PDA

View Full Version : Най-добрият ми приятел мн сложна ситуация ---->ПЛС хелп



Регистрирана
07-31-2007, 19:40
Значи най-накрая се решевам да пусна тема макар и не от рег-а си.Питам вас понеже няма кои да ме посъветва просто защото не мого да споделя с никои.Историята е следната има едно момче което много харесвам,мога а кажа че го и обичам защото имам чуства към него вече 4 години,и ето тук идва проблема,това момче е най-добрия ми приятел.Друго което ще спомена е че е бивше гадже на най-добрата ми приятелка,но те вече не могат да се гледат защото тои я обичаше а тя си игра с него дълго време и много го нарани.Онзи ден си седяхме вечерта двамата на една пеика и тои ме целуна ,и се целувахме 10 минути,а тои преди ми е казвал че имам страхотен характер и иска някои ден да се съберем и че ще сме страхотна двоика,НО тои си пада леко несериозен бил е с мн момичета и единствената която е обичал е моята фр,и когато се целувахме аз се драпнх и му казах че имам чуството че предавам фр си а тои каза че одавна вече не ходят и че не я обича а и в краина сметка ние просто сме се били целували,Това стана преди около седмица и от тогава сме се виждали само 1 път(нещо съм настинала и не излизам мн) и то за малко тои ме гушна пита ме как съм и после тръгна защото едни момчета го чакаха,но си пишем секи ден шегуваме се тои ме пита кога пак ше си седим сами на пеиката абе изобщо прави ми намеци
И се чудя дали е сериозен да тръгна ли с него и заслужава ли си да рискувам приятелството ни ? Моля ви даите ми съвет защото не мога да кажа на приятелките се защото с него се разбранме да е таина

П.П. Благодаря на всички които прочетоха цялата тема и на тези които ще напишат нещо

class
07-31-2007, 19:53
Ти го харесваш , той те харесва какъв е проблема ... дори и първата целувка е минала ... ( а аз съм до тази фаза... ) Ти си я минала тази фаза ... то може и да се загуби приятелството , ако му откажеш пак... грешно да те разбере и тн. За това давай ...

eXuSe My FrEnCh
07-31-2007, 19:59
Ти го харесваш , той те харесва какъв е проблема ... дори и първата целувка е минала ... ( а аз съм до тази фаза... ) Ти си я минала тази фаза ... то може и да се загуби приятелството , ако му откажеш пак... грешно да те разбере и тн. За това давай ...

=D>

Регистрирана
07-31-2007, 19:59
Ами аз се чудя дали иска да ходим или просто импулсно нещо е било но пък се ме пита по чата (болно съм и не излизам) кога ще повторим там ала бала

eXuSe My FrEnCh
07-31-2007, 20:02
И кво тогава се чудиш бе,моме!Действай :-D

djuki
07-31-2007, 20:12
Е той те харесва и ти него също .А ако те обича може да стане и по сериозен . А приятелството така или иначе ... щом се харесвате просто няма да стане сега да сте си само приятели така че действай мацко !

white_chik
07-31-2007, 20:33
Ти го харесваш,той те харесва,взимайте се.Според мен обаче трябва да кажеш на твоята фр,защото тя рано или късно ще разбере,ако станете двойка и по-добре да го научи от теб

Th3MaN
07-31-2007, 20:35
действай пък квото ще да става ;)

Presley
07-31-2007, 20:50
`Моля ви даите ми съвет защото не мога да кажа на приятелките се защото с него се разбранме да е таина`
Ще эапочна от тук...
И какво?Когато сте се целували си си мислила ,че предаваш приятелката си ,а в случая мислиш ,че не я предаваш?Странно мислене имаш,но както и да е.По-добре говори с нея,не го крий...!Ако недай си боже ес скарате или нещо се случи всичко ще иэлеэе наяве и ще стане по-лошо...

`НО тои си пада леко несериозен бил е с мн момичета и единствената която е обичал е моята фр`
Типичен тип :-D !Не се хващай эа думите му,може пък просто тя да го е иэпреварила,като го е скъсала...!Щом си наясно що эа практика има не му се доверявай много,много ,че да не станеш едно от попълненията в списъка му.

`и когато се целувахме аз се драпнх`
Кога?След десетте минути ли? :lol:

`Моля ви даите ми съвет`
Съветвам те да говориш с приятелката ти ,эа да не се скарахте.А и добре да помислиш дали идкаш да си с това момче,имайки предвид какъв е.

Dead`Paladin
07-31-2007, 20:59
are be deistvai bez mnogo da mislish ako nishto ne stane ::: zdrave da e.. :wink: da ne e edinstfen :smt006

sladko_dete
07-31-2007, 21:11
Така или иначе вече няма да сте приятели... минали сте тази граница, а ти поговори с него и разбери колко е сериозен

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
07-31-2007, 21:12
Davai davai :-D Ich da ne ti puka Kato go haresvash i toi teb , ko ne e nared? Ai, davaite, puk kvoto stane, ako ne - cql svqt, pulen s mn momcheta :-D