PDA

View Full Version : Te4enie



nikoletka
07-31-2007, 20:32
Zdraveite!
Porovih se vav foruma i namerih nqkolko temi za bqloto te4enie no nito edna ne mi var6i rabota.Za tova bih iskala da vi popitam ako ste imali s kakvo ste uspqli da go mahnete. Imam go ot pone godina i sam hodila na genekolog mnogokratno. Izpisvat mi se hap4eta, postavqm gi ima efekt za nqkolko dni sled le4enieto i vsi4ko se povtarq. ](*,) Ve4e neznam kakvo da pravq. Bih opitala i ne6to s bilki dokolkoto znam smradlika i laika, no edva li samo ot tova 6te mi mine. Ta kakvi medikamenti ste izpolzvali i koe vi pomogna.
Blagodarq predvaritelno!

Presley
07-31-2007, 21:08
Поэната работа....
Решението все още не е намерено,поне от мен :-D

Slun4evko
08-01-2007, 06:53
Пийте бял равнец на хапчета.Доказано е,че влияе до почти пълно излекуване..много мои близки жени са го ползвали и установихме,че има ефект.

Alex_f
08-01-2007, 10:10
Щом гинеколога ти предписва медикаменти и пак имаш течение,значи това е естесвеното ти вагинално течение.За него лек няма!Но ако искаш изпробвай нещата,които другите по-горе са ти написали.Ако лекарят не ти е казал че е сериозно,значи няма от какво да се притесняваш!

mir4ovski
08-08-2007, 21:46
izvinqvai ama vsi4ki go imame tva e estestveno vaginalno te4enie da si 4uvala za ejednevni prevrazki boje gospodi

beb4o_bu
08-09-2007, 08:12
Това нещо е много упорито. Аз лично бих се доверила единствено на лекар. Не се наемам да изпробвам разни неща там долу... Всяко момиче се е оплаквало от течение... само едно момиче знам, което няма :-k Ти трябва да си следиш течението сама. Просто наблюдавай колко е обилно и всичко останало. Ако ти се стори, че има нещо нередно отиваш на лекар. Мисля, че не трябва да се мъчиш сама да го спираш...

against_you_all
08-09-2007, 08:48
Проблемите с течението са легендарни просто...
Аз самата също съм ходила на гинеколог, предписвали са ми хапчета, но всяко чудо за 3 дни както се казва. Самото то изглежда си има свой график и си го спазва - ту е по-силно, ту никакво го няма... И все пак адски се плаша от това понякога. ](*,)
Не знам доколко е нормално, но все пак бих ти препоръчала действително да го следиш и да си посещаваш гинеколога редовно, защото от нещо малко може да стане нещо голямо, а това след себе си води други последствия. Успех :smt023