PDA

View Full Version : Невъзможна любов...



cashmere
07-31-2007, 18:05
hora mn mi e gadno :smt010 4uvstvam se precakana ot jivota :smt089 istoriqta e slednata zapoznah se po skype sus edno mom4e ot ruse :smt010 a puk az sum ot sf i malko po malko se vlubih v nego. sega ne znam kakvo da pravq. :cry: kazvam mu 4e go obi4am i toi mi kazva 4e me obi4a i dvamata mn silno iskame da sme zaedno :smt010 :smt010 :smt010 ama ne mojem ... :smt010 :smt010 az se 4uvstvam unikalno kogato si govorq sus nego zabravqm za vs drugo po cql den mislq za nego i kogatu sam navun 4akam s neturpenie da se pribera za da si govorim :smt010 puskam tema za6toto iskam da razbera va6eto mnenie i imam nujda ot suvet ili pone ot malko su4uvstvie :smt010 mn sum oburkana ne znam dali sum 6tastliva dali sum tujna ili sum super qdosana na jivota koito za poreden put me precakva :smt089 :smt089 :smt089

ninsy
07-31-2007, 18:09
а кво вие не сте се виждали.. смисъл не сте били заедно АМа се ОБИЧАТЕ много ..
ако е така ебати детската работа..някаква си виртуална "любов" ..

Presley
07-31-2007, 18:11
Свиквай :-D Може би още доста пъти ще те прецаква :-D
И все пак по темата..
Няма да те упреквам,эащото нямам право.Може би найстина сте се влюбили-въэможно е.Но често пъти таэи `Скайп любов` эапочва там и си остава там.Даже ако се видите ,може нещата на живо да са доста по-раэлични и да не ви е чак толкова хубаво.И все пак ,нямам какво да те посъветвам,эащото аэ съм противничка на любовта от километри...още повече с някого,с когото дори не си имала пряк контакт.Каэа ,че искаш съмувствие-имаш го.Съчувствам ти,но се съмнявам това да ти помогне с нещо.

koalka
07-31-2007, 18:11
Обичате се и не се познавате...сигурна ли си?

^_crazy_^
07-31-2007, 18:12
o mislq 4e tva e po moita 4ast.zapoznaval sam se s mn momi43eta taka vs kazvat obi4kam te ti si mi vsi4ko no ne moje6 da o4akva6 v 4at da nameri6 liubovta za6toto 1 ne zn tozi koito e ot sre6ta dali naistina kazva istinata.imah dori slu4ai kogato edno momi4e mi govore6e postoqnno za tva kak iskala da ima i v legloto i 4e v podsaznanieto i si me predstavqla gol i tn 4e iskala sex da praim az da sam i parviq ....vse ne6ta koito trea da znaem 4e ako sme da 1000kilometra i new sme se vidqli i oboznali na jivo ne moje da stanat za tva 4e se opomni ,po dobre 6te e za teb

bloodranger
07-31-2007, 18:13
za lubov po internet trqa da se 4ati pove4e ot godina no vse pak faktora lubov e malko subektiven 6tot nikoi nz kakvo pravi drugiq s kogo e tn.Pri tova razstoqnie i predpolagaemata ti vazrast ot 14-15 godini tva e nevazmojno osven ako toi naistina te obi4a i slu4aino e naslednik na Rokfeler za da te izdarja v drug grad....

sasha_90
07-31-2007, 18:13
И как така не сте се виждали а се обичате? :shock: Това не е любов,а привличане.Иначе казано трудно може да се получи между вас.Проблемът е най-вече разстоянието.

cashmere
07-31-2007, 18:16
mi ne znam hora i az se otnasqh taka kogato nqkoq fr mi kaje 4e obi4a nqkoe mom4e po skype ama taka be6e dokato ne se slu4i na men :smt010 :smt010 i az ne moga da razbera kak se vlubih znam samo 4e stra6no mn go obi4am i toi men :smt010

cashmere
07-31-2007, 18:28
molq vi se pi6ete dori da e 1 izr iskam da znam kakvo mislite :smt010

Presley
07-31-2007, 18:30
molq vi se pi6ete dori da e 1 izr iskam da znam kakvo mislite :smt010
Доста хора са писали , и то не по един ред.Не ставай нахална :-D :-D :-D

щастливката
07-31-2007, 18:39
Еми според мен трябва да си останете само приятели,защото въобще няма как да бъдете заедно освен ако съдбата не ви сабере като пораснете,всъщност аз не знам и на колко си де :-k ,но все пак потърси момче от София,има толкова много все едно от тях ще е създадено за теб,гледай оптимистично на живота все пак,продължавай напред.Престани да му казваш,че го обичаш,така той ще си помисли ,че не ти пука вече за него и ...всичко ще приключи,айде успех.

Жилав Сатър
07-31-2007, 18:41
1 izr

cashmere
07-31-2007, 19:00
1 izr
mersi mn mi pomogna :smt011 :smt010

07-31-2007, 19:11
Любовта не винаги е физическа такаче е доста възможно :D но помисли та ти дори не си го виждала това е как да кажа странно откаде знаеш че е такъв за какъвто се представя.Малките още не сте се научили че човек се влюбва истински само лице в лице другото поне за мен не е истинско.
Но нямам аз думата.Такаче мога само да ти пожелая щастие ако да си с този човек те прави истински щастлива.А и ако си ученичка пътя ти до русе не е кой знае колко с влака или на него до теб.Разберете всичко се постига с желание а не с думи.Само желанието и труда са фактора да бъде създадено щастие.Такаче освен успех друго немога да ти кажа :-D

Все тая кой съм. ПСИ.
07-31-2007, 19:23
Виж един билет до Русе отиване и връщане не е толкова много, винаги има начин, ако наистина се обичате пък и той може да дойде до София. Пък може и у вас да спи... Пък и ти у тях...
Тва което описа ти е "споделена" любов, ако това е така нещата винаги могат да се нагласят.
Ти незнаеш, какво ми беше да гасна по 1 момиче година и половина... и дори да не можга да и го кажа вербално, просто щото тя е с друг, пък дори и без него си е изградила мнение за мене тип ](*,) , отказвала ми е не веднъж дори и най - простото излизане. А и тя не е вчерашна, разбра "чувствата ми" към нея, сигура. Сам съм пожелал да бъде така, но последния път едва завързахме разговор. Не ми трябва насила изцедена капчица любов...
А ще трябва да уча още поне 1 година с нея.
Абе с малко думи несподелената любов е кошмар, особенно ако си мислиш, че е била любовта на живота ти.
Обаче, ако това момиче беше от Африка и наистина ме обичаше и както ти казваш "ни беше хубаво заедно", бих се преместил да живея там заради нея. "Няма значение къде си а с кой си".
А на теб ти препоръчвам, да отидеш да се видиш с твоя възлюбен поне веднъж, дваж. Пък после му мисли.

cashmere
07-31-2007, 19:37
za putuvaneto problema ne e v parite a 4e roditelite mi sa super konservativni nqma da mi daduti v nikakav slu4ai da otida sama do ruse i da spq u tqh kolkoto i da im obqsnqvam 4e go obi4am. ina4e mi e minavalo prez um da izbqgam ama kato gi znam na6te 6te me vurnat s policiq edva li ne ... :smt010

Пак оня горния...
07-31-2007, 19:43
Ае ако ти кажа, че ПСИ - съкратено от психология, което и уча, незнам дали ще ти стане по - леко.
И аз ли нямам приятел, който година и половина ходеше до Пловдив, само защото се беше влюбил в едно момиче от там ? А въпросния е от София. Виж колкото и да ти е трудно каточели само времето цялостно лекува, разбитите сърца. А аз не виждам защо твоят случай да е такъв, камоли пък от типа невъзможна любов. Ако пък искаш всеки ден да си с него, по цял ден,
забрави дори и да беше в София, пак ще ти е трудно да го постигнеш. (можеби ако живеете в една къща/апартамент...) Обаче кой - знае той може да кандидатства в София като студент, може да се перместят. Може и ти да проявиш интерес към Русе. Но не изкам да храня в теб празни надежди. Ако можеш поговори малко с него, той как ги вижда нещата. Щом те обича би трябвало и той да е мисли по въпроса а ?
+ тва избора трябва сама да го вземеш.

Ама ейй... Разбери първо как е на живо лице в лице. Прекарай 1 - 2 - 3 дни с него, колкото повече толкова по - добре и тогава си направи преценка.
Има 2 основни варианта, да се окаже че наистина си пасвате или да се окаже, че просто си му сложила ореолче на базата на прашинки, тоест да си си самовглъбила/преувеличила любовта си към него, което ми излгежда по - ДЪ-КЕЙС.

Аре приятен чат.

MajeStic
07-31-2007, 19:46
Един от вас трябва да разбере, че няма как да стане за момента и да се съвземе малко и да помисли за другия. Точно във същата ситуация бях и аз когато бях 7-ми клас( сега съм за 11-ти ). С едно момиче се бяхме влюбили супер много. Постоянно си писахме. Като не беше в чата по GSM-a. Е сега е с някакъв друг пич и е много щастлива :) Колко други( може би и по-готини ) хора изпускате...
=;

Пак оня горния...
07-31-2007, 19:54
Ае що не започна с това... То променя нещата. КОНсерваТИВНИ викаш. Знаеш ли аз колко време мислех за наще родители същото ? Ех, до към 14 не ме пускаха на дъскотека.. Докато можеби с възрастта ли с упорството ли си ги пречупих.

Еми тука пак има 2 възможни решения на проблема или той да дойде, като можете да говорите да си разделите разноските. Съответно можеш да го запознаеш с родителите си.

Или да се опиташ да издействаш едно две отивания в Русе. Пък там има хотели и общежития и не са от най - скъпите. Май към 10 - 15 лева на вечер, ми взеха на мен... Пък и той може да ти каже за цените.
Ако им изръсиш нещо от типа, че ти не искаш да правиш секс с момче, което не го познаваш поне от месец да речем, гарантирам, че ще помогне.

Но ти на колко години си ?

07-31-2007, 20:02
Гледай тва за месеца да не е лъжа, направи така като го казваш, кажеш месец два толкова и минат = на одържана дума. Защото аз не те съветвам да лъжеш.

07-31-2007, 20:29
cashmere dai si skype :-)

Dead`Paladin
07-31-2007, 20:50
hora mn mi e gadno :smt010 4uvstvam se precakana ot jivota :smt089 istoriqta e slednata zapoznah se po skype sus edno mom4e ot ruse :smt010 a puk az sum ot sf i malko po malko se vlubih v nego. sega ne znam kakvo da pravq. :cry: kazvam mu 4e go obi4am i toi mi kazva 4e me obi4a i dvamata mn silno iskame da sme zaedno :smt010 :smt010 :smt010 ama ne mojem ... :smt010 :smt010 az se 4uvstvam unikalno kogato si govorq sus nego zabravqm za vs drugo po cql den mislq za nego i kogatu sam navun 4akam s neturpenie da se pribera za da si govorim :smt010 puskam tema za6toto iskam da razbera va6eto mnenie i imam nujda ot suvet ili pone ot malko su4uvstvie :smt010 mn sum oburkana ne znam dali sum 6tastliva dali sum tujna ili sum super qdosana na jivota koito za poreden put me precakva :smt089 :smt089 :smt089


na kolko si ? 12/13 ??? :smt007 :smt005 :-D

Th3MaN
07-31-2007, 20:51
Невъзможна любов няма. Ако е истинска тя се справя със всичко!

cashmere
08-01-2007, 08:34
skype mi e :
boreto1992
koito iska da pi6e

VeSinCe
08-01-2007, 09:11
Какви са тея глупости бе , защо живота да те е прецакал?!? Ми ако си се влюбила кое му е прецаканото ?!? Макар че малко ме съмнява да си се влюбила в него щом не сте се виждали :wink: Аз лично не вярвам в такава любов и не мога да ти помогна :roll:

sweety_blondy
08-01-2007, 09:17
Milichka znam kfo ti e sq , zashtoto predi i az bqh taka.. No eto 4e neshtata malko po malko se opravqt.. Shte doide den v koito ili toi she ima pat kam sofia ili ti kam ruse i shte se vidite.. Shte se zabavlqvate, shte pravite kfoto si poiskate zaedno,No posle kato trqbva da se razdelqte shte vi e mn trudnu.. Izjivqla s1m go tfa , no takaf e jivota ! ;) Tova v 4ata naistina ne e lubov a nqkakaf vid privlichane,koeto postepenno se prevrashta v neshto golqmo :) Dano mechtata vi da se vidite se sbadni po skoro :) uSpexi :!: :) :)

08-01-2007, 12:57
поговори със момчето, него кажи му всичко което си описала тук и искай неговото мнение :wink: успех :!:

loli-po
08-01-2007, 13:40
Случвало ми се е преди години...само дето разстоянието не беше толкова голямо бяхме от съседни градове... няколко месеца чат в нета и и двамата сме сигурни че сме влюбени :P видяхме се, даже ходихме 3 месеца, но честно да ти кажа беше пълно разочарование....а и не мисля че ако обичаш някой може да го виждаш веднъж седмично и това напълно да ти стига,а през другото време какво? да не мислиш че той не излиза с други момичета докато е далече и че ти няма да излизаш с момчета?
Все пак Късмет! :smt006

teen4e
08-01-2007, 13:56
поредната net-love :-k

fdream
08-04-2007, 12:25
az sa6to ne vqrvam mnoo na takiva raboti no pak poznavam hora koiot imat dosta seriozni vrazki ama ne ve4e po neta de sq ve4e si i jiveqt zaedno kvo da se prai lubov :-k