PDA

View Full Version : golem gaden problem...



pi4a s qdovete
07-31-2007, 22:42
Zdr na si4ki
Cqlata rabota e v tva 4e imam gardi.Si4ki 6e kajite ko tolkoz da ama sam mom4e :!: e tva e problema.Predi 3-4 godini qko ka4ih kila (na6te ba4kaha v sladkarnica) i ottogava imam toq problem rabotata e 4e sega otslabvam a gardite ne spadat.Za uto4nenie ne sa kat jenski ami nekvi ostri takiva (ne sa smeite seriozno e) i ottva mnogo me e sram da se sabli4am po plajove ili sablekalni i pls daite nekav savet tva 6e se oprai li ili kvo...Bqh 4el v nekva kniga 4e pri nqkoi mom4eta stavalo taka i posle spadali ama tva sa nqkolko godini i se pritesnqvam ve4e


BTW az sam na 15 i polvina o4akvam nekvi saveti a ne zlobni bazici [-o<

DjBaloon
07-31-2007, 22:44
Ti znaesh li kolko muje iskat da imat cici... ti :-D ,q se radvai :smt005 :smt005

Sam90
07-31-2007, 22:44
Ми земи мръдни малко дупето на ляво на дясно и може да намалиш размера на чашките :lol:

thefreak
07-31-2007, 22:49
Zdr na si4ki
Cqlata rabota e v tva 4e imam gardi.Si4ki 6e kajite ko tolkoz da ama sam mom4e :!: e tva e problema.Predi 3-4 godini qko ka4ih kila (na6te ba4kaha v sladkarnica) i ottogava imam toq problem rabotata e 4e sega otslabvam a gardite ne spadat.Za uto4nenie ne sa kat jenski ami nekvi ostri takiva (ne sa smeite seriozno e) i ottva mnogo me e sram da se sabli4am po plajove ili sablekalni i pls daite nekav savet tva 6e se oprai li ili kvo...Bqh 4el v nekva kniga 4e pri nqkoi mom4eta stavalo taka i posle spadali ama tva sa nqkolko godini i se pritesnqvam ve4e


BTW az sam na 15 i polvina o4akvam nekvi saveti a ne zlobni bazici [-o<
Да минеш през фитнеса мислил ли си?

Lullaby
07-31-2007, 23:08
Ti znaesh li kolko muje iskat da imat cici... ti :-D ,q se radvai :smt005 :smt005
евала :smt005 погледни от добрата страна на на нещата и им се порадвай :-D :smt005 :smt005

SmurkamDoZori
07-31-2007, 23:25
шит е , особенно ако е гинекомастия , както аз мисля ^_^ ..

kran4eto
07-31-2007, 23:34
trqbva da po4ne6 da xodi6 na fitnes i da podiga6 malko za da stanat na muskoli tezi "cici"ina4e ne vervam da spadnat.........

spark_94
08-01-2007, 06:50
споко 6те минат само дето с фитнес

bLq
08-01-2007, 07:23
Ми земи L-карнитин и ходи на фитнес..тряя помогне :) ай успех

BorderManager
08-01-2007, 08:40
Пробвай да ги завъртиш откъм гърба си.
После обърни резбата.
Ще видиш каква слава из гей средите ще пожънеш.
Може да те видим и в парламента някой ден тогава, кой знае... :roll:

Lestat357
08-01-2007, 09:07
Гинекомастия не е! Или поне не вярвам. Чети тук: http://www.bb-team.org/ . Нормално е като отслабнеш, ако не тренираш да са увиснали. Предвид възрастта ти не е никак хубаво. Мисля, че можеш да го промениш. Потърси мнения и на Ниго (пише като Гост). Той съм останал с впечатление, че е доста компетентен, затова засега конкретни упражнения няма да ти препоръчвам. Много зависи как точно изглеждат и какво искаш да постигнеш. Предварително ти казвам, че става много трудно и бавно - дори и да ти се удават упражненията за гърди. Гръдният кош се развива до 22-23 годишна възраст, доколкото помня (една бърза справка в google и си готов, нямам много време в момента) и точно сега му е времето да започнеш да го оформяш. Не бързай да си купуваш L-Carnitine. Тренирай месец поне сериозно преди това. Само така можеш да разбереш има ли ефект при теб приемането му въобще или не. При мен лично е повече от минимален. Не очаквай чудеса!

Относно гинекомастията - ако можеш да постнеш снимки? Все пак, ако имаш такива опасения най-добре отиди на лекар. Ето един сайт свързан с това, който открих за секунди: http://www.gynecomastia.org/content/general/gynart.shtml . Силно се съмнавям, че имаш подобен проблем - но и така да е, не се стресирай много. Колкото и да е трудно предвид възрастта ти. Лекува се, а после така или иначе ако искаш добре оформени гърди пак ще трябва да тренираш.

Успех и пиши отново тук, когато научиш нещо повече! Ако имаш някакви конкретни въпроси също. Можеш и на лично да ми пишеш. Не съм някакъв културист или фитнес маниак, но все пак имам някакви познания по въпроса.

kripsi
08-01-2007, 09:14
Zdr na si4ki
Cqlata rabota e v tva 4e imam gardi.Si4ki 6e kajite ko tolkoz da ama sam mom4e :!: e tva e problema.Predi 3-4 godini qko ka4ih kila (na6te ba4kaha v sladkarnica) i ottogava imam toq problem rabotata e 4e sega otslabvam a gardite ne spadat.Za uto4nenie ne sa kat jenski ami nekvi ostri takiva (ne sa smeite seriozno e) i ottva mnogo me e sram da se sabli4am po plajove ili sablekalni i pls daite nekav savet tva 6e se oprai li ili kvo...Bqh 4el v nekva kniga 4e pri nqkoi mom4eta stavalo taka i posle spadali ama tva sa nqkolko godini i se pritesnqvam ve4e


BTW az sam na 15 i polvina o4akvam nekvi saveti a ne zlobni bazici [-o<
e ne se pritesnqvai tolkoz,kakvi sa tezi kompleksi