PDA

View Full Version : ohhhhhhh, neznam



zai4o
07-31-2007, 20:56
Mnogo molq da mi pomognete... S gadjeto mi ne sme zaedno ot mnogo vreme i toi v subota zamina na more! Az vsqka sutrin i ve4er mu pi6a sms-4eta za lekano6t i dobroytro a toi ot 2 dena ne mi e pisah! Posledniq sms ot nego be6e mnogo studen, vse edno ne sme gadjeta mi sum nekav negov fr! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Mnogo mi e gadno i ne znam kakvo da si mislq ve4e!!!!! Daite suvet kak da razbera dali mi izneverqva ili dali me otbqgva! Pls i bez gadni komentar4eta :smt010 :smt010

Presley
07-31-2007, 21:00
Mnogo molq da mi pomognete... S gadjeto mi ne sme zaedno ot mnogo vreme
сигурна ли си? :shock:


Daite suvet kak da razbera dali mi izneverqva ili dali me otbqgva!
Ми говори с него!

Th3MaN
07-31-2007, 21:04
Хващаш влака и айде на морето при него!

Dead`Paladin
07-31-2007, 21:09
ami druj se i ti po sashtiq nachin kum nego......i ako te pita zashto taka se durjish s negokaji mu vsichko/pogovorete .. ako nishto ne ti kade znachi tolkova mu puka za teb :wink:

UmnoMace
07-31-2007, 21:11
ей, момиче - човекът е на почивка - дай му малко въздух...
сега и да го мислиш-полза-никаква
изчакай да се върне и тогава се уточнете =;

sladko_dete
07-31-2007, 21:15
Тея телефони освен да пращат смс-и могат и да звънят...

LP_girl_14
07-31-2007, 21:24
Обади му се и ако се държи по същия начин,докато не се върне от морето не му пиши,а като се върне го остави той да направи първата крачка да се свърже с теб.Недей да търчиш по него като кученце, без да знаеш как стоят нещата.Като си дойде ,ще имате време да говорите и предполагам ще ти обясни защо се е държал така и т.н. Засега,просто се въоръжи с търпение

BunnYY_f
07-31-2007, 21:27
Понякога когато хората са далеч от гаджетата си се държат малко студено(знам от личен опит, и пак казвам ПОНЯКОГА) Дай му малко въздух на човека, явно прекаляваш с вниманието към него, когато почувства твоята липса( ако я почувства) той сам ще ти се обади или ще ти напише мил СМС! Айде не се тормози толкова! :wink:

muhlqsal_4orap
07-31-2007, 21:47
Тея телефони освен да пращат смс-и могат и да звънят...
А стига бе.
Идиотите знаят баси яките трикове...

bloodranger
07-31-2007, 22:30
Тея телефони освен да пращат смс-и могат и да звънят...
=D>

_[LiFe-StiLe]_F
07-31-2007, 23:44
Mnogo molq da mi pomognete... S gadjeto mi ne sme zaedno ot mnogo vreme i toi v subota zamina na more! Az vsqka sutrin i ve4er mu pi6a sms-4eta za lekano6t i dobroytro a toi ot 2 dena ne mi e pisah! Posledniq sms ot nego be6e mnogo studen, vse edno ne sme gadjeta mi sum nekav negov fr! :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Mnogo mi e gadno i ne znam kakvo da si mislq ve4e!!!!! Daite suvet kak da razbera dali mi izneverqva ili dali me otbqgva! Pls i bez gadni komentar4eta :smt010 :smt010

опитай се да му се обадиш. ако той се направи на чукнат и не си вдигне телефона, или го направи но пак се държи студено, то не се напрягай повече! говорете очи в очи чак когато се прибере и виж как е положението, чак тогава реши какво да правиш! но той не те ли потърси докато е там го заеби, такива "путки" с извинение, дето се измъкват от положението по "бели гащи" се наричат страхливци!

PoisoNGirL
08-01-2007, 00:09
A ne moje li prosto da iska malko da ostane nasame sus sebe si za nqkolko dni?!Vuzmojno e da iska pochivchica... da te probva kakvo shte napravish ako ne ti pishe... zavisi ot choveka kolko durji na teb i kakvi sa vi otnosheniqta...
Ama ima i hora deto sa pravi..ti ne mojesh li da mu zvunnesh i na maitap da kajesh "ei milo,kude se izgubi we pomislih,che si potunal v moreto:Pp" da vidim togava kakvo shte ti kaje.

Quasar
08-01-2007, 08:37
Може да си е фанал нещо за морето....знае ли се..най добре фащай влака..или го чакай да се завърне :)

xSaShEtOx
08-01-2007, 08:40
Izoliraj se totalno ot nego. Ne mu pishi i ne mu zvuni. Tva spored men e naj-dobroto. A kato se vurne-pogovrete. Ne mu dosajdaj i mu otgovarjai samo ako toj te pita neshto ili ti pishe. I taka.

sasha_90
08-01-2007, 08:41
Интересно. #-o Първо казваш,че не сте заедно,а после все едно не сте гаджета а само приятели. :|

VeSinCe
08-01-2007, 08:59
Не разбирам само защо му пращаш смс-и , а не му се обадиш :smt017 нали сте гаджета?!? Обади му се и поговорете :wink:

sweety_blondy
08-01-2007, 09:20
a dali tova ne e namek 4e iska da skasate ? :shock:

teen4e
08-01-2007, 09:28
обади му се и го питай напрао що не отг. :smt017

ivon
08-01-2007, 09:46
Аз лично бих спряла да пращам смс-си е не бих му се обаждала....мисля че достатъчно си направила като си му пускала мили смс-4ета и сутрин и вечер в което няма нищо лошо, но щом си усетила студенина просто се отдрапни и чакай. Ако наистина държи на теб той сам ще те потърси и тогава може да поговорите, но без обвинения, ако ли не той губи. И разбери мъжете са ловци те обичат те да преследват жените, а не обратно....може от време на време разбира се с мярка да се правиш на малко по недостъпна и да видиш как сам ще дотича при теб :D