо взето няма да е прятно но пък защо да не му дам още 1 шанс... които ако пак прецака, аз ще го оставя :?

sladkish_14
07-06-2008, 07:50
Много зависи каква ще е изневярата :( Аз гласувах,че ако го обичам много ще простя и е така.В момента имам приятел от 1 година и 3 месеца и не съжалявам,че преди време му простих (преди доста време беше).Помислих върху думите му и реших,че понякога човек се оплита,и той самия не знае какво прави,пък и всеки има право на 2-и шанс,той получи своя,и не се е провалил. :grin: Не съжалявам,общо взето-бих простила!Но ако е секс или нещо по-сериозно - НЕ!!

sunshineee
07-07-2008, 08:07
ами аз не бих простила а дори ако простя то с връзката ще е свършено т.е няма да има никакво доверие и т.н ;-)

babity
07-07-2008, 08:12
Незнам дали съм писала и преди в темата... но в момента не бих простила. И не става дума само за изневяра. В момента не бих направила нито един компромис за никого!

love_enrique
07-07-2008, 11:38
Предполагам,че не но"Никога не казвай никога"

LaDy_DaQnA
07-07-2008, 14:38
ako toi si priznae a ne da go razbera ot drug bih prostila oba4e da go 4uq ot dr....trudna rabota

eLeinS
07-07-2008, 15:04
Абе всички не прощавате..или прощавате веднъж..или кулминацията..Вашия приятел ниииииикога не би ви изневерил..айде бе.. ;/
Но като ви бодне меца у гъзеца (извинявам се за израза) прощавате, от немай накъде..
Аз незнам колко пъти съм го правила..3 или 4 пъти простих за неща видени от мен, пък колко ли още не съм видяла, но и за тях съм простила.. ;]
И не го правя защото е човешко да се греши, и велико да се прощава..просто не очаквам, че може да имам верен човек до себе си..пък и това което немога да дам (секс) предпочитам да го намери при някоя к*рва за една нощ..отколкото да се откажа от цялата връзка, при това по моя вина..че не задоволявам изцяло човека който обичам.
Това е..и накрая обобщено..да прощавам и бих прощавала и за напред..

jujulinkaa
07-07-2008, 15:38
никога !