PDA

View Full Version : Какво мислите?



Илияна
07-31-2007, 19:31
Эдравейте
Энам ,че не можете да ми помогнете ,но поне можете да дадете мнението си.От година и половина насам няма и следа от онова щастливо и слънчево момиче,което бях.От тогава съм просто едно тъжно момиче,което си иэкарва всичко на най-блиэките си.......
Та преди година и половина се раэделих с момчето,което и до ден днешен обичам.Връэката ни беше ужасно кратка,но остави голяма следа в мен ,а чувставта ми оттогава са все същите.Обичам го и страдам эа него вече година и половина.Но той си има приятелка и мисля,че нещата между тях са сероэно....както и да е ,ясно ми е че между нас нищо няма да се получи.Яд ме е само ,че двама човека ,които можеха да си говорят с часове на вскякакви теми ,днес дори и эдрасти не си каэват. :cry:
Та от скоро се эамислям дали да не опитам с някое друго момче...но когато работата опре до вэемане на сериоэно решение все се сещамв эа него и чувствата ми и смятам,че не е редно :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Оф ...сори ,че ви эанемавам ,но имам нужда от някакво раэбиране ,а никой не ми го дава.Мерси много на всички

eXuSe My FrEnCh
07-31-2007, 19:50
Е разбира се че трябва да опиташ с някое друго момче....на теб самата ти е ясно че между вас двамата няма да излезе нищо.Тогава защо продължаваш да страдаш..дори да се сещаш за него когато се замислиш за сериозна връзка с някой друг си кажи "Писна ми да страдам за него-трябва да продължа напред." и готово . :-D

sasha_90
07-31-2007, 19:56
Не си го забравила.Не се насилвай да го правиш.Ще те посъветвам 1-во да го забравиш и после да опиташ с друго момче.В противен случай все едно си играеш с "новия".

LP_girl_14
07-31-2007, 19:56
Мила,минало е страшно много време и въобще не е хубаво онова момче да е започнало нов живот,да е щастливо с друго момиче,пък ти да си се затворила сама със всички спомени,да събираш в себе си болка и тъга и да изкарваш всичко това на хората около теб.Почни да излзиаш повече,общувай с повече хора ,но разбира се недей да избързваш.Момчето за теб ще се появи и ти ще го усетиш.Недей да се хващаш със първия,смао да не си сама.нОрмално е да се плашиш от сериозни връзки след всичко което си преживяла,но като срещнеш точното момче,този страх ще отмине.Просто се приготви да започнеш нов живот.Бившия ти не е нито първия,нито последния.ОИтвори си очите за хората около теб и знай че имаш правото да опиташ отново и да бъдеш щастлива :wink:

Илияна
07-31-2007, 20:27
Благодаря ви :(

07-31-2007, 21:18
Хей...ако искаш може да ми пишеш на скайп: jang1r
Бих се радвал ако може да поговорим..и ако мога д ати помогна... :roll:

BunnYY_f
07-31-2007, 21:40
Ей мацка, той е минало забрави го! НЯма да се върне! НЕ би трябвало да си съсипваш времето като мислиш за него! НЯма смисъл!Вдигни глава и продължавай напред! :wink: