PDA

View Full Version : Ко да ги прая тея родители бе...



07-31-2007, 22:53
Ще започна с това че съм на 14 и съм момиче..Знам че ми е още рано за каквито и е любови и гаджета обаче ми писна да се крия от нашите за гаджетата ми ..Писна ми да ги лъжа че излизам с някоя приятелка а всъщност да излизам с някое момче и да тръпна всеки път че може да ме хванат..Опитвала съм да говоря с тях,не се получава..Те все ми казват че съм още малка за секс и някакви такива..А не могат да разберат че да имам гадже не означава обезателно секс..Казвала съм им го ама не и не..Кво да ги правя,писна ми вече.......

MajeStic
07-31-2007, 22:54
Еби и си трай е т'ва е :)

cracken
07-31-2007, 22:54
Епа щом не те разбират...лъжи ги :)

BunnYY_f
07-31-2007, 22:56
Едва ли можеш да ги обедиш в противно на това, което те си мислят! така че крий си се и като станеш по-голяма им кажи! :lol:

MajeStic
07-31-2007, 23:01
Едва ли можеш да ги обедиш в противно на това, което те си мислят! така че крий си се и като станеш по-голяма им кажи! :lol:

Мамо, разбивам се още от 13 години и... да видиш, че не крия нищо от теб :-D

BunnYY_f
07-31-2007, 23:03
Едва ли можеш да ги обедиш в противно на това, което те си мислят! така че крий си се и като станеш по-голяма им кажи! :lol:

Мамо, разбивам се още от 13 години и... да видиш, че не крия нищо от теб :-D
Е тя няма да навлиза в подробности де :lol: :lol: :smt005

07-31-2007, 23:04
ам..аз не съм се ебала бе..

dianataaaaaaaaaaaaa
07-31-2007, 23:07
Vseki e imal tozi problem i e minal po tozi pat.Sega 6e se krie6 do izvestno vreme she te hvanat 1 2 3 pati i she razberat 4e malkoto im momi4ence e porasnalo i she zapo4nat da te razbirat....Gore glavata... :smt006

MajeStic
07-31-2007, 23:10
От моя гледна точка... като си представя,че съм баща и че имам момиче на 13 години, което иска да се ебе ще съм притеснен. Все пак е на 13. От родителите ти няма да прозвучи интересно, но ако правиш безопасен секс всичко ще е точно:)

BunnYY_f
07-31-2007, 23:13
Е да де, ама мацката не говори за секс, а ако говори за секс и аз не съм я разбрала е моя грешка! То и аз не съм съгласна на 13 да почнат полов живот, ама кой ме пита #-o

MajeStic
07-31-2007, 23:17
Е да де, ама мацката не говори за секс, а ако говори за секс и аз не съм я разбрала е моя грешка! То и аз не съм съгласна на 13 да почнат полов живот, ама кой ме пита #-o

Абе учи се да лъжеш като малак, защото като пораснеш и не можеш да го правиш ще бъде кофти :Р Трябва да си тарикат още от малак :Р

bloodranger
07-31-2007, 23:21
Ще започна с това че съм на 14 и съм момиче..Знам че ми е още рано за каквито и е любови и гаджета обаче ми писна да се крия от нашите за гаджетата ми ..Писна ми да ги лъжа че излизам с някоя приятелка а всъщност да излизам с някое момче и да тръпна всеки път че може да ме хванат..Опитвала съм да говоря с тях,не се получава..Те все ми казват че съм още малка за секс и някакви такива..А не могат да разберат че да имам гадже не означава обезателно секс..Казвала съм им го ама не и не..Кво да ги правя,писна ми вече.......
Mace da ta uspokoq 6ti kaja 4e tvoite sa cveti moite osven 4e usileno se ma4at da mi haknat kompa za da vidqt s kogo si 4atq,ami i sa absolutno zahlupeni (na daskalo mi kazaha da se obrasna i az si pusnah kabelnata gledah tam kak se brasnat po nekoi film zeh si pqna brasna4ka i tn i se opraih sam :smt005 tai 4e relax ima hora koit sa MNOOOOgoooooO po zle )

Po temata da ne ti puka jena si ve4e nqmat pravo ta kontrolvat kat bebe q :::

thefreak
07-31-2007, 23:26
хах не още...
както си тръгнала е въпрос на време докато ти земат девственоста.

MajeStic
07-31-2007, 23:27
хах не още...
както си тръгнала е въпрос на време докато ти земат девственоста.

В повечето случай тя се дава... недай боже някой да ти я вземе :smt009

_[LiFe-StiLe]_F
08-01-2007, 00:51
на тази възраст на която си ти колкото и да им обясняваш и да ги увещаваш, то те пак няма да ти вярват. все пак много момичета като се замислиш реално започват половия си живот именно на тази възраст. нормално е родителите ти да се тревожат за теб. ти едва сега навлизаш в живота и не знаеш нищо за него, те просто се опитват да те предпазят. и макар че сега си мислиш, че това не е закрила, а е просто преграда която те слагат пред теб, то след време сама ще се убедиш в правотата им!
съвета ми е да гледаш да споделяш максимално повече неща с майка си, така тя ще усеща че е близо до теб и ще ти има повече доверие. но ест внимавай какви ги вършиш =; понякога най-елементарните действия могат да доведат до непоправими последици!

PoisoNGirL
08-01-2007, 00:58
Kakvoto i da im kajesh te shte si mislqt "ei tova e nasheto malko momichence ne moje da mi izliza s momcheta". Pri polojenie,che v dneshno vreme povecheto momcheta se stremqt samo da ti se puhnat pod polata nezavisimo dali si na 13 ili 20 e normalno da se pritesnqvat za teb.Ediniq variant e da sednesh i spokoino da im kajesh,che imash gadje,no si naqsno,che ti e rano za poveche neshta ot celuvki (i dano da e taka...).Drugiq variant - produljavash da si se kriesh po nqkakuv nachin dokato stanesh pone na 15.
Za primer - moq bashta kaza do 18 da ne si hvashtam gadje.da ne mislish che sum go slushala... sednah i mu kazah..bashta mi nqma da stane ne sum malka az si reshavam za moq jivot...toi se nervi izvestno vreme i posle zapochna malko po malko da me razbira.Uspeh vse pak ako reshish da govorish s tqh,koeto e po-dobriq variant.

Quasar
08-01-2007, 09:29
НЯма какво да ги правиш...възрастните са проклети като магаре на мост...каже ли едно нещо не пуска...пък ако е за тяхно дете-съвсем, Така че само можеш да се криеш засега...и спокойно не си малка само не избъзрвай със секса [-X [-X [-X

xSaShEtOx
08-01-2007, 09:33
Ще започна с това че съм на 14 и съм момиче..Знам че ми е още рано за каквито и е любови и гаджета обаче ми писна да се крия от нашите за гаджетата ми ..Писна ми да ги лъжа че излизам с някоя приятелка а всъщност да излизам с някое момче и да тръпна всеки път че може да ме хванат..Опитвала съм да говоря с тях,не се получава..Те все ми казват че съм още малка за секс и някакви такива..А не могат да разберат че да имам гадже не означава обезателно секс..Казвала съм им го ама не и не..Кво да ги правя,писна ми вече....... Tebe te uvajavam. Edno moiche koeto da kaje che i e RANO za seks. Br skupa. A tva s vashite, ne moga da ti pomogna. Moje bi tr da gi predrazpolojish kum tozi razgovor. :wink: Spox, rano ili kusno shte se predadat.

sasha_90
08-01-2007, 09:35
И моите бяха така.Те просто се притесняват за теб.А в това няма нищо лошо.

Reed
08-01-2007, 13:16
Ми поговори с тях...ако не те разберат...тря прдължаваш така :lol:

xSaShEtOx
08-01-2007, 14:33
Spored men nqmash drug izbor osven da se opitvash da pogovorish s tqh pak i pak i pak...ili da obqvish grajdansko nepodchinenie, da se zakljuchish v toaletnata i da stoish tam pone 3 dni. \:D/

koalka
08-01-2007, 14:37
Еми, ако не може да ги убедиш не им казваш и това е.А ако случайно те хванат няма да отстъпваш и най-вероятно нищо няма да ти кажат, защото ти все пак си им казала позицията си и им е ясно, че си имаш гадже.