PDA

View Full Version : starata lubov...dali e vyzmojno da se vyrne?



Love... ;(
07-31-2007, 19:12
Kak mislite?Vyzmojno li e?I slu4valo li vi se e?Bili ste s nqkoi,razdelili ste se taka sqkash tova e naistina kraq,no sled vreme(imam predvid ne kratka razdqla,a meseci) otnovo ste se sybrali,vypreki 4e ne ste vqrvali 4e tova e vyzmojno?Kakvo mislite po vyprosa?

Az smqtam,4e ako edna lubov e bila istinska,ako sa sa6testvyvali istinski 4uvstva mejdu dvama 4oveka,te ostavat zavinagi,dori edin den nqkoi ot dvamata da kazva 4e ne gi izpitva,te sa tam nadylboko.I shtom gi e imalo,shte gi ima vinagi,dori ne tolkova silni.

^_crazy_^
07-31-2007, 19:17
starata liubov ryjda ne hva6ta

{!}sLuNcHeVaTa{!}
07-31-2007, 19:25
Случвало ми се... Тази година бях с едно момче.Януари месец скъсахме...Той тръгна с друга.Не мислех,че отново може да стане между нас.Но ето,че май месец..Пак се получи... Каза ми, че не е спирал да мисли за мен през последните 4 месеца.. Е,скъсахме и 3-ти път едва ли ще има.. Но ... Стига толкова за мен :-D

Извода е,че е напълно възможно!

djuki
07-31-2007, 19:26
Старата любов ...ами стара си е . За да е свършила е имало някаква причина . Веднъж за малко да се събера с бившия си след 2-3 месеца обаче просто както казах имаше си причина всичко да свърши и не мисля че след 2-3 месеца нещо щеше да се промени .

sasha_90
07-31-2007, 19:45
Незнам.Дори и да се върне няма да е както първия път.

MajeStic
07-31-2007, 19:47
Въпроса е в доверието. Ако не сте си изневерявали или лъгали... всичко може да се върне по стария начин 8) Това може да се върне, но доверието... никога:)

Shadow_Walker
07-31-2007, 20:05
Незнам.Дори и да се върне няма да е както първия път.
Значи една приятелка обичаше мнооого гаджето си...но скъсаха заради глупости.После тя осъзна, че още го обича и той нея и пак тръгнаха...е скъсаха отново де, като този път бяха заедно по-малко и доста повече проблеми имаха...и после са имали някаква зарибявка доколкото знам...
Та, възможно е.Любовта остава закътана там някъде.Но наистина не е като първия път.

П.П. Не говоря за себе си защото не ми се е случвало такова нещо :roll:

Girl_Forever
07-31-2007, 21:16
Ами според мен неможе да съществува просто се сещаш за хубавите ви мигове и си мислиш че пак може да стане нещо но НЕ прави тази грешка да се сабирате отново защото ще сайаляваш уверявам те аз вече го направих веднаж мислех си че всичко ще е пак както преди но уви бяхме няколко месеца и се скарахме после болката беше не 2 не 3 а многократно пъти по голяма от първия път така че по-добре не но все пак изборът си е твои.И пиши какво е станало. Успех!

Th3MaN
07-31-2007, 21:17
НЕ

BunnYY_f
07-31-2007, 21:32
Тя любовта може да се върне, ама едва ли ще е като старата -смисъл такъв че няма да са същите чувства! Ще са отслабнали!

MajeStic
07-31-2007, 21:42
Тя любовта може да се върне, ама едва ли ще е като старата -смисъл такъв че няма да са същите чувства! Ще са отслабнали!

Айде бе... аз защо като тръгнах пак с гаджето и сега всичко е по-добре и започнах да я чувствам още по-близка? М?

Girl_Forever
07-31-2007, 21:44
Тя любовта може да се върне, ама едва ли ще е като старата -смисъл такъв че няма да са същите чувства! Ще са отслабнали!

Айде бе... аз защо като тръгнах пак с гаджето и сега всичко е по-добре и започнах да я чувствам още по-близка? М?


А колко време сте били разделени ?

MajeStic
07-31-2007, 21:46
Тя любовта може да се върне, ама едва ли ще е като старата -смисъл такъв че няма да са същите чувства! Ще са отслабнали!

Айде бе... аз защо като тръгнах пак с гаджето и сега всичко е по-добре и започнах да я чувствам още по-близка? М?


А колко време сте били разделени ?

2-3 месеца...

BunnYY_f
07-31-2007, 21:48
Ти я чувстваш по-близка, а тя теб как те чувства? МОже и да си прав, но моята гледна точка си е такава :::

MajeStic
07-31-2007, 21:50
Ти я чувстваш по-близка, а тя теб как те чувства? МОже и да си прав, но моята гледна точка си е такава :::

Ми разбра, че другите пичове я използват и ходят с нея само, за да я вкарат в леглото и да си направят кефа:) Докато с мен не е така:]

Girl_Forever
07-31-2007, 21:51
Ами може незнам при мен беше точно обратното за сажаления но все пак зависи поради какви причини сте се скарали и още куп други работи...

EternalSilence
07-31-2007, 21:52
Kak mislite?Vyzmojno li e?I slu4valo li vi se e?Bili ste s nqkoi,razdelili ste se taka sqkash tova e naistina kraq,no sled vreme(imam predvid ne kratka razdqla,a meseci) otnovo ste se sybrali...

месеци... и на това му викаш не кратка раздяла??? а как ще ти прозвучи "Още обичам едно момиче, което не съм виждал 3 години"???

BunnYY_f
07-31-2007, 21:53
Ти я чувстваш по-близка, а тя теб как те чувства? МОже и да си прав, но моята гледна точка си е такава :::

Ми разбра, че другите пичове я използват и ходят с нея само, за да я вкарат в леглото и да си направят кефа:) Докато с мен не е така:]
Добре де :roll: ... има и изключения :)

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 21:54
Този пост, написан с червено и с голям сайз, трябваше да звучи навярно мъдро... но беше написан на латиница от идиот => не е мъдър.

starata liubov ryjda ne hva6ta
Но аз ша та попитам, ами ако старата ми любов е печка?!

MajeStic
07-31-2007, 22:02
Ти я чувстваш по-близка, а тя теб как те чувства? МОже и да си прав, но моята гледна точка си е такава :::

Ми разбра, че другите пичове я използват и ходят с нея само, за да я вкарат в леглото и да си направят кефа:) Докато с мен не е така:]
Добре де :roll: ... има и изключения :)

Опа първо поражение :Р

0:1 за мен :Р

08-01-2007, 09:54
Syglsna sam s teb.Vyzmojno e,no zavisi ot situaciqta.Naprimer az sam se sabirala s edin chovek sled po4ti ednogodishna razdqla.1-viq pyt slojih kraq,2-riq pyt sashto,vypreki 4e ima 4uvstva kam nego.No tova e minalo...i sega sashto izpitvam neshto kam tozi chovek i ne samo kam nego,a kam mom4etata,s koito sam hodila po-seriozno.Chast ot onezi chuvstva sa zapazeni v men i shte si ostanat tam,zashtoto shtom vednyj gi e imalo otnovo e vyzmojno da se poqvqt.

mechtaq_za_teb
08-01-2007, 09:55
Syglsna sam s teb.Vyzmojno e,no zavisi ot situaciqta.Naprimer az sam se sabirala s edin chovek sled po4ti ednogodishna razdqla.1-viq pyt slojih kraq,2-riq pyt sashto,vypreki 4e ima 4uvstva kam nego.No tova e minalo...i sega sashto izpitvam neshto kam tozi chovek i ne samo kam nego,a kam mom4etata,s koito sam hodila po-seriozno.Chast ot onezi chuvstva sa zapazeni v men i shte si ostanat tam,zashtoto shtom vednyj gi e imalo otnovo e vyzmojno da se poqvqt.Tova bqh az :D

MajeStic
08-01-2007, 09:58
Chast ot onezi chuvstva sa zapazeni v men i shte si ostanat tam,zashtoto shtom vednyj gi e imalo otnovo e vyzmojno da se poqvqt.

Не мисля точно така... едно момиче ме прекара и сега въобще не искам да я виждам, а като я виждам навежда глава и гледа в земята. Зависи много от ситуацията, но прекара ли ме някоя после и да ми се извинява... чао, мерси :]

IKisseDAGirL
08-01-2007, 09:58
Мда, със сегашният ми приятел бяхме разделени за няколко месеца, но през това време се виждахме. На края се реших пак да се съберем и до сега не съжалявам :D
Но това е само при положение, че връзката първия път не е била изчерпана.. в противен случай не виждам смисъл да се събираш с някого само защото ти е навик.

eXuSe My FrEnCh
08-01-2007, 09:59
starata liubov ryjda ne hva6ta

ThAt'S rIghT \:D/

IKisseDAGirL
08-01-2007, 10:05
starata liubov ryjda ne hva6ta

ThAt'S rIghT \:D/
Хваща и още как. По тази логика все още да съм влюбена във всичките си по-стари "любови". :::

mechtaq_za_teb
08-01-2007, 10:06
Chast ot onezi chuvstva sa zapazeni v men i shte si ostanat tam,zashtoto shtom vednyj gi e imalo otnovo e vyzmojno da se poqvqt.

Не мисля точно така... едно момиче ме прекара и сега въобще не искам да я виждам, а като я виждам навежда глава и гледа в земята. Зависи много от ситуацията, но прекара ли ме някоя после и да ми се извинява... чао, мерси :]Moje i da si prav...no az ne govorq za vsichki,s koito sam bila.Govorq za po-serioznite ne prosto uvlecheniq.Togava 4uvstvata mi sa bili mnogo silni.I da si priznaq vypreki 4e neshtata priklu4vaha kofti i az ostavah naranenata prosto tezi mi simpatii kam tqh si ostavat. ;) No qvno e do 4oveka.

hforce
08-01-2007, 10:19
"Buildings burn, people die,
but the true love is forever"
The Crow

tova e ot kraq na purvata 4ast na filmut "The Crow" (garvanut)
edin ot liubimite ni filmi s priqtelkata mi i tova e liubimata ni fraza

taka 4e ni6to ne se znae, vinagi ima nadejda da se suberete otnovo, ne mi se e slu4valo do sega... su6tnost slu4valo mi se e, no togava se bqhme razbrali 4e kato se vurna ot 4ujbina 6te se subereme otnovo, kakto sme se razbrali i sus sega6nata mi priqtelka 4e ako se razdelime, nqkoi put pak 6te se subereme i 4e ako 6te umirame, to 6te e zaedno

08-01-2007, 10:46
starata liubov ryjda ne hva6ta
ВИКА МУ СЕ ПЪРВАТА МА ЗАЕБИ

DoNnNnNa
10-24-2007, 22:40
starata liubov ryjda ne hva6ta

ThAt'S rIghT \:D/
Хваща и още как. По тази логика все още да съм влюбена във всичките си по-стари "любови". :::
Pravi razlika mejdu liubov i xodene po 3-4 sedmici

yuyuto
10-24-2007, 22:50
Абсолютно възможно е... Случвало ми се е след 6 месеца раздяла... :|

KimBerLy1912
10-24-2007, 23:08
Ми...възможно е...първия път ходихме....ммм 2 месеца...и след 2 години раздяла ( :!: ) ...пак се събрахме...сега сме заедно почти 8 месеца...
обаче според мен тфа не се случва мноого често.... :smt011

voodoodoll1
10-25-2007, 10:37
Възможно е естествено,те чувствата са си някъде там.Може да са много надълбоко,но все някога изплуват.

pepelq6kaaa
10-25-2007, 14:34
spored men ne bi moglo ili pone pri men ne

miss_91
10-25-2007, 15:55
starata liubov ryjda ne hva6ta
+1 suglasna sum

wasntme_
10-25-2007, 16:26
Старата любов ...ами стара си е . За да е свършила е имало някаква причина . Веднъж за малко да се събера с бившия си след 2-3 месеца обаче просто както казах имаше си причина всичко да свърши и не мисля че след 2-3 месеца нещо щеше да се промени .

miiii i az mislq taka... se ima nekva pri4ina da skasate tva e... kak tei ne6tata 6e se promenqt ot samo sebe si?? :smt017

hatercrew
10-28-2007, 12:08
starata liubov ryjda ne hva6ta :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

vikipf
10-28-2007, 12:13
Възможно е ... Поне на мен ми се случи.. И да скъсахме 2ри път... Но не съм сигурна дали изобщо е имало любов, от негова страна......... Но може... Вярвам в това..

RaLkb
10-28-2007, 12:29
starata liubov ryjda ne hva6ta



+1 =D>